مدیر سفر EMEA | امنیت حرفه ای


کیت فیتزپاتریک پیوست حفاظت از سفر جهانی، یک شرکت مدیریت ریسک سفر، متعلق به گروه بیمه زوریخ، به عنوان مدیر امنیت منطقه ای اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA).

او بر راه‌اندازی و اجرای یک مرکز فرماندهی در آکسبریج، در غرب لندن نظارت خواهد کرد که به مراکز بریزبن و تورنتو می‌پیوندد و کمک‌های اضطراری 24 ساعته به مسافران ارائه می‌کند. او کار خود را در گمرک انگلستان آغاز کرد. او ده سال به عنوان بازرس آژانس ملی جنایت (NCA) در عملیات قاچاق انسان در آلبانی و مولداوی و همچنین مبارزه با تروریسم (CTU)، واردات اسلحه گرم، واردات مواد مخدر در مقیاس بزرگ، فساد و رشوه، مالی گذراند. جرم و جنایت و پولشویی و کلاهبرداری. او همچنین دانش ضد آدم ربایی و اخاذی، محیط های متخاصم و مدیریت بحران را دارد.

او در آفریقا و خاورمیانه و همچنین اروپا کار و زندگی کرده است. در افغانستان، او تحلیلگر ریسک امنیتی برای هیئت اتحادیه اروپا در کابل بود. در نیجریه، او به عنوان مدیر ریسک امنیتی و یک تحلیلگر ارشد اطلاعاتی برای بنیاد بیل و ملیندا گیتس کار کرد. در سوئیس به عنوان مدیر امنیت شرکت برای خط لوله TAP Trans Adriatic Pipeline (اروپا)؛ و اخیراً در لندن به عنوان مدیر امنیت و ایمنی هتل ها و استراحتگاه های لوکس بولگاری.

کیت که در تصویر دیده می‌شود، گفت: «خوشحالم که در این زمان که به سرعت در حال رشد در EMEA هستیم، به سازمان حفاظت از سفر جهانی پیوستم تا از تخصص موجود سازمان و راه‌حل‌های تکنولوژیکی کلاس جهانی برای ایمن نگه‌داشتن تیم‌های مسافرتی حمایت و توسعه دهیم. وظیفه ما این است که سازمان‌ها را در شرایط تغییر چشم‌انداز سفر از زمان همه‌گیری آماده کنیم و از آن‌ها حمایت کنیم، به‌ویژه در شرایطی که شاهد افزایش خطرات در سطح جهانی، از نگرانی‌های بهداشتی، افزایش فعالیت‌های مجرمانه و تروریسم و ​​همچنین افزایش وقوع بلایای آب و هوایی و طبیعی هستیم.

در طول دوران حرفه‌ای‌ام، من در شناسایی تهدیدهای بالقوه برای زنان که اغلب می‌توانند با خطرات مختلف یا اضافی برای مسافران مرد مواجه شوند، نقش مهمی داشته‌ام. زمانی که در افغانستان بودم، ارزیابی‌های عمیق خطر را برای زنان در هیئت اتحادیه اروپا برای سفر در کابل و اطراف آن انجام می‌دادم و در آفریقا نیز همین کار را برای بنیاد بیل گیتس انجام می‌دادم تا از ایمنی زنان عضو اطمینان حاصل کنم. تیم‌های پزشکی، به‌ویژه هنگام سفر به مناطق دور افتاده روستایی.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/emea-travel-director/