مشخصات مرکز اوقات فراغت | امنیت حرفه ای


مرکز تفریحی جدید 26 میلیون پوندی مارینا سنتر در جلو در گریت یارموث، و متعلق به شورای شهر، داشته است Comelit-PAC محصولات ایمنی آتش نشانی یکپارچه مشخص شده توسط ایمن کنید.

توسط Freedom Leisure اداره می شود. مارتین مارش، مدیر منطقه این شرکت می‌گوید: «گشایش مرکز جدید ما فصل بسیار هیجان‌انگیزی برای گریت یارموث است و سرمایه‌گذاری قابل توجهی است که ما از ارائه آن به مهمانان خود هیجان‌زده هستیم. در حالی که هدف اصلی آن ارائه جدیدترین و بهترین امکانات است. این جدایی ناپذیر است که می توان از آن در یک محیط امن و مطمئن در برابر آتش لذت برد.

ما از همان مراحل اولیه طراحی با پیمانکاران اصلی همکاری کردیم و مشخصات ایمنی در برابر آتش یک اولویت کلیدی بود. این تیم می‌تواند توصیه‌ها، توصیه‌ها و پشتیبانی عملی در مورد نحوه و مکان نصب اقداماتی برای ترکیب با محیط اطراف خود ارائه دهد، بدون اینکه تأثیری بر تجربه کارکنان و مهمانان ما بگذارد.

پیمانکاران اصلی مورگان سیندال از فرآیندهای طراحی اولیه با Secur-It کار کردند. این شامل ادغام ایمنی آتش‌سوزی با کنترل دسترسی، چرخ‌گردان و خدمات امنیتی در کنار PA (آدرس عمومی) بود.

Arnaud Marosi، مدیر بازرگانی Secur-It گفت: «با مشخص کردن Comelit-PAC در مرکز مارینا، ما می‌توانیم یک سیستم آتش نشانی ارائه کنیم که راه حل ایمنی زندگی با کارایی بالا را بدون تداخل با جریان طبیعی یک مرکز تفریحی شلوغ، متعادل می‌کند.

“با پشتیبانی فنی عالی موجود، ما توانستیم به طور یکپارچه با سیستم امنیتی و PA ادغام شویم تا کارکنان را قادر به سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی و مشاوره به مهمانان در مورد ایمن ترین مسیر اضطراری کنند. همچنین می‌توانیم در اطراف امکانات نصب کنیم بدون اینکه تأثیری بر ظاهر یا احساس داشته باشیم. نتیجه یک نمونه فوق‌العاده از یک مجتمع جدید است که در حال حاضر تأثیر زیادی بر جامعه خود گذاشته است، با آگاهی از اینکه این کار را با تمام دقت و توجه لازم به ایمنی آتش‌سوزی انجام می‌دهد، ایمن است.»

یک منطقه 20 سیستم ایمنی آتش نشانی مشخص شده از Comelit-PAC شامل یک پانل آدرس پذیر چهار حلقه، یک تکرار کننده و 383 دستگاه است که شامل آشکارسازها، نقاط تماس، صداگیرها و دستگاه های هشدار بصری است.

مندی باودن، مدیر آتش نشانی Comelit-PAC افزود: با در نظر گرفتن سیستم های تشخیص و اعلام حریق در ابتدای برنامه، می توانیم یک راه حل سفارشی، یکپارچه و فراگیر را بدون تأثیر بر عملکرد، زیبایی یا ظاهر آن مشخص کنیم. نتیجه پس از نصب بسیار بیشتر از یک مرکز تفریحی امن و مطمئن است، بلکه یک تسهیلات فوق‌العاده برای سلامتی و رفاه ساکنان و برای بازدیدکنندگان از گریت یارموث است.

درباره سایت

مجتمع تفریحی برای جایگزینی مرکز قدیمی ساخته شده در دهه 1980 طراحی شده است. کار در ژانویه 2021 آغاز شد و سایت در آگوست 2022 دوباره بازگشایی شد. دارای یک استخر شنا با شش خط، استخر دانش آموزان و منطقه بازی آبی با فلوم، یک سالن بدنسازی با 120 ایستگاه (تصویر)، یک سالن ورزشی چهار دادگاه، 10 متر منطقه کوه نوردی سرپوشیده، سه استودیو و فضاهای اجتماعی.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/leisure-centre-spec/