مدیر مشاوره | امنیت حرفه ای


تجارت خدمات امنیت سایبری، Bridewell، مدیر جدید مشاوره منصوب کرد.

شرکت مستقر در ریدینگ می گوید که اما لیث در کنار مارتین رایلی، مدیر خدمات امنیتی مدیریت شده و همچنین هیئت مدیره گسترده تر، برای ادامه ارائه مشاوره به مشتری، از نزدیک همکاری خواهد کرد.

او در خدمات مالی، نفت و گاز تا مشاوره جهانی در Deloitte و BT Global Services کار کرده است. او CISO سابق اروپا برای Santander و بخش CISO برای BP است. این شرکت آن را به عنوان یک قرار ملاقات سوزنی برای حمایت از استراتژی رشد بالا و توسعه بین المللی خود که شامل نرخ رشد جهانی 50 درصدی است، توصیف می کند.

در اوایل سال جاری، این شرکت دفتری را در کریدور انرژی هیوستون در تگزاس افتتاح کرد. و در بریتانیا یک مرکز عملیات امنیتی (SOC) که ظرفیت افزایش پنج برابری را فراهم کرده است و به شرکت کمک می کند تا مطابق با نیازهای مشتری مقیاس شود. او چهارمین انتصاب ارشد در 24 ماه گذشته است، پس از رئیس، پل درایور. مدیر مالی، روث بیلن؛ و مدیر خدمات امنیتی مدیریت شده، مارتین رایلی.

او گفت: “موفقیت مداوم Bridewell در ارائه خدمات امنیت سایبری شاخص در هر دو زمینه مشاوره و شناسایی و پاسخ مدیریت شده 24×7 (MDR) در مقیاس ملی و بین المللی، به این معنی است که زمان بسیار هیجان انگیزی برای پیوستن به این سازمان است. انتصاب من به عنوان مدیر مشاوره به تکمیل هیئت مدیره و رهبری ارشد کمک خواهد کرد و تمرکزی پایدار بر القای ثبات و تعالی در تعاملات مشتریانمان با ارائه پیشرو در صنعت و رهبری متخصصان ایجاد خواهد کرد. من حرفه ای گرایی، رهبری فکری و انگیزه ایجاد تفاوت واقعی را نه تنها برای افراد در Bridewell بلکه برای مشتریان ما و صنایع امنیت سایبری و حریم خصوصی داده های گسترده تر به ارمغان آورده ام.”

اسکات نیکلسون، یکی از مدیران اجرایی Bridewell، افزود: “Emma تجربه و تخصص فراوانی را برای Bridewell به ارمغان می آورد و نقش مهمی در کمک به ما برای اجرای برنامه های رشد مترقی ایفا خواهد کرد. استعداد و اشتیاق اثبات شده او برای امنیت سایبری دارایی فوق العاده ای برای مشتریان فعلی و جدید ما، سازمان خواهد بود و ما را قادر می سازد تا موقعیت خود را در بازار امنیت جهانی به ارتفاعات جدیدی برسانیم.”

با اسکات نیکلسون در نسخه چاپی ماه سپتامبر مجله امنیتی حرفه ای مصاحبه شد.

در مورد شرکت

Bridewell خدماتی را در زیرساخت های مهم ملی، حمل و نقل هوایی، خدمات مالی، دولت و نفت و گاز ارائه می دهد. دارای اعتبارنامه های صنعتی از جمله NCSCCREST، اطمینان، IASME کنسرسیوم، SOC2 Cyber ​​Essentials Plus، ISO 27001، ISO 9001 و آن یک PCI DSS شرکت QSA (ارزیابی کننده امنیت استاندارد داده های صنعت کارت پرداخت).
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cyber/director-of-consulting/