مزایای فراتر از امنیت – شماره 8 2022

مزایایی فراتر از امنیت

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

تولیدکننده فناوری ویدیویی کره جنوبی IDIS می‌گوید از آنجایی که خرده‌فروشان با فشارهای اقتصادی فزاینده‌ای مواجه هستند، بیشتر به دنبال راه‌حل‌های ویدیویی برای مزایایی فراتر از امنیت هستند. بسیاری از این کاربردهای گسترده‌تر برای فناوری دوربین – از ساده‌سازی عملیات پشت فروشگاه تا ایجاد وفاداری مشتری – در کتاب الکترونیکی جدید، «غلبه بر چالش‌ها در خرده‌فروشی EMEA با راه‌حل‌های ویدیویی که هزینه‌ها را کاهش می‌دهند و فروش را افزایش می‌دهند» به تفصیل آمده است (در دسترس از طریق www.securitysa.com/*idis1).

IDIS می‌گوید خرده‌فروشان و شرکای یکپارچه‌سازی سیستم‌های آن‌ها باید برای شناسایی بزرگترین هزینه مستقیم و هدف‌گیری راهبردی مشکل همکاری کنند: اغلب، یک پایلوت نظارت تصویری شکاف‌های امنیتی و آسیب‌پذیری‌های پیش‌بینی نشده را آشکار می‌کند.

کتاب الکترونیکی IDIS همچنین توضیح می دهد که چگونه از ویدئو برای مقابله با سوء استفاده از کارکنان استفاده می شود، چگونه تجزیه و تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی ارزش جدید قابل توجهی ارائه می دهند، چگونه فضای ذخیره سازی مقرون به صرفه در برآورده کردن الزامات انطباق اهمیت فزاینده ای پیدا می کند، و چگونه راه حل های ویدئویی امروزی را می توان طراحی کرد. ارائه بازگشت سریع سرمایه

راه‌حل‌های ویدیویی برای هدف قرار دادن چالش‌های کلیدی خرده‌فروشان، با انتخاب گسترده‌ای از مدل‌های دوربین در دسترس برای ترکیب با زیبایی‌شناسی هر فروشگاه، تکامل یافته‌اند. VMS با استفاده آسان با خدمات فدراسیون اختیاری که امکان کنترل محلی و مدیریت متمرکز را فراهم می کند. و ابزارها و برنامه های تلفن همراه که کنترل از راه دور را برای مدیران آسان می کند.

راه حل های مقرون به صرفه تر و توانمندتر امروزی نقش مهمی را با امکان تحویل و ردیابی کارآمدتر ایفا می کنند. بهبود تجربه مشتری (CX)؛ راندمان عملیاتی از طریق هوش بهتر؛ ادغام آجر و ملات با عملیات آنلاین؛ و کاهش خسارات ناشی از جابجایی زیاد کارکنان، انقباض و تقلب.

IDIS می‌گوید برای یکپارچه‌سازان سیستم‌ها، مشاوران و فروشندگان ارزش افزوده (VAR) که فشارهایی را که اکنون خرده‌فروشان با آن مواجه هستند را درک می‌کنند و راه‌های جدیدی را برای استفاده از ویدئو برای حمایت از سودآوری فروشگاه‌ها تنظیم می‌کنند، این بخش فرصت‌های قابل توجهی را ارائه می‌دهد.

جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا می‌گوید: «این کتاب الکترونیکی آموزشی جدید از IDIS نشان می‌دهد که چگونه خرده‌فروشان از فناوری ویدیویی که برای ارائه مزایای بسیار بیشتر از گذشته طراحی شده است، بهره می‌برند. تجربه ما از کار با خرده‌فروشان در سطح جهانی نشان می‌دهد که این راه‌حل‌ها نه تنها هزینه‌های خود را سریع‌تر پرداخت می‌کنند، بلکه در آینده انعطاف‌پذیرتر و سازگارتر هستند.»

این به جبران چالش‌های ناشی از افزایش تورم و فشار بر قدرت مخارج مصرف‌کننده کمک می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر به www.idisglobal.comمنبع: https://www.securitysa.com/18122R علاوه بر مواجهه با چشم‌انداز اقتصادی آشفته، خرده‌فروشان امروزی همچنان باید با تهدیدات قدیمی سودآوری ناشی از انقباض داخلی و خارجی مقابله کنند. مدیران امنیتی فروشگاه‌ها و تیم‌های پیشگیری از ضرر باید با مجموعه‌ای از چالش‌های انقباض از جمله کلاهبرداری از کارکنان و بازگرداندن کالا، دوست‌داشتنی، اسکن فریبنده خود، باندهای جنایت‌کار سازمان‌یافته، راکت‌های سرقتی، دزدی از فروشگاه و ادعاهای جراحات ساختگی مقابله کنند.