مرکز توزیع فوق العاده جدید 2 میلیارد ریالی Pick n Pay – شماره 7 2022 – سیستم های جریان

مرکز توزیع فوق العاده 2 میلیارد ریالی Pick n Pay

شماره 7 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات، تجاری (صنعتی)

چرخ‌گردان‌های ارتفاع کمر Flow Systems نیز به عنوان مکمل این پروژه نصب خواهند شد. این چرخ گردان ها برای بازارهای صنعتی و پرستیژ با همان استانداردهای استحکام و ظاهری مانند چرخ گردان های تمام قد صنعتی و معتبر ساخته می شوند. طراحی، عملکرد و قابلیت اطمینان گردان‌ها به کسب‌وکارها آرامش خاطر می‌دهد، زیرا بدانند سیستم‌ها به خوبی یکپارچه شده‌اند. تیم متخصص Flow Systems مطابق با مشخصات طراحی و تولید خواهد کرد، با نصب و نگهداری هماهنگ شده تا از حداقل اختلال اطمینان حاصل شود.وام)

تعداد زیادی چرخ گردان دوبل صنعتی Flow Systems روی ملک نصب خواهد شد. چرخ گردان های صنعتی تمام قد Flow Systems برای حداکثر نفوذ ناپذیری طراحی شده اند تا به طور خودکار پرسنل را به داخل و خارج از مناطق امن هدایت کنند. چرخ‌گردان‌های صنعتی تولید، نصب و سرویس‌دهی توسط Flow Systems امنیت و اطمینان مطلوبی را برای صاحبان املاک فراهم می‌کنند.

Flow Systems که در سال 1975 تأسیس شد و طیف گسترده ای از موانع کنترل دسترسی را تولید کرد، توانست راه حلی برای اطمینان از ایمنی و دسترسی مجاز افراد در داخل و اطراف ملک عظیم ارائه دهد. این ملک دارای سه انبار اصلی، سه حوضچه تضعیف و بیش از 20 ساختمان مختلف از جمله بلوک اداری اصلی خواهد بود.


منبع: https://www.securitysa.com/17864R

Flow Systems Manufacturers به ​​عنوان بخشی از زیرساخت امنیتی در مرکز توزیع داخلی جدید Pick n Pay انتخاب شد. این سایت با مساحت 36 هکتار به موانع کنترل دسترسی با کیفیت بالا برای کنترل جریان وسایل نقلیه و افراد نیاز دارد.