معیار ARC | امنیت حرفه ای


کالین والترز، مراکز نظارت امنیتی (SMC) مدیر عامل، در تصویر، درباره چیزهای جدید در نظارت بر هشدار و ARC ها (مراکز دریافت زنگ هشدار) صحبت می کند.

کالین تجربه گسترده‌ای در صنعت دارد – به‌عنوان یک برق‌کار، به‌عنوان یک برق‌کار، کار خود را با ابزارآلات شروع کرده است، قبل از اینکه راهش را در SMC بگذراند، و در نهایت شغل برتر را به عهده بگیرد. او به SMC و شهرت آن از نظر تخصص فنی و تعهد برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان افتخار می کند.

راز موفقیت ما همیشه توانایی ما در تشخیص این موضوع بوده است که نظارت بخشی جدایی ناپذیر از نیازهای تجاری مشتریان ما است. به همین دلیل است که ما 24/7، 365 روز در سال کار می کنیم. ما خود را به عنوان بخشی از تیم آنها می بینیم – ما کاملاً روی آنها، تجارت آنها و کاری که انجام می دهند سرمایه گذاری کرده ایم.

برای کالین، “فقط یک تامین کننده امنیتی دیگر” بودن کافی نیست. کسب و کار انتظارات و استانداردهای بالایی در رابطه با انتظاراتش از مردم، فناوری و خدماتش دارد.

دو مرکز دریافت هشدار طلایی NSI انگلستان (ARC) از مدرن‌ترین مراکز در جهان هستند. هر دو دارای پیشرفته‌ترین فناوری‌های ارتباطی هستند و از محیط‌های مرکز تماس مجازی بهره می‌برند. برای مشتریان، این نوید اطمینان را می دهد. وقتی کسب‌وکارها با ما کار می‌کنند، می‌دانند که می‌توانند مطمئن باشند و مطمئن باشند که وقتی زنگ هشدار به صدا در می‌آید بلافاصله پاسخ خواهیم داد.»

SMC برای نظارت و پاسخ به محرک های هشدار به یک ARC تکیه نمی کند. دو ARC آن خدمات را در مقیاس جهانی ارائه می دهند، چیزی که کالین معتقد است آینده واقعی خدمات ARC است. او می‌گوید: «ما ابزاری داریم که در هر شرایطی مقاوم باشیم. از ژنراتورهای برق اضطراری که در صورت قطع برق شروع به کار می کنند تا ARC های دوقلو که می توانند یکدیگر را بپوشانند، باید هر عامل خطر را در نظر بگیریم و آن را کاهش دهیم. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم.

ما درک می کنیم که چقدر برای مشتریان مهم است که در تمام ساعات شبانه روز احساس امنیت و امنیت کنند. آنها نباید نگران این باشند که آیا شریک امنیتی آنها برای پاسخگویی حضور دارد یا خیر. در عوض، آنها باید روی کار روزانه تمرکز کنند و انرژی خود را صرف کارهایی کنند که برایشان مهم است.»

“این توانایی برنامه ریزی برای هر احتمالی، در کنار سرمایه گذاری ما در فناوری پیشرفته است که ما را به یک رهبر بازار برای یکپارچه سازی ARC تبدیل می کند.”

در حالی که دریافت آلارم بخشی اساسی از آرایش SMC است، این شرکت همچنین به دنبال ازدواج با نظارت دوربین مدار بسته و هشدارهای مزاحم است. ترکیب این دو نیازمند کار سخت و تفکر است – چیزی که کالین طی سال‌ها شاهد دستیابی تیم در SMC بوده است.

همانطور که فناوری‌ها تکامل می‌یابند، ابزارها و پاسخ‌هایی که برای پاسخ به تهدیدات به کار می‌گیریم نیز افزایش می‌یابد. ما سرمایه‌گذاری زیادی در اتوماسیون کرده‌ایم – به طوری که دوربین‌های مدار بسته و آلارم‌ها می‌توانند در هماهنگی با هم کار کنند تا نظارت کامل امنیتی را ارائه دهند که قابل اعتماد است و همه پایه‌ها را پوشش می‌دهد.

جمع‌آوری داده‌ها و گزارش‌دهی نیز همچنان در حال تکامل بوده‌اند – چیزی که کالین آن را برای تیم و مشتریانش به عنوان بخشی از فرآیند یادگیری آنها حیاتی می‌داند.

اکنون می‌توانیم داده‌ها را از طریق فناوری‌های نظارت از راه دور ضبط، ردیابی و تجزیه و تحلیل کنیم. ما نرم افزار TOUCH در هفته‌های آینده مجدداً راه‌اندازی می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده است که به نصابان این قدرت را می‌دهد که همه اطلاعات خود را در یک داشبورد مشاهده کنند. این، همراه با بسیاری از ویژگی‌های جدید، به مشتریان این امکان را می‌دهد تا در مورد آنچه در سیستم‌هایشان اتفاق می‌افتد غوطه‌ور شوند و دنیای کاملا جدیدی از گزینه‌های سلف سرویس را ارائه دهند.

«با ترکیب قدرت نگهبان SMCکه آلارم ها را با ماهیت بصری SMC Vision و ابزارهای پیشرفته مانند CheckMyCCTV، ما می توانیم بسته کامل را تحویل دهیم و امنیت را برای مشتریان پاسخگو کنیم. سپس می‌توانیم بزرگ‌ترین تهدیدها و خطرات را برای کسب‌وکار آن‌ها ببینیم و برای کاهش آن‌ها با آنها همکاری کنیم.»

شراکت نیز الزامی است. SMC پذیرفته شد منطقه ی امن – یک اپلیکیشن کارگر تنها که توسط شرکت نرم افزاری توسعه یافته است CriticalArc. این اپلیکیشن به کارگران این امکان را می‌دهد که در ثانیه‌ای که تهدیدی را شناسایی می‌کنند، زنگ هشدار را از طریق یک دستگاه هوشمند به صدا درآورند که قبل از هشدار به خدمات اضطراری توسط ARCهای SMC دریافت می‌شود.

کالین می‌گوید: «کارگران تنها باید بدانند که ایمن هستند – چه کارکنان NHS، چه نگهبانان امنیتی یا اپراتورهای میز جلو در ساختمان‌های بلند. SafeZone یک مثال عالی از این است که چگونه فناوری پاسخگویی به تهدیدات امنیتی را آسان‌تر و سریع‌تر کرده است. می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد و تلفات را به حداقل برساند – بنابراین ما خوشحالیم که می‌توانیم آن را به فهرست راه‌حل‌های رو به رشد خود اضافه کنیم. این نمونه دیگری از این است که چگونه ما همیشه در ذهن مشتری فکر می کنیم.»

SMC به توسعه روابط خود با Mentor Business Systems مستقر در یورکشایر ادامه می دهد که نرم افزار مدیریت خدمات میدانی را برای کار از راه دور توسعه می دهد. با پذیرش منتور نرم افزار CASH، نصب کنندگان امنیتی می توانند با ارائه اطلاعات به مهندسان در حال حرکت، کسب و کار خود را ساده کنند. مهندسان همچنین می توانند اطلاعات را از راه دور در CASH بارگذاری کنند، با شرکت هایی که می توانند عملیات میدانی خود را در یک مکان مدیریت کنند.

در مورد تغییرات خارج از کنترل هر کسب و کاری، بریتانیا در حال گذراندن یکی از بزرگترین ارتقاهای مخابراتی است. پروژه All IP در سراسر انگلستان است و زیرساخت کابل مسی صد ساله را به نفع اتصال سریعتر فیبر کامل حذف خواهد کرد.

کالین می‌گوید: «تغییر رسمی به فیبر کامل در حال انجام است و قرار است تا سال 2025 به پایان برسد، زمانی که فناوری‌هایی که در حال حاضر به زیرساخت‌های سنتی کابل مسی متکی هستند، از بین خواهند رفت.»

این سوئیچ نظارت بر آلارم را شکل می دهد، ظرفیت بیشتر، افزایش سرعت و پیچیدگی بیشتر را برای ARC ها ایجاد می کند. اینها محرک‌های اتوماسیون سطح پایین سیگنال‌های غیرضروری مبتنی بر حجم را تشکیل می‌دهند. کالین احساس می کند، چیزی که اگر قرار است این سرویس از نظر اقتصادی برای همه کاربران مقرون به صرفه بماند، ضروری است. او به جزئیات علاقه دارد. تضمین تداوم خدمات در طول همه‌گیری کووید، چیزی است که برای کالین و تیم اهمیت دارد. کالین نگران افزایش ورود مشاغل خدماتی غیر معتبر به بازار است – نه به دلیل تهدید آنها برای SMC، بلکه به دلیل تهدید آنها برای شهرت صنعت.

کسب‌وکارهایی که اعتبار لازم را برای انجام کاری که ما انجام می‌دهیم ندارند، بیشتر وارد بازار می‌شوند. اغلب، وقتی زنگ هشدار به صدا در می‌آید، این کسب‌وکارها به‌جای تماس با پلیس مانند ARC‌های ما، با یک دارنده کلید تماس می‌گیرند. این سازش در خدمات مشتری تهدیدی برای شهرت صنعت ما است و آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که کسب و کارها اعتماد خود را به نظارت بر امنیت از دست بدهند. کاری که ما انجام می دهیم کاملاً مبتنی بر اعتماد است.»

او همچنین رشد دفاتر خدمات‌رسانی‌شده و فضاهای کاری مشترک را که چالش‌های جدیدی را برای صنعت امنیت ایجاد می‌کند، زیر نظر دارد.

«به جای داشتن یک شرکت در ساختمانی که می‌توان آن را مهار و محافظت کرد، اکنون موقعیت‌هایی وجود دارد که چندین شرکت فضای یکسانی را اشغال می‌کنند – بنابراین امنیت در این شرایط چگونه کار می‌کند؟ چه کسی مسئول است؟ چگونه از ایجاد تهدیدات بین مشاغل همکار جلوگیری می کنید؟ تهدیدهای جدید و نوظهور بخش ذاتی صنعت ما هستند، و اینها تنها برخی از صفحاتی هستند که باید در حین پیشروی همه چیز بچرخیم و از نزدیک مراقب آنها باشیم.

برای کالین، تمرکز بر آنچه SMC می تواند کنترل کند و توجه به تغییرات تنها کاری است که می توانند انجام دهند. ما بیش از 90 سال دانش در DNA خود داریم. شما نمی توانید آن سطح تجربه را بخرید و به همین دلیل است که کسب و کارها به ما اعتماد می کنند.

من همیشه می گویم که شما چیزی را که برای آن پول می پردازید دریافت می کنید و نمی توانید بهای امنیت را تعیین کنید. مردم می‌خواهند احساس امنیت کنند – این یک نیاز طبیعی انسان است – و ما وقتی هیچ کس دیگری نیست اینجا هستیم و همیشه خواهیم بود. زمان آن فرا رسیده است که کسب‌وکارهایی مانند ما آینده نظارت بر زنگ هشدار را در آغوش بگیرند و با آن سازگار شوند – به همان روشی که در 90 سال گذشته داشته‌ایم.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/arc-benchmark/