مرکز خدمات اتحادیه اروپا | امنیت حرفه ای


Blackline Safety Corp یک مرکز خدمات مستقر در اتحادیه اروپا (EU) راه اندازی کرده است. این شرکت در سایت فرانسوی شرکت در نزدیکی لیل مستقر است و توسط متخصصان فنی و محصول کار می کند. این شرکت خدمات مشتریان محلی را ارائه می دهد و اجاره های اروپا را خارج از مرکز ارائه می دهد.

سیمون ریچ، مدیر فروش Blackline Safety Europe، به نیاز به حمایت منطقه ای اختصاصی در اتحادیه اروپا اشاره کرد. پوشیدنی‌های ایمنی متصل و مانیتورهای گاز منطقه‌ای ما درجه بالایی از پیکربندی را برای انواع عملکردها و موقعیت‌های شغلی و همچنین به‌روزرسانی‌های میان‌افزار هوایی ارائه می‌دهند که می‌تواند به طور قابل‌توجهی زمان خرابی و هزینه و پیچیدگی مدیریت ناوگان را کاهش دهد. توانایی ارائه خدمات عملی و تعمیر و نگهداری دستگاه در قاره در صورت نیاز به سرویس یا تعمیر، کلیدی است که این دستگاه‌ها را برای حداکثر زمان ممکن در میدانی که به آن تعلق دارند، دور نگه می‌دارد.»

در همین حال، این شرکت ممیزی های موفق کیفیت و محیط زیست استانداردهای مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت زیست محیطی 14001 خود را در سایت اصلی خود در Colchester و دفتر فرانسه گزارش می دهد. مرکز خدمات جدید همچنین از پیشنهاد اجاره Blackline Safety در اروپا، از اواخر بهار، پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت که قبلاً در آمریکای شمالی تأسیس شده است، گزینه‌های اجاره‌ای برای آشکارسازهای گاز شخصی، مانیتورهای منطقه، پوشیدنی‌های کارگر تنها (تصویر) و لوازم جانبی، که شامل گزارش‌دهی آنلاین و نرم‌افزار تحلیلی است، ارائه می‌دهد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/workforce-management-systems/eu-service-centre/