مزایای قفل الکترونیکی – SMART Access & Identity 2023 – ADI Global Distribution

قیچی

راهنمای CDVI برای قفل الکترونیکی را بخوانید (لینک کوتاه: www.securitysa.com/*cdvi1).


قفل های الکترونیکی اهداف مشابهی را دنبال می کنند، اما اهداف خود را با روش های مختلف محقق می کنند. قفل‌های الکترونیکی به‌جای کارکردن دستی قفل با کلید، از برق برای نگه‌داشتن و آزاد کردن مکانیسم‌های خود استفاده می‌کنند. مانند قفل های مکانیکی، انواع مختلفی از قفل های الکترونیکی وجود دارد. هر نوع از روش متفاوتی برای بسته نگه داشتن درب استفاده می کند.

کنترل دسترسی ATRIUM چیست؟

انواع قفل های الکترونیکی چیست؟

مزایای قفل الکترونیکی

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

ضربات برق

قفل های الکترونیکی برای استفاده با سیستم های کنترل دسترسی ایده آل هستند. برش و صدور کلیدهای فیزیکی برای افراد پرهزینه، زمان بر و ناکارآمد است. با سیستم های کنترل دسترسی الکترونیکی، “کلیدها” می توانند طیف وسیعی از چیزها باشند

قفل های الکترونیکی همچنین قدرت بیشتری برای نظارت بر فعالیت ها ارائه می دهند. با جنبه الکترونیکی، ظرفیت ردیابی وضعیت قفل در یک زمان معین وجود دارد. برخی از قفل ها دارای یک LED هستند که رنگ های مختلف را روشن می کند تا قفل یا باز بودن درب را مشخص کند. یک سیستم کنترل دسترسی آنلاین، مانند ATRIUM، وضعیت زنده تمام قفل های متصل در سیستم را نشان می دهد. بنابراین افسران امنیتی همیشه از دید کامل سایت خود بهره می برند.

• ساختار ویژگی های صورت کاربران.

برای بسیاری از قفل‌های مکانیکی، امنیت آن‌ها به این بستگی دارد که انسان به یاد داشته باشد آنها را فعال و قفل کند. چنین اتکای فضایی برای خطای انسانی و پتانسیل بیشتری برای نقض امنیت باقی می گذارد. برعکس، قفل های الکترونیکی را می توان طوری تنظیم کرد که پس از استفاده به طور خودکار قفل شوند.

قفل های الکترومغناطیسی

سیستم های کنترل دسترسی به طور ویژه طراحی شده اند تا مدیریت پایگاه داده کاربران و مجوزهای ورود آنها را آسان کنند. به خصوص با راه حل کنترل دسترسی تحت شبکه، همه کاربران، درها، قفل ها و اعتبارنامه ها را می توان از یک مکان مرکزی مدیریت کرد. افزودن کاربر جدید، صدور کارت جدید، ثبت اثر انگشت جدید، دادن حقوق دسترسی جدید به شخصی – همه اینها سریع و فوری است.

علاوه بر این، قفل های الکترونیکی، در ترکیب با یک راه حل کنترل دسترسی، به امنیت کلی بهتر کمک می کنند. گم کردن، سرقت یا کپی کردن یک کلید مکانیکی آسان است. به دست آوردن کد صفحه کلید، اثر انگشت شخص، یا کارت سوایپ محافظت شده توسط رمزگذاری کار آسانی نیست.

سلونوئیدها نوعی آهنربای الکتریکی هستند. نیروی مغناطیسی برای راندن یا جمع کردن پیچ استفاده می شود. پیچ به طور کلی در برگ درب نصب می شود و نگهدارنده مطابق آن در چارچوب در قرار می گیرد.

CDVI توسط ADI Global Distribution توزیع می شود.وام)

قیچی ها نوعی قفل الکترومغناطیسی هستند. علاوه بر قدرت نگه داشتن آهنربا و صفحه آرمیچر آن، یک قیچی شامل یک پیچ موتوری نیز می باشد. هنگامی که برق اعمال می شود و صفحات مغناطیسی در یک راستا قرار می گیرند، پیچ از در خارج می شود و به محافظ خود در قاب در می رود.

• یا ترکیبی از هر تعداد از این اعتبارنامه ها.

ATRIUM با کنترل حداکثر 500 در و 10 000 کاربر، به کاربران این امکان را می دهد که دسترسی به سطوح و مناطق مختلف را برای امنیت کلی ساختمان و سلسله مراتب داخلی داخلی مجاز یا رد کنند. علاوه بر این، کاربران ATRIUM از ادغام یکپارچه با دوربین های مدار بسته و سیستم های هشدار امنیتی برای استراتژی های جامع مدیریت ساختمان بهره مند می شوند.


منبع: https://www.securitysa.com/18466R

• کدی که در صفحه کلید وارد می شود.

منبع: CDVI

ATRIUM یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر وب است که توسط CDVI توسعه یافته است که دارای یک برنامه رایگان و آسان برای استفاده و نرم افزار مدیریت رایگان است که کنترل دسترسی سریع و مطمئن را به یک یا چند سایت ارائه می دهد.

• یک سیگنال بلوتوث از یک برنامه تلفن هوشمند جفت شده.

قفل های الکترونیکی از طریق مزایای ذاتی فناوری و مکانیسم های خود امنیت را به شیوه خود افزایش می دهند. با این حال، در عین حال، آنها همچنین امنیت را با ارائه یک بازدارنده بصری ساده برای مجرمان و خرابکاران بهبود می بخشند. بسیاری از قفل های الکترونیکی قابل مشاهده هستند و دارای نشانگرهای وضعیت LED هستند. آنها همچنین اغلب با صفحه کلید، کارت خوان یا دستگاه های اسکن بیومتریک ترکیب می شوند. همه این اجزا به مزاحمان احتمالی نشان می دهد که محل محافظت و نظارت می شود.

• یک کد QR چاپ شده بر روی یک برچسب کلید.

بازدارنده بصری

قفل های الکترومغناطیسی از نیروی میدان های مغناطیسی برای بسته نگه داشتن درب استفاده می کنند. یک آهنربای الکتریکی روی قاب درب و یک صفحه آرمیچر منطبق بر درب نصب شده است. هنگامی که الکتریسیته به آهنربا اعمال می شود، یک میدان مغناطیسی ایجاد می شود. نیروی جاذبه مغناطیسی بین آهنربا و صفحه آرمیچر درب را بسته نگه می دارد.

در CDVI، ما متعهد به تولید قفل های الکترونیکی با بالاترین کیفیت هستیم. میراث این شرکت در کنترل دسترسی الکترونیکی و امنیت به سال 1985 باز می گردد. تمام قفل های CDVI به طور ویژه طراحی شده اند تا با کنترل دسترسی آنلاین ATRIUM و راه حل های کنترل دسترسی مستقل ما سازگار باشند. فرقی نمی‌کند به قفل‌های دارای درجه آتش، امنیت بالا یا قفل‌های دارای رتبه‌بندی خارجی نیاز داشته باشید، CDVI چیزی برای پروژه شما دارد.

کنترل بیشتر روی دسترسی

• یک کارت کش رفتن RFID که به یک خواننده ارائه می شود.

مزایای قفل الکترونیکی چیست؟

پیچ و مهره های برقی

ضربات برقی از یک چفت برقی و یک صفحه جلو تشکیل شده است. چفت یا پیچ در برگ درب نصب می شود، در حالی که صفحه رویی در چارچوب در قرار می گیرد. اعتصاب ها در دو نسخه ارائه می شوند – یکی که در هنگام استفاده از برق قفل می شود (ایمن از کار افتادن) و دیگری که هنگام استفاده از برق باز می شود (ایمن از کار افتادن). هنگامی که قفل باز می شود، چفت یا پیچ از روی صفحه باز می شود و درب باز می شود.

امنیت بهتر

اطلاعات بیشتر را در (لینک کوتاه: www.securitysa.com/*cdvi2)


قفل ها وسایلی هستند که از دسترسی آزاد جلوگیری می کنند. هنگامی که یک قفل ایمن می شود، نوعی مکانیسم تضمین می کند که درب بسته باقی می ماند حتی اگر کسی بخواهد آن را باز کند. تنها راه آزاد کردن قفل و دسترسی به کلید صحیح است. معمولا مردم با قفل های مکانیکی در خانه های خود آشنا هستند. این قفل ها عموماً قفل های مکانیکی لوله ای یا استوانه ای هستند که با قرار دادن و چرخاندن یک کلید فیزیکی متناظر عمل می کنند.

نظارت و دید بهتر

• الگوهای منحصر به فرد بر روی اثر انگشت کاربران.

کاربران می‌توانند به عنوان افراد، گروه‌ها یا بر اساس نقش‌هایشان به آنها اجازه دسترسی داده شود یا از آن محروم شوند. درها در مناطقی سازماندهی شده اند تا فرآیند پیکربندی را ساده کنند. اگر دو در برای ورود به یک اتاق وجود داشته باشد، آنها به عنوان یک منطقه در کنار هم قرار می گیرند. نیازی به اعطای مجوز به کاربر برای هر دری به صورت جداگانه نیست – اگر یک طبقه کامل یک منطقه باشد، تنها چند کلیک به آنها اجازه می دهد تا به هر دری در آن منطقه وارد شوند.

قفل های مکانیکی به صورت مکانیکی عمل می کنند و بنابراین می توان آنها را به صورت مکانیکی دستکاری کرد. افراد با ابزار و مهارت های مناسب می توانند قفل ها را انتخاب کنند و بدون مجوز وارد شوند. قفل های الکترونیکی به جای مکانیکی از برق استفاده می کنند و بدون سوراخ کلید فیزیکی، نمی توان آنها را به همان روش انتخاب کرد.