مشاوره کسب و کار روشن | امنیت حرفه ای


Bright Business Advice در کمک به مشاغل در فضای آتش و امنیت برای دستیابی به اهداف تجاری خود و لذت بردن از زندگی بهتر تخصص دارد. نام من امرسون پاتون است و من بنیانگذار Bright Business Advice هستم. ما هر ماه به شما مشاوره می دهیم که چگونه کسب و کار خود را به طور کامل از طریق مدل شتاب دهنده کسب و کار 7 بخش خود متحول کنید. در این ماه، لطفاً از مقاله ما در مورد مدل و اینکه چگونه می توانید آن را برای کسب و کار خود به کار ببرید، لذت ببرید!

مدل شتاب دهنده کسب و کار Bright 7 Sector

هنگام استفاده از این مدل برای ساختار یک تجارت، من از تشبیه بدن انسان استفاده می کنم زیرا یکی از بهترین، پیچیده ترین و قدرتمندترین سیستم های به هم پیوسته ای است که طبیعت طراحی کرده است. انسانها بر این سیاره تسلط دارند. این مدل از تجربه من در پانزده سال گذشته ایجاد شده است، و من از آن برای تبدیل کسب و کار مشتریانم به عملیات کارآمد و خودپایدار استفاده می کنم که بسیار سودآور هستند.

سر

1- رهبری

با این تشبیه، رهبری سر است. اینجاست که شما بر روی مغز مناسب برای احساسات، خلاقیت و ارتباط تمرکز می کنید. در اینجا دانش خود را توسعه می دهید، از چشم ها برای دیدن دید خود، از دهان برای انتقال آن دیدگاه و استراتژی به تیم خود و از گوش ها برای گوش دادن استفاده می کنید تا بتوانید بهتر با افراد خود درگیر شوید. همه اینها شما را قادر می سازد یک طرز فکر برنده ایجاد کنید که برای رهبری یک تیم بسیار مهم است. یک نقل قول مشهور جهانی وجود دارد که دقیقاً آنچه را که در اینجا صحبت می کنیم خلاصه می کند:

“هر چیزی که ذهن شما بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن برسد.”

این را ناپلئون هیل در کتاب خود به نام بیندیشید و ثروتمند شوید در سال 1937 نوشته است.

رهبری و مدیریت سنگ های کلیدی کسب و کار شما هستند. تجارت معمولاً بازتاب مستقیم رهبر است. آینه ای از آنچه درون سرشان می گذرد، خوب و بد. به عنوان یک کیستون، سنگ است. قطعه ای که همه چیز را نگه می دارد. حوزه اصلی بر توانایی شما برای تصمیم گیری خوب بر اساس اطلاعاتی که دریافت می کنید و نحوه پردازش آنها متمرکز است. آیا بر اساس غریزه تصمیمات فوری می گیرید یا استراتژی دارید که در آن ابتدا از خود سوال بپرسید؟

سوالاتی مانند: –

– چقدر احساسات در اینجا مطرح می شود؟
– چگونه اطلاعات با دید شما مطابقت دارد؟
– چگونه آن را به مشتریان خود منتقل خواهید کرد؟

طرز فکر ما چیزی است که همه ما را متحد می کند. سمت چپ مغز دفتر است، جایی که تفکر منطقی اتفاق می افتد و سمت راست زمین بازی است، جایی که خلاقیت شما آزاد می شود. کلید گرفتن آن تصمیمات خوب در واداشتن آنها به همکاری با یکدیگر به عنوان کل سیستم نهفته است. متقاعد کردن آن افکار به چرخش در اطراف مغز و مورد توجه همه طرف ها.

تشبیه بدن انسان برای تجارت عالی است زیرا هر دو سیستمی هستند که بهترین عملکرد را دارند زمانی که تمام قطعات آنها در یک راستا قرار دارند و مانند یک ماشین روغن کاری شده کار می کنند.

2 – بخش مدیریت

این بخش در مورد مغز چپ و منطق نوشتن برنامه‌ها، نظارت و بهبود سیستم‌های کسب‌وکار شما و مرور منظم آنچه که کار می‌کند و کار نمی‌کند است. این مانند تمرین بدنی برای ایجاد قدرت و تعریف است، درست مانند ورزشکارانی که اوج عملکرد را انجام می دهند.

بدن

3 – بخش مالی

تنه – همانطور که اندام‌ها غذای ما را به انرژی و ضایعات پردازش می‌کنند، اینجاست که ما به‌عنوان یک کسب‌وکار، ورودی‌ها و خروجی‌ها را پردازش می‌کنیم. عملیات مالی، کارهای تکمیل شده ما را به درآمد و درآمد را به جریان نقدی تبدیل می کند که مایه حیات کسب و کار شما است. بدون آن، کسب و کار شما خواهد مرد.

همه ما می‌دانیم که غذا ما را زنده نگه می‌دارد، اما کیفیت غذاست که بدن ما را در حد مطلوب نگه می‌دارد و این در تجارت نیز مهم است. تغذیه سالم، شیوه های سالم. هنگامی که تمرکز خود را بر به دست آوردن و کار با مشتریان ایده آل خود متمرکز می کنید، کسب و کار شما را سالم نگه می دارد. شما کسانی را می خواهید که به موقع پرداخت می کنند و با ارزش های شما کار می کنند. اینها مشتریان ایده آل شما هستند و برای اینکه کسب و کار شما در بهترین حالت خود کار کند، می خواهید روی جذب آنها تمرکز کنید.

پاها

4 – عملیات و 5 – منابع انسانی (HR)

اینها سیستم های پشتیبانی بدن و کسب و کار هستند. در اینجا شما می خواهید بر آموزش، مهارت و قدرت برای پیشبرد کسب و کار خود تمرکز کنید. سعی کنید پاهای مو فرح را بسازید زیرا کسب طلا برای او تصادفی نبود.

اما مو این کار را به تنهایی انجام نداد. او یک مربی داشت و با هم به طور منظم و پیوسته برای ایجاد سیستم و بهبود شانس او ​​با آموزش، پاسخگویی و بررسی کار می کردند. این دقیقاً همان کاری است که ما با مشتریان خود انجام می دهیم. همه آن افراد موفق در جهان یک مربی یا مربی دارند. آنها می دانند که این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید، اما باید مربی مناسب خود را انتخاب کنید. کسی که کسب و کار شما را به عنوان تجربه درک می کند که نتایج دلخواه را می گیرد. دلیلی وجود دارد که پادشاهان، ملکه ها، روسای جمهور، ورزشکاران برتر و تاجران برتر مربی دارند و به همین دلیل است که آنها در جایی هستند که هستند.

این پاها که کسب و کار را به جلو می برند نیاز به تعریف دارند، بنابراین مهم است که آنها را به یک سیستم پشتیبانی قوی و قدرتمند آموزش دهید که بتواند هم دوی سرعت و هم ماراتن را اجرا کند.

بسیاری از کسب‌وکارها فقط لنگ می‌زنند، زیرا برای تمرکز و بهبود سیستم‌های منابع انسانی و عملیات خود وقت صرف نکرده‌اند. به عنوان مثال شرح شغل، ارزیابی، مدیریت عملکرد، استخدام و توسعه فرهنگ، چیزهای ساده ای هستند که می توانند تفاوت زیادی در کسب و کار شما ایجاد کنند. ترکیب آنها با ترسیم کل سفر مشتری خود برای شناسایی مشکلات، رفع نشتی ها و شناسایی راه های بهبود کارایی، عامل WOW را در خدمات مشتری به شما می دهد.

عملیات شما باید به وضوح تعریف شود و برای همه طرف های کسب و کار، از تحویل محصول گرفته تا خدمات مشتری، کار کند. با منابع انسانی، مطمئن شوید که تیم مناسبی دارید. نداشتن افراد مناسب در موقعیت‌های مناسب برای انجام کارهای درست، جایی است که بسیاری از کسب‌وکارها سقوط می‌کنند. این کار را به درستی انجام دهید و تیم شما در نقش های خود درگیر و با انگیزه خواهد بود.

محیطی که برای تیم خود ایجاد می کنید و ارزش و هدف مرتبط با فرهنگ بسیار مهم است. این است که به افراد با انگیزه و شاد کمک می کند. همچنین مهم است زیرا در درون تیم جایی است که می توانید سطوح رهبری ایجاد کنید. این ممکن است یک چیز کوچک به نظر برسد، اما اگر افراد خود را در شرایطی که خوب کار می کنند تحسین کنید، تفاوت بزرگی ایجاد می کند. این مانند پاداش دادن به پاهای خود با یک حمام آب گرم پس از اتمام آن ماراتن است زیرا

الف) حس خوبی دارد
ب) در سطح عملی، آنها را به طور موثر در روز بعد، بدون تسخیر، حفظ می کند.

بازوها

6 – بازاریابی و 7 – بخش های فروش

هنگامی که یک پلت فرم محکم برای کار دارید، می توانید رشد کنید و بهترین راه برای انجام این کار، بازاریابی و فروش است. اینها بازوها هستند و درست مانند بازوهای روی بدن ما، در کنار هم قوی تر هستند. آیا می توانید تصور کنید که فقط با یک دست از کوه بالا بروید؟ البته می توان این کار را انجام داد اما با دو مورد بسیار راحت تر و ایمن تر است.

به اینها فکر کنید مانند حرکات دستی که برای استقبال از مشتریان خود استفاده می کنید و دست هایی که فرصت ها را به دست می آورند. به مشتریان فعلی خود فکر کنید؛ آیا آنها را با آغوش باز دعوت می کنی؟ رفتار با آنها مانند دوستان قدیمی و دست دادن در یک معامله؟ یا بعد از اولین فروش با آنها درگیر نشده اید و حالا آنها احساس می کنند بچه ای هستند که تولدش را فراموش کرده اید؟ شکست در پرورش مشتریان فعلی یک اشتباه کلاسیک 101 است. نکته خوبی که باید به خاطر داشت این است که کار کردن با مشتریان فعلی تقریباً شش تا هفت برابر ارزان تر از جذب مشتریان جدید است.

به کل تجارت مانند یک کوهنورد نگاه کنید. آنها از تمام بدن خود برای رسیدن به قله در هنگام صعود از کوه استفاده می کنند.

ساختن کسب و کارتان درست مانند بالا رفتن از آن کوه است. اگر می خواهید به اوج برسید، باید مانند یک ورزشکار تمرین کنید و این همان مدل بخش Bright 7 است. یک سیستم آموزشی برای کسب و کار شما که به شما آموزش می دهد و شما را برای رسیدن به قله راهنمایی می کند.

می خواهید بیشتر بدانید؟ چرا از یک بررسی رایگان 20 دقیقه ای کسب و کار با من استفاده نمی کنید؟

برای رزرو هم اکنون روی این لینک کلیک کنید –
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/bright-business-advice/