مشارکت درب | امنیت حرفه ای


گروه مهندسی راینو و Jewers Doors یک همکاری جدید را گزارش کنید که در آن راینو مجموعه درب‌های کشویی و کشویی/تاشو عایق‌شده Jewers’ Phoenix را می‌فروشد.

درب‌های Jewers مشابه طیف درب‌های دسترسی خودروهای خود راینو عمل می‌کنند و به مشتریانی ارائه می‌شوند که به راه‌حل مقرون‌به‌صرفه‌تری نسبت به درب‌های CPNI راینو نیاز دارند، که معمولاً برای استفاده در سایت‌های زیرساخت ملی حیاتی (CNI) طراحی شده‌اند، مانند بخش دفاعی و راه آهن.

این شرکت ها می گویند که مجموعه فونیکس مکمل طیف محصولات راینو خواهد بود و به مشتریان خود این امکان را می دهد که انتخاب گسترده تری از درها را با درجه بندی ها و قابلیت های مختلف از یک منبع واحد تهیه کنند. راینو سه پیشنهاد خواهد داد درها از سری Phoenix – Osprey، Swift و Kingfisher – و اینها را به ترتیب با نام های Rhino-SFI، Rhino-FI و Rhino-SI علامت گذاری کنید. Rhino-SFI نوع کشویی/تاشو خواهد بود، در حالی که Rhino-FI و Rhino-SI به ترتیب فقط دو تاشو و کشویی خواهند بود.

Rhino Site Systems Limited، بال نصب و نگهداری درب داخلی گروه مهندسی راینو، همچنین به یک نصاب تایید شده برای محدوده درب فونیکس تبدیل خواهد شد.

در تصویر از چپ به راست، مارک جورز، مدیر محدوده فونیکس Jewers، و استوارت لارنس، مدیر عامل گروه گروه مهندسی راینو هستند. استوارت لارنس گفت: “ما خوشحالیم که این همکاری جدید را با Jewers Doors آغاز می کنیم و طیف محصولات خود را برای افزایش پشتیبانی از مشتریان خود متنوع می کنیم.

Jewers از شهرت ملی و بین المللی درخشانی برخوردار است و ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها هستیم تا مشارکتی ایجاد کنیم که ارزش واقعی را برای هر دو شرکت ارائه دهد.

و مارک جورز گفت: “اتحاد با گروه مهندسی راینو چندین بخش بازار را باز می کند که جویرها به طور سنتی با محصولات فینیکس ما قوی نبوده اند و ما از فرصت کار با شرکتی که برای چندین دهه به آن احترام می گذاریم لذت می بریم.”
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/door-partnership/