مزارع مستقر در جوبورگ با نظارت ابری تلفات را کاهش می دهند – شماره 4 2023 – راه حل های نظارت بر نظارت

نظارت بر انرژی خورشیدی و ابر

مزارع مستقر در جوبورگ با نظارت ابری تلفات را کاهش دادند

شماره 4 2023 کشاورزی (صنعت)

هزینه های متعارف خیلی زیاد است

چارلز فارینها، یکی از مالکان مزارع Plantations، خاطرنشان می کند: «ما بسیار خرسندیم که فناوری Watcher کمک کننده اصلی در ارائه یک راه حل امنیتی مؤثر است که با کاهش چشمگیر تلفات محصول، نتایج ملموسی را به همراه دارد. Watcher یک راه حل فنی نوآورانه ارائه کرد و همچنان به ارائه یک سرویس نظارت موثر ادامه می دهد.وام)

در سال 2020، Watcher Surveillance Solutions برای ارائه یک راه حل امنیتی مزرعه توسط یک عملیات کشاورزی خانوادگی نسل سوم در جنوب بوکسبورگ مورد بررسی قرار گرفت. در ابتدا تصور می شد که لازمه نظارت محیطی خانه مزرعه و/یا انبارها و تجهیزات است، اما در بازدید از مزرعه مشخص شد که این الزام در واقع محافظت از محصولات در مقابل جامعه همسایه است.

شرکت امنیتی که در آن زمان به کار می‌رفت، یک خودروی گشت اختصاصی داشت، اما نمی‌توانست برای جلوگیری از سرقت‌های گسترده، به ویژه در شب، کاری انجام دهد. تامین برق به محیط مزرعه گسترش پیدا نکرد که به معنای تاریکی مطلق در منطقه پس از غروب خورشید است. وقتی خودروی گشتی از دور نزدیک می شد، دزدها به سادگی در میان محصولات دراز می کشیدند و تا زمانی که عبور می کرد پنهان می شدند. حتی با وجود نور اضافی نصب شده بر روی خودروی گشت و نورافکن، ماموران امنیتی نتوانستند دزدان را که پنهان شده بودند ببینند.

سپس یک اپراتور اختصاصی در SOC 10 دوربین را زیر نظر گرفته و واحد واکنش مسلحانه در محل را از متجاوزان مطلع می کند. مزیت این سیستم این است که کل مزرعه را می توان به طور موثر بر روی یک صفحه نظارت کرد و با استفاده از فناوری دوربین مادون قرمز و حرارتی، دزدان پنهان شده در محصولات را می توان توسط افسر نظارت مشاهده کرد. سپس افسر نگهبان که در حال انجام وظیفه است، اقدامات و مکان سارقان را به ماموران امنیتی گشتی در محل اطلاع می دهد و آنها اقدامات لازم را انجام می دهند.

علیرغم افزایش نرخ جرم عمومی، راه حل نظارتی واچر خسارات وارده به مزرعه را به شدت کاهش داده است. این کار به دلیل وسعت منطقه ای که نیاز به حفاظت دارد و تعداد مهاجمانی که روزانه وارد می شوند غیرممکن به نظر می رسید، اما با فناوری ارائه شده توسط واچر و افسران گشت شجاع و متعهد ارائه شده توسط FEAR Security، پایداری مالی مزرعه بار دیگر بهبود یافته است. امن است.

پس از بررسی های زیاد، واچر تصمیم گرفت یک سری دوربین های نقطه ای شیب زوم (PTZ) نصب کند که بر روی قطب های بتنی قرار گرفته در مکان های استراتژیک نصب شده اند. این دوربین های خاص PTZ دارای لنز زوم اپتیکال 55 برابری هستند که به شما امکان می دهد تا 1200 متر در روز و تا 700 متر در شب با استفاده از فناوری مادون قرمز ببینید. در مجموع ده قطب ارائه شد که هر کدام از طریق انرژی خورشیدی تغذیه می‌شوند، و همه ارتباطات از طریق اتصال بی‌سیم به بخش اصلی باز می‌گردند، از آنجا تمام فیدهای ویدیویی با استفاده از اتصال فیبر به Watcher SOC (مرکز عملیات نظارت) هدایت می‌شوند.


منبع: https://www.securitysa.com/19496R

واچر بررسی کرد و دریافت که قرار دادن دوربین‌های ثابت معمولی برای ایمن‌سازی محیط از نظر مالی امکان‌پذیر نیست. هزینه تهیه نه تنها تعداد دوربین های مورد نیاز برای پوشش محیط، بلکه برای رساندن برق به هر یک از دوربین ها نیز بسیار زیاد بود.

این مزرعه تقریباً 450 هکتار وسعت دارد و انواع محصولات سبزیجات از جمله کلم، هویج، سیب زمینی و غیره را تولید می کند. منطقه بزرگ کشاورزی با حصاری که به راحتی قابل نفوذ است احاطه شده است، که سارقان هر شب از آن دور می زدند تا به محصولات آماده برداشت کمک کنند.