منبع نیرو برای پارکینگ ANPR


Revader Security واحد باتری موبایل PowerPak خود را برای خدمات آگاهی پارکینگ عرضه کرده است. این برای استفاده در پارکینگ خودروهای شخصی برای پشتیبانی از استفاده از تشخیص خودکار شماره پلاک (ANPR) آنها است. PowerPak به دوربین هایی که در مکان هایی که منبع تغذیه متناوب، قطع یا غایب است، کار می کنند، برق می دهد.

Parking Awareness Services شرکتی است که اجرای، مدیریت و سخت افزار پارکینگ را ارائه می دهد. به گزارش Revader، از آنجایی که بسته‌های باتری سایر تامین‌کنندگان را غیرقابل اعتماد تشخیص داده‌اند، از PowerPak برای ارتقاء تجهیزات خود استفاده می‌کنند.

سازندگان می‌گویند که پاورپک‌ها را می‌توان تقریباً در هر مکانی در عرض چند دقیقه نصب کرد و با توجه به تغییر تقاضا، مانند جابجایی نقاط جرم، در کنار تجهیزات دوربین تغییر مکان داد. پاورپک ها ضد آب هستند و دارای رتبه IP66 هستند.

خدمات آگاهی پارکینگ از PowerPak برای پشتیبانی از عملکرد دوربین‌های تشخیص خودکار شماره پلاک (ANPR) که روی پایه‌های چراغ‌های مخصوص نور روز نصب شده‌اند، پشتیبانی می‌کند. مدل PowerPak 400 برای استفاده در مانیتورینگ زنده 4G دوربین‌هایی که بر روی تجهیزات تعویض زمان کار می‌کنند، مانند تیرهای چراغ‌های مخصوص نور روز طراحی شده است.

متیو وایلد، مدیر خدمات آگاهی پارکینگ می‌گوید: «ما از PowerPak Revader که برای ارتقای تجهیزات موجود از یک تأمین‌کننده نامعتبر استفاده شده است، کاملاً هیجان‌زده شده‌ایم. این اکنون به ما امکان می‌دهد خدمات ANPR خود را در سایت‌هایی که پایه‌های لامپ تعویض‌شده با زمان نصب شده‌اند، ارائه دهیم، و از هزینه‌های اولیه و سیم‌کشی مجدد مشتریان خود صرفه‌جویی کنیم.»

PowerPaks که در اندازه های مختلف از 400Wh تا 2000Wh موجود است، می تواند در کنار دوربین های Revader استفاده شود و همچنین با طیف وسیعی از دستگاه های تولید کنندگان دیگر کار کند. همه دستگاه‌ها را می‌توان به‌عنوان یک بسته برق مستقل، روشن/خاموش از راه دور و برای نظارت زنده فیلم‌های دوربین مرتبط استفاده کرد. بازدید کنید www.revader.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/power-resource-for-anpr-parking/