منشور کمدین ها | امنیت حرفه ای


اتحادیه بازیگران و مجریان خلاق انصاف منشور کمدین ها را در جشنواره فرینج ادینبورگ راه اندازی کرده است.

این چهار صفحه توسط شبکه کمدیان Equity توسعه یافته است منشور مجموعه ای از استانداردها برای مکان ها و مروجین برای ثبت نام، در مورد شیوه های کاری خوب و ایمنی فیزیکی کمدین ها. این اقدامات شامل اقداماتی برای تضمین شفافیت پرداخت، کار ایمن، ایمنی در اواخر شب، و سیاست های ضد آزار و اذیت و تبعیض است.

پرتاب در مکانی بود که قبلاً در منشور کمدین ثبت نام کرده بود. تئاتر شهر جدید استند.

راب لاگ، سازمان‌دهنده Equity برای کمدین‌ها، می‌گوید: «اعضای سهام که به عنوان کمدین کار می‌کنند، این منشور را از طریق شبکه کمدین‌های ما جمع‌آوری کردند، و ما خوشحالیم که The Stand موافقت کرده است که اولین سالن بریتانیا باشد که در آن ثبت‌نام می‌کند. در ماه‌های آینده، ما با مکان‌ها و مروجین در سراسر کشور تماس خواهیم گرفت و به دنبال همکاری با آنها برای تبدیل منشور به استاندارد صنعت خواهیم بود. اعضای ما همچنین به حمایت تماشاگران برای کمک به ما در دستیابی به این هدف نیاز خواهند داشت و مطمئن شویم که آنها فقط در کنسرت‌های کمدی شرکت می‌کنند که نشان منشور کمدین‌ها را پس از عرضه دارند.

با این حال، منشور تنها بخشی از استراتژی ما برای بهبود شرایط کاری کمدین‌های زنده است. از آنجایی که هزینه های زندگی از کنترل خارج می شود و بر فشارهای قبلی موجود در هزینه های اقامت و حمل و نقل در جشنواره هایی مانند Edinburgh Fringe افزوده می شود، اکنون زمان اقدام فرا رسیده است. ما از همه کمدین‌های فعال در کشور که قبلاً عضو نشده‌اند می‌خواهیم به Equity بپیوندند – و به همان اندازه مهم، ما به تعداد بیشتری از اعضای خود نیاز داریم تا از طریق شبکه کمدین‌های ما و از طریق ما در اتحادیه کارگری خود فعال شوند. کمپین هایی در ماه های آینده برای انتشار منشور کمدین ها در سراسر بریتانیا.

کمدین‌ها با گرد هم آمدن و فعالیت جمعی از طریق اتحادیه‌شان، این شانس را دارند که برای تغییر واقعی و صنعت عادلانه‌تر و پایدارتر تلاش کنند.»

اواخر شب

ایمنی کارگران در اواخر شب در برجسته شد نسخه چاپی می از مجله امنیت حرفه ای – به ویژه اینکه نگرانی ها در “آخرین مایل” بیشتر است، بخشی از رفت و آمد یک کارگر به نزدیک ترین خانه آنها. منشور می‌گوید: «قابلیت‌ها باید با اطلاعات روشنی در مورد گزینه‌های حمل‌ونقل عمومی به خانه بعد از کنسرت، شامل هزینه، تعداد دفعات و شماره مسیرها همراه با دستورالعمل‌های روشن در مورد نحوه راه رفتن از خیابان‌های پرنور/پر جمعیت به ایستگاه اتوبوس/تیوب/ ارائه شوند. ایستگاه قطار.”

ایمنی شخصی کمدین ها پس از نود و چهارمین دوره جوایز اسکار در ماه مارس که ویل اسمیت بازیگر هالیوودی به کریس راک کمدین روی صحنه سیلی زد، توجه جهانی را به خود جلب کرد. ویل اسمیت عذرخواهی کرد
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/comedians-charter/