مرکز تاب آوری سایبری لندن | امنیت حرفه ای


این مرکز تاب آوری سایبری لندن (CRC) دیروز به طور رسمی راه اندازی شد و 9 مرکز را ایجاد کرد که انگلستان و ولز را تحت پوشش قرار می دهد و توصیه های امنیتی سایبری را به مشاغل کوچک ارائه می دهد. هر CRC یک سازمان غیرانتفاعی است و توسط پلیس هدایت می شود – در مورد لندن، این پلیس را ملاقات کرد، پلیس شهر لندن و پلیس حمل و نقل بریتانیا.

رویداد راه اندازی در تالار شهر در داکلندز لندن شنیده شد که هر کسب و کار – یا هر یک از 18000 موسسه خیریه پایتخت – یک هدف بالقوه برای مجرمان سایبری است، که ممکن است کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​را آسان تر هدف قرار دهند، علاوه بر این به عنوان راهی ممکن برای رسیدن به اهداف بزرگتر از طریق زنجیره تامین آنها

در طول سه سال آینده، این مرکز قصد دارد به حمایت از حدود 20000 کسب و کار لندنی کمک کند که بیشتر در برابر حملات آسیب پذیر هستند. عضویت برای دریافت خدمات اولیه مانند خبرنامه ماهانه و رسمی بریتانیا رایگان است NCSC مشاوره (مرکز امنیت سایبری ملی)؛ برای صاحبان مشاغل کوچک برای دریافت بیشتر از قبیل ارزیابی تهدیدات و بازدیدهای حضوری و آموزش برای کارکنان، شما هزینه می کنید. صدیق خان، شهردار لندن، 200,000 پوند را برای فعالیت های اجتماعی مرکز که شامل توسعه ابزارهای خودیاری برای کسب و کارها و راهنماهای ویدیویی “چگونه باید” برای بهبود انعطاف پذیری آنها در برابر حملات سایبری است، هزینه کند. مراکز تاب آوری سایبری کمک هزینه سالانه از وزارت کشور دریافت می کنند.

سوفی لیندن، معاون شهردار در امور پلیس و جرم و جنایت از جمله سخنرانان این مراسم بود. او گفت: «بسیاری از مشاغل کوچک در پایتخت تحت تأثیر جرایم سایبری قرار می‌گیرند و سالانه میلیاردها پوند از دست می‌دهند و جان هزاران نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

مرکز جدید مقاومت سایبری ما به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در فضای آنلاین ایمن بمانند و از آنها در برابر مجرمان سایبری محافظت کنند. همه اینها بخشی از کار ما برای ساختن شهری امن تر و مرفه تر برای همه است و من از همه مشاغل در لندن می خواهم که ثبت نام کنند و از خدمات این مرکز استفاده کنند.”

سخنرانان دیگر جیمز تامسون، در تصویر، رئیس پلیس شهر لندن، که او نیز هست صندلی شبکه ملی CRC ها؛ بن جانسون، رئیس شهردار سیاست اقتصادی و تجاری؛ آنجلا مک لارن که به عنوان پلیس شهر لندن کمیسر پلیس ملی در مبارزه با تقلب و جرم علیه تجارت رهبری می کند. سیمون نیومن، مدیر اجرایی CRC لندن؛ از Met، فرمانده کاترین روپر. عبدالله خان در مورد طرح مسیر سایبری برای ایجاد یک خط لوله استعداد ملی از دانش آموزانی که کارکنان CRC ها را کار می کنند. سارا کرافتز، مدیر اجرایی مؤسسه حفاظت، و یکی از گیرندگان و “طرفدار” خدمات CRC.

حمایت از کسب و کارهای بزرگ به عنوان “سفیرانخوش آمدید؛ مایکروسافت اخیراً میزبان گردهمایی همه CRCها بود. رئیس امنیت اطلاعات در NatWest، کریس اولیوت، گفت: «NatWest مفتخر است که سفیر گروه مرکز ملی مقاومت سایبری است و از افتتاح مرکز جدید مقاومت سایبری لندن حمایت می‌کند. این مرکز در تلاش است تا به جامعه تجاری پایتخت کمک کند تا در برابر تهدید واقعی جرایم سایبری مقاومت کنند.

«کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​بخش اساسی اقتصاد هستند. به این ترتیب، بسیار مهم است که این مشاغل به بهترین ابزار و دانش مجهز باشند تا کسب و کار روزانه خود را به صورت آنلاین ایمن و ایمن انجام دهند، که این یک اولویت کلیدی شهردار لندن است، و ما بسیار خوشحالیم که به آنها کمک کنیم. که.”

بازدید کنید www.londoncrc.co.uk.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای.

مطالعه موردی یکی از CRC لندن – امنیت به وب‌سایت جدید یک فروشگاه ورزشی مستقل:

Community Outreach از یک خرده فروش ورزشی مستقل بازدید کرد که اخیراً یک وب سایت راه اندازی کرده بود، اما خطر سایبری را در نظر نگرفته بود. CRC نشان داد که آنها چه گام‌های ساده‌ای را می‌توانند برای افزودن امنیت، به ویژه تأیید دو مرحله‌ای، بردارند.

مطالعه موردی دوم – یک ساندویچ فروشی در خیابان و امنیت رسانه های اجتماعی:

CRC در طول کار اولیه خود در ارتباط با جامعه در تابستان، از صاحب یک ساندویچ فروشی در خیابانی که حساب اینستاگرام آنها هک شده بود، حمایت کرد. مالک تنها زمانی متوجه شد که یک مشتری پیام‌های غیرمعمولی را که در نمایه خود پست می‌شود علامت‌گذاری کند. هنگامی که صاحب ساندویچ‌فروشی سعی کرد به حساب کاربری آنها وارد شود، متوجه شد که او قفل شده است. CRC به مالک نشان داد که چگونه به کمک اینستاگرام دسترسی پیدا کند و با فعال کردن تأیید دو مرحله‌ای و تنظیم یک رمز عبور قوی، در مورد امنیت پروفایل اینستاگرام خود راهنمایی‌هایی کرد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/london-cyber-resilience-centre/