مسیر کارآموزی آنلاین | امنیت حرفه ای


یک کالج “درهای مجازی” خود را برای استقبال از کارآموزان باز می کند. سالن هاپ وود کالج و مرکز دانشگاه – که دارای پردیس هایی در میدلتون و روچدیل، منچستر بزرگ است – اولین مسیر کارآموزی آنلاین خود را در فوریه 2023 به طور رسمی ارائه خواهد کرد.

دوره کارآموزی سطح 3 در سیستم های آتش نشانی، اضطراری و امنیتی در مرکز فناوری کالج ارائه شده است. اکنون یک گزینه آموزش از راه دور ارائه می شود که هر فردی بالای 19 سال در انگلیس می تواند از آن استفاده کند.

این مسیر شامل تمام عناصر دوره حضوری خواهد بود: آموزش از معلمان، کسب تجربه از طریق ارتباط با صنعت، و تسلط بر آخرین تجهیزات و تکنیک های مهندسی. آموزش از راه دور تا حد زیادی به صورت دیجیتالی انجام می شود، در حالی که کارآموزان در محل کار در سراسر انگلستان آموزش های حین کار دریافت می کنند. بخش آنلاین با هاپ وود هال شش ساعت در هفته یادگیری است. آنها فقط باید به صورت حضوری برای سه بلوک یک هفته ای در طول هر سال کارآموزی سه ساله شرکت کنند. سپس دانش‌آموزان از تجهیزات استاندارد صنعتی در پردیس کالج در میدلتون استفاده می‌کنند که مرکزی برای تعالی در شمال غرب است.

کارآموزی سطح 3 در سیستم های آتش نشانی، اضطراری و امنیتی، مهندسین فردا را به مهارت هایی برای تشخیص نفوذ، ارائه نظارت، نظارت و کنترل دسترسی به املاک، و تشخیص آتش سوزی و موارد اضطراری مجهز می کند.

بیلی گیلکریست کارآموزی برای آتش نشانی و امنیت، برق و مهندسی در هاپ وود هال است. او گفت: «ما از اینکه به فراگیران از راه دور این فرصت را می‌دهیم تا پاداش‌های حاصل از تکمیل این دوره کارآموزی را درو کنند، بسیار هیجان‌زده هستیم. هدف ما همیشه ارائه بالاترین کالیبر آموزش است تا بتوانیم با کیفیت پیش برویم و به حرفه ای کردن استانداردها و تقویت رشد در صنعت کمک کنیم.

“این واقعاً یک فرصت باورنکردنی است – هم برای شاگرد و هم برای کارفرمای آنها!”

در همین حال، صنعت گسترده تر در حال تطبیق با تغییر دستورالعمل های استانداردهای صادر شده توسط NPCC (شورای روسای پلیس ملی) است. به ویژه، دیگر قابل قبول نیست که شرکت های معتبر از پیمانکاران غیر معتبر استفاده کنند. هاپ‌وود هال پیشنهاد می‌کند که کسانی که دوره را کامل می‌کنند، در موقعیت مناسبی برای مقابله با انواع مشاغل در طیف وسیعی از تنظیمات قرار خواهند گرفت.

کالج می افزاید، یکی از راه هایی که شاگرد به یک دارایی برای کارفرمای خود تبدیل می شود، دریافت کارت ECS (طرح گواهی الکترونیکی) است.

دوره کارآموزی سطح 3 در سیستم های آتش نشانی، اضطراری و امنیتی در فوریه 2023 شروع می شود. کارآموزان باید ریاضیات GCSE و انگلیسی داشته باشند و 19 سال یا بیشتر داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر، به [email protected] ایمیل بزنید یا مراجعه کنید hopwood.ac.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/online-apprenticeship-pathway/