مدیر محصول Aperio | امنیت حرفه ای


شرکت تولید کننده امنیت فیزیکی Abloy انگلستان جیسون بویس را به عنوان مدیر محصول تجاری جدید برای کنترل دسترسی الکترونیکی، متخصص در محصول کنترل دسترسی Aperio منصوب کرده است.

جیسون، در تصویر، یک برقکار واجد شرایط بوده است که در بخش IP و مخابرات کار می‌کند و قبل از راه‌اندازی به‌عنوان مشاور امنیتی مستقل، ۱۵ سال در کنترل دسترسی سازمانی کار می‌کند. او سپس با Abloy به عنوان مدیر توسعه کسب و کار در بخش آموزش شروع کرد، قبل از اینکه ارتقا یابد. او یکی از اعضای وابسته موسسه امنیت است.

جیسون گفت: “پیشینه من به عنوان یک مشاور به من این امکان را داده است که یک قدم به عقب بردارم و به مسائل متفاوت نگاه کنم و برای یافتن بهترین راه حل برای یک مشکل سؤالات معنادار بپرسم.

“اغلب مشتریان نمی دانند به چه راه حلی نیاز دارند، بنابراین ما باید بپرسیم که آنها در تلاشند بر چه مسائلی غلبه کنند و چیزها را از منظر دیگری ببینیم. در نهایت، ما یک مشاور قابل اعتماد هستیم، اما مجموعه ای از محصولات را نیز برای حل مشکلات آنها در اختیار داریم.

من شدیداً به سیستم Aperio و مزایای بسیاری که در بخش‌های مختلف ارائه می‌کند، به دلیل ماهیت انعطاف‌پذیر آن، اعتقاد دارم. من مشتاقانه منتظر ایجاد یک استراتژی جدید برای نحوه بازاریابی و برقراری ارتباط هستم. راه‌حل‌های ما در حال حاضر بسیار محبوب هستند، اما جالب است که این راه‌حل‌ها را در بخش‌های مختلف قرار دهیم و مشخص کنیم که کجا می‌توانند تفاوت واقعی ایجاد کنند.»

در مورد محصول

Abloy گزارش می‌دهد که دستگاه‌های بی‌سیم Aperio با باتری، دسترسی یک سیستم کنترل دسترسی را افزایش می‌دهند یا قفل‌های مکانیکی را با کنترل دسترسی هوشمند جایگزین می‌کنند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/access-control/aperio-product-manager/