مراقبت درست، فرد مناسب ملی می شود


انتظار می‌رود تا پایان مارس 2023، توافقی در مورد پلیس برای واگذاری موارد سلامت روان با مراقبت‌های بهداشتی مناسب، به عنوان راهی برای رسیدگی به «فشاری‌هایی که مسائل بهداشت روانی بر پلیس وارد می‌کند» انجام شود. نامه ی سرگشاده توسط وزیر کشور سوئلا براورمن به پلیس و کمیسران جنایت (PCC) و فرماندهان پلیس.

خانم براورمن نوشت، کریس فیلپ، وزیر پلیس وزارت کشور، در ماه دسامبر با ماریا کالفیلد، وزیر بهداشت و درمان سلامت روان، پلیس و مدیران ارشد بهداشت ملاقات کرد و افزود: برای همکاری مشترک برای توسعه یک توافق نامه مشارکت ملی که اصول را در بر می گیرد، اجماع وجود داشت. مدل عملیاتی Right Care، Right Person که در Humberside دنبال شد.

کار نیروی هامبرساید برای کنار گذاشتن پلیس از وظایفی که برای پزشکان مناسب‌تر بود – در برابر برخی مقاومت‌های مردم محلی مراقبت‌های بهداشتی – به عنوان بخشی از تلاش‌های این نیرو برای بهبود خدمات خود، در نسخه چاپی ژانویه مجله امنیتی حرفه ای

خانم براورمن نوشت که کالج پلیس و شورای روسای پلیس ملی (NPCC) در حال کار بر روی یک “محصول تمرین هوشمندتر” هستند که یک مطالعه موردی دقیق از کاربرد هامبرساید از مراقبت مناسب، مدل فرد مناسب است که آنها در مسیر درست قرار دارند. تا پایان اسفند ماه تحویل داده شود. “آنها همچنین در حال کار بر روی یک جعبه ابزار هستند که شامل طیف وسیعی از محصولات برای کمک به نیروها در اجرای رویکرد مراقبت مناسب، فرد مناسب است، که پیش بینی می کنند تا ژوئن 2023 آماده شود. DHSC همچنین با NHS انگلستان همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مناسب است. راهنمایی برای هیئت مراقبت یکپارچه و تراست های سلامت روان تا پایان ژوئیه 2023 تدوین شده است. پس از نهایی شدن توافقنامه مشارکت ملی، من نیروها را تشویق می کنم تا از نزدیک با شرکای بهداشتی محلی همکاری کنند تا نحوه اجرای ایمن و مؤثر این مدل را در منطقه شما شناسایی کنند. “

او خلاصه کرد که «وزارت کشور و DHSC [Department for Health and Social Care] متعهد به همکاری با یکدیگر هستند تا اطمینان حاصل شود که مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی مناسب برای پاسخگویی به کسانی که در بحران هستند و پلیس نقش خود را در حوادث بهداشت روانی در صورت اقتضا ایفا خواهد کرد.

نظر APCC

در APCC (انجمن PCC)، رهبر سلامت روان و PCC برای ساری، لیزا تاونسند، گفت: «افسران پلیس در سراسر کشور به طور فزاینده‌ای تبدیل به اولین بندری می‌شوند که فردی از بحران سلامت روان رنج می‌برد، در حالی که آنچه واقعاً به آن نیاز دارد مداخله پزشکی مناسب است. و حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“این اغلب اوقات منجر به این می شود که افسران پلیس ما که از قبل بیش از حد فشار آورده اند، که تمام تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن جوامع ما انجام می دهند، از وظایف اصلی خود منحرف می شوند.

“در زمانی که تقاضا برای خدمات پلیس ما هرگز بالاتر نبوده است، ما نباید با درخواست از آنها به عنوان پزشکان بهداشت روان در موقعیت های اغلب دشوار، فشار بیشتری بر افسران پلیس خود وارد کنیم.

“این یک مسئله حیاتی برای پلیس است و برای مدتی به یک راه حل طولانی مدت به شدت نیاز است. پس از ملاقات با وزیر پلیس برای مطرح کردن نگرانی های PCCها، از تعهد دولت برای همکاری با پلیس و بهداشت برای بهبود وضعیت و موافقت با این مشارکت ملی جدید استقبال می کنم.

ما می دانیم که این موضوع نمی تواند یک شبه حل شود، اما امیدواریم این یک گام بزرگ در جهت درست باشد. من و همکاران PCCم به طور خستگی ناپذیری در کنار روسای پلیس و شرکای بهداشتی محلی کار خواهیم کرد تا به تحقق این تغییر بسیار ضروری در جهت کمک کنیم و به پلیس کمک کنیم تا به وظایف اصلی خود بازگردد و اطمینان حاصل کنیم که افراد آسیب‌پذیر از کمک و مراقبت مناسبی که شایسته آن هستند برخوردار می‌شوند.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/health/right-care-right-person-going-national/