مشارکت توزیع | امنیت حرفه ای


شمع ها مشارکت توزیع جدید خود را با OneAV در مرده! – این نمایشگاه تجاری اتوماسیون خانگی و سمعی و بصری در Farnborough است، جایی که OneAV در میان غرفه داران حضور داشت.

پس از ملاقات از طریق حمایت LILIN از جمع آوری کمک مالی کریس پیندر Marathon Des Sables برای Together for Cinema، LILIN و OneAV با هم به عنوان شرکای توزیع برای حمایت از LILIN در بازار نصب سفارشی همکاری می کنند.

شرکت ها گزارش می دهند که OneAV قبلاً تحت آموزش محصولات قرار گرفته است و طیف محصولات LILIN در فروشگاه اینترنتی آنها با سطوح موجودی به روز موجود است. OneAV با سهام محلی خود آماده ارائه راه حل های امنیتی سازگار با NDAA است. این شرکت اضافه می کند که با درایورهای Home Automation که یکپارچگی عمیق را فراهم می کند.

استیو لیدیارد، مدیر عامل شرکت LILIN UK، در تصویر سمت راست، می‌گوید: «خوشحالم که OneAV را به عنوان توزیع‌کننده جوراب ساق بلند در هیئت دارم – و آن‌ها مجموعه کامل محصولات LILIN را در اختیار خواهند گرفت. تیم مشتاق است و ما به خوبی آماده شده ایم تا آماده باشیم. ما همچنین در مورد پروژه های جالبی با آنها بحث کرده ایم HDANYWHERE– پس مراقب آن‌ها باشید!»

(خطی برای توضیح HDANYWHERE؛ همچنین یک غرفه دار در EI Live! – آنها محصولاتی را برای خانوارها ارائه می دهند تا منابع ویدئویی را متمرکز کنند تا از به هم ریختگی در فضاهای زندگی جلوگیری شود.)
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/distribution-partnership-3/