معرفی بهترین اتاق فرارهای کرج + رزرو آنلاین سفرزون | allescape

معرفی بهترین اتاق فرارهای کرج + رزرو آنلاین سفرزون | allescape

اتاق فرار گنجینه سرزمین گمشده واقع در پارک آبی اوشن نیز یکی دیگر از اتاق فرارهای جزیره است که به‌تازگی کار خود را سئوی سایت آغاز کرده است. مجموعه اسکیپ روم دات آی آر یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه بازی‌های اتاق فرار در سطح کشور است و در تهران، کرج، اصفهان و اهواز، شعبه دارد. این مجموعه دارای ۳ بازی به ‌نام‌های شیوع، اتاق چهل و چهار و ناصرالدین شاخ در مجموعه اسکیپ روی آنلاین است. بازی ویروس در اسکیپ باکس این مجموعه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

  • یکی از مهمترین چیزهایی که این بازی به بازیکنانش یاد می‌دهد، همکاری گروهی است.
  • بن تخفیف تفریحات شهربازی هایلند کیش از طریق منوی کشویی خدمات مجموعه قابل خریداری است.
  • با این حال تمام این اتاق فرارها برای افرادی که تمایل به تجربه هیجان بالا دارند و می خواهند ذهن فردی و مشارکت گروهی خود را به چالش بکشند، مناسب و خوشایند است.

از همین‌رو تیزهوشی، دقت و سرعت‌عمل مهم‌ترین اصول موفقیت در این بازی هستند. در واقع، در چنین فضایی مأموریت‌های مختلفی به شما داده می‌شود که باید آن‌ها را به درستی پشت سر بگذارید. در حال حاضر از فضاهای متفاوتی همچون زندان، رستوران، هتل و ایستگاه‌های فضایی برای بازی اتاق فرار استفاده می‌شود.

مجموعه دالون ( اتاق فرار در لواسان)

• درباره بازی و ژانر و محدودیت سنی اطلاع لازم را کسب کنید. تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دنیای سرگرمی دادمهر زیما می‌باشد. بسته به موضوع بازی، معمولا بین ۴ تا ۸ نفر می‌‌توانند در این بازی شرکت کنند.

Escape Mag | مجله اتاق فرار

نخستین اتاق فرار ترسناک ایران با تم مدرسه بوده و فضاسازی قدیمی یک مدرسه با همه جزییات و بخش‌های مدرسه از ویژگی آخرین نفر است. توجه داشته باشید که در اتاق فرار اسپریال، شما به همراه دوستان خود وارد یک اتاق شده که تم و داستان مشخصی دارد. از شما خواسته می‌شود تا معمای مربوط به بازی را حل کنید و نهایتاً بتوانید در زمان محدود (حدوداً ۱ ساعت) از اتاق خارج شوید. هرگاه بیش از حد در معمایی گیر کردید، مدیر بازی به شما کمک خواهد کرد و راهنمای لازم ارائه می‌شود. برای کسانی که تا حالا تجربه بازی اتاق فرار را نداشتند، بهتر است که از بازی‌هایی شروع کنند که ژانر ساده‌تری دارد و تنوع معماها‌ کم‌تر است. بازی کلبه وحشت، ۴ تا ۶ نفره است و در مدت ۶۰ دقیقه انجام می‌شود.

بنابراین اگر تمایل دارید ذهن خود را به چالش بکشید حتماً این بازی مهیج را امتحان کنید. این بازی در یک کارگاه متروکه پر از زامبی انجام می‌شود که می‌توانید همراه اکیپ‌های دوستانه چهار تا هشت نفره یا همراه با خانواده آن را انجام دهید تا روز پرهیجانی را برای خود رقم بزنید. امروزه بازی اتاق فرار انواع مختلفی دارد که هرکس با توجه به علاقه خود در آن شرکت می‌کند. از همین‌رو شما هم باید پس از بررسی گزینه‌های متعدد به بهترین تصمیم دست پیدا کنید. خوشبختانه تایم فور فان مرجع اتاق فرار و اسکیپ روم است که نمونه‌های زیادی را برای شما معرفی می‌کند و هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند.