مشاور فنی پیش فروش | امنیت حرفه ای


علی ترماسی، در تصویر، به تولید کننده کنترل دسترسی پیوست محدوده داخلی به عنوان مشاور فنی پیش فروش نقش او شامل طراحی سیستم‌های دسترسی و امنیت یکپارچه برای مشتریان احتمالی، مشاوره در مورد طرح‌های بالقوه سیستم و دیدن اینکه یکپارچه‌سازها و کاربران نهایی درک می‌کنند که شرکت چه چیزی می‌تواند ارائه دهد، است.

محصول شاخص این شرکت Integriti است، یک پلت فرم کنترل دسترسی یکپارچه، به این معنی که ادغام های متعدد با سیستم های شخص ثالث باید برای مشتریان کارساز باشد. Tremasi با تیم فروش Inner Range کار خواهد کرد و به مشتریان گوش می دهد و راه حل هایی را پیشنهاد می دهد که برای کاربران سایت و همچنین اپراتورهای سیستم کار می کند.

ترماسی یک مهندس فنی برای Hikvision و یک مهندس میدان BT برای پشتیبانی فنی و شرکت تحویل Enjoy UK بود. او تمرینات فنی را با Inner Range گذرانده است تا او را به سرعت برساند.

او گفت: «مشتریان به راه‌حل‌هایی نیاز دارند که زندگی را در همه جا آسان‌تر کند، و اینها معمولاً توسط برخی کارهای فنی بسیار پیچیده برای ایجاد سیستم‌های یکپارچه پیچیده پشتیبانی می‌شوند. چالش فنی واقعا برای من پاداش است. من جنبه حل مسئله ایجاد و تنظیم سیستم هایی را که واقعاً برای مشاغل تفاوت ایجاد می کند، دوست دارم.

من همچنین برای پیوستن به یک شرکت جهانی در حال رشد هیجان زده هستم. فرصتی برای من به صورت حرفه ای و همچنین برای مشتریان وجود دارد. من مشتاقانه منتظرم ببینم در ادامه چه اتفاقی می‌افتد.»

تیم نورثوود، مدیر محدوده داخلی گفت: «تجربه مهندسی جامد علی، پایه بسیار خوبی برای پیوستن به تیم ما است. او از نزدیک با تیم فروش ما همکاری خواهد کرد تا به آنها کمک کند به سؤالات پاسخ دهند و راه حل های سیستمی بالقوه ای را برای رفع نیازهای مشتری که اغلب بسیار سفارشی هستند طراحی کنند.

این شرکت می گوید که در سال جاری شاهد فروش قوی در بریتانیا و اروپا بوده است و اضافه می کند که کانال های فروش با شرکت مادر و توزیع کننده جهانی Anixter یکپارچه شده اند. بازدید کنید https://innerrange.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/pre-sales-technical-consultant/