مدیر خدمات مشتری املاک | امنیت حرفه ای


سارا فیلد در GMS Group به سمت مدیر خدمات مشتری املاک ارتقا یافته است. سارا، در تصویر، به مدت 15 سال برای GMS کار کرده است، در نقش های مختلف، عمدتاً در بخش املاک، و در کنار پزشکان ورشکستگی و نمایندگان مدیریت کار می کند.

او می‌گوید: «خوشحالم که به سمت مدیر خدمات مشتری ملکی ارتقا پیدا کردم، زیرا این فرصت عالی به من می‌دهد تا از وسعت کامل دانشی که در زمان کار در گروه GMS به دست آورده‌ام استفاده کنم. به ویژه در بخش املاک، جایی که وقتی مشتری ملک خالی را تصاحب می‌کند، اولین نقطه تماس بوده‌ام، آنها را در انجام وظایف و تعهدات بیمه‌ای خود راهنمایی کرده‌ام و در آیین‌نامه عملکرد بیمه‌گران متخصص شده‌ام.

“گروه GMS همیشه یک رفتار مشتری محور قوی داشته است که در آن خدمات و راه حل های ما در صنعت امنیت و دارایی های خالی به ما کمک می کند تا در این زمینه پیشروی کنیم. در حالی که ارتباط خود را با عملیات روزمره از دست نمی دهم، مشتاقانه منتظر توسعه راه حل های استراتژیک تری هستم تا به مشتریان وفادار خود منتفع شوند. ارائه خدمات قابل اعتماد و با کیفیت بالا به مشتریان هرگز در دنیای همیشه در حال تغییر ما مهم نبوده است و من از این فرصت برای رهبری مرحله جدید رشد خود لذت می برم.”

و نیل مال، مدیرعامل گروه GMS می‌گوید: «به‌عنوان یک کارمند با سابقه و متعهد، خوشحالم که ارتقای سارا را به او تبریک می‌گویم. او سال‌هاست که یکی از اعضای مهم تیم بوده و اشتیاق و انرژی او برای ارائه خدمات عالی به مشتریان ما تزلزل ناپذیر بوده است.»

یکی از اولین مشتریان GMS Group در بخش املاک، Avison Young (در اصل GVA) است. آلن رایال، مدیر راه‌حل‌های بازسازی بریتانیا در آویسون یانگ، می‌گوید: «ما از سال 1998 با تیم املاک در GMS Group کار کرده‌ایم و به تیم‌هایمان در سراسر بریتانیا خدمات می‌دهیم، و همچنین از طرف گیرندگان شارژ ثابتمان از املاک خالی مراقبت می‌کنیم. . سارا کلید موفقیت روابط کاری ما بوده و به یک دارایی واقعی برای تجارت ما نیز تبدیل شده است. به سارا تبریک می‌گویم، ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما در نقش جدیدتان هستیم.»

GMS Property در میان مشتریان ورشکستگی خود نام های معروفی مانند Avison Young و Grant Thornton دارد و روی پرونده های ورشکستگی مانند Pochins، Carcraft و Cath Kidston کار کرده است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/property-client-services-director/