مصاحبه ایمنی کارگر تنها: نیکول وازکز


به ما گفته شده است که روش های کار پس از کووید خطرات جدیدی از نظر ایمنی کارگران تنها به همراه داشته است. نیکول وازکز، از آموزش ارزشمند، تصویر.

او یکی از سخنرانان گذشته در رویدادهای Security TWENTY مجله است و یک کنفرانس ایمنی کارگر تنها را اداره می‌کند و وبینارهایی را در طول همه‌گیری برگزار کرده است. ماه گذشته با او در نزدیکی پایگاه او در استراتفورد آپون آون، ناهار خوردیم. او برای آموزش شرکت‌های عامل (که کارگران تنها شامل کارکنان پلت‌فرم و هدایت‌کنندگان قطار هستند)، خرده‌فروشان و شوراها، مشاوره و آموزش می‌دهد. نیکول با مثالی از دولت محلی شروع کرد که نشان می‌دهد چگونه روش‌های مدیریت ریسک کارگران تنها پس از کووید ممکن است نیاز به بازدید مجدد داشته باشند.

بدون بک آفیس

نیکول توضیح داد که چگونه یک شورا رویه‌ها و فناوری‌های معمولی دارد. زنگ بی صدا که مسئول پذیرش می تواند زیر میز خود فشار دهد. هشدار به دفتر پشتیبان می رود و اولین پاسخ دهنده آموزش دیده حضور می یابد تا یک موقعیت را خنثی کند. نیکول گفت: “اکنون مشکل به دلیل کار هیبریدی است، هیچ تضمینی وجود ندارد که چه کسی در دفتر پشتی کار خواهد بود.”

یکی از ریسک‌هایی که نیکول شناسایی کرده این است که افراد کمتری در دفاتر یا پارک‌های تجاری حضور دارند. که می‌تواند باعث شود مردم احساس آسیب‌پذیری کنند و در هنگام رفتن به ماشین‌هایشان بعد از کار واقعاً ناامن باشند. یا ممکن است خودروهای آنها شکسته شود. در مورد خرده‌فروشی، هر کسی که به مغازه‌ها می‌رود می‌تواند ببیند که کارکنان کمتری در اطراف هستند – نیکول فقط باید به پوستر در ویترین رستوران ما اشاره می‌کرد. مانند بسیاری دیگر، استخدام بود. کارکنان کمتر ممکن است به معنای خدمات ضعیف تر از آنچه مردم انتظار دارند باشد، و دلیلی برای “راه اندازی” باشد. کارکنان کمتر ممکن است بدون «ایمنی در تعداد» بیشتر احساس خطر کنند.

قبل و بعد از همه‌گیری، Worthwhile Training با دولت محلی، خرده‌فروشان و شرکت‌های عامل قطار در میان دیگران کار کرده است. www.worthwhiletraining.co.uk را ببینید.

اطلاعات بیشتر در نسخه های چاپی اوت و سپتامبر مجله امنیت حرفه ای.

درباره رویداد

Lone Worker Safety Live، اولین برنامه از سال 2019، در لردز در شمال لندن در روز سه‌شنبه، 11 اکتبر اجرا می‌شود. سخنرانان عبارتند از جین کرو، مدیر تحقیقات و امنیت در Co-op. حمایت پاتریک هولداوی از مرکز ملی جرایم تجاری؛ و باربارا هاکی، که سرپرست واحد کارگران آسیب‌پذیر اداره سلامت و ایمنی است. بازدید کنید www.loneworkersafetylive.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/lone-worker-safety-interview-nicole-vazquez/