مهمان نوازی در جهان پس از همه گیری – شماره 4 2022 – سالتو سیستمز آفریقا

مهمان نوازی در دنیای پس از همه گیری

شماره 4 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

• ادغام با سیستم های مدیریت دارایی یکپارچه، اتوماسیون و بهینه سازی فرآیند بیشتری را از اتاق مهمان، درهای خدمات مهمان تا پشت خانه ارائه می دهد.

افرادی که برای تفریح ​​سفر می کنند می خواهند دوباره به این کار بازگردند. اما این به معنای عادی جدید است. اگرچه سفرهای داخلی افزایش یافته است، سفرهای بین‌المللی و سفرهای تجاری با توجه به محدودیت‌های مرزی مرتبط با بیماری همه‌گیر و نگرانی‌ها در مورد سلامت و ایمنی همچنان تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

راه برگشتی نیست

• یک تجربه مهمان بدون تماس ارائه دهید که شامل ورود و خروج تلفن همراه است.

با امید به آینده، همانطور که از همه‌گیری خارج می‌شویم، سال 2022 سالی خواهد بود که مهمان‌نوازی می‌تواند در شکل‌دهی به آینده‌اش به جای اینکه صرفاً در حال حاضر و صرفاً زنده بماند، منتظر آن بود. عادی جدید متفاوت خواهد بود. با این حال، این به معنای بازگشت به شرایط حاکم در سال 2019 نیست.

شتاب بزرگ در استفاده از فناوری، دیجیتالی شدن و دستورالعمل‌های ایمنی جدید برای مشاغل مهمان‌نوازی فراتر از همه‌گیری ادامه خواهد داشت. اگر هتل‌ها و امثال آن هنوز دسترسی الکترونیکی را با قابلیت ارائه دسترسی به گوشی هوشمند یا کلیدهای دیجیتال در نظر نگرفته‌اند، اکنون باید این کار را انجام دهند. مزایای بی پایان هستند، از جمله:

• دسترسی آسان را با فناوری کلید دیجیتال ایمن برای دسترسی به اتاق مهمان، اتاق جلسه و طبقات از طریق آسانسور و با استفاده از تلفن هوشمند ترکیب کنید.

حتی قبل از ظهور Omicron، صنعت مهمان‌نوازی در پاسخ به COVID-19 به تکامل خود ادامه می‌داد. تقریباً دو سال پس از یک بیماری همه گیر که جان بیش از پنج میلیون نفر را گرفته است – و میلیاردها نفر دیگر را تحت تأثیر قرار داده است – تغییرات ناشی از بیماری همه گیر در رفتار مهمانان برای همیشه تجارت هتل را تغییر داده است.

در طول بحران بهداشت جهانی COVID-19، حوزه‌ای که رشد فوق‌العاده‌ای در دیجیتالی شدن داشته است، یعنی همه چیز از خدمات آنلاین به مشتریان گرفته تا کار از راه دور تا اختراع مجدد زنجیره تامین تا استفاده از فناوری کلید دیجیتال. این شیوه‌ها منجر به به حداقل رساندن، اگر نگوییم حذف کامل، عمل واگذاری اعتبار کنترل دسترسی و اغلب نیاز به تعامل انسانی است. این به شدت عملیات مهمان‌نوازی و ایمنی مهمانان را بهبود بخشیده است، زیرا نه تنها خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض احتمالی COVID-19 را از بین می‌برد، بلکه به اپراتورها و مدیران مهمان‌نوازی راه آسان‌تری برای مدیریت دسترسی می‌دهد. به عنوان مثال، دادن توانایی به مهمانان برای مدیریت اقامت کامل (بررسی، خروج، تمدید اقامت، دسترسی به باشگاه، قفل سلف سرویس) از طریق تلفن هوشمند خود، به مهمانان کنترل کامل می‌دهد و تجربه آنها را بهبود می‌بخشد.

با فناوری دسترسی هوشمند SALTO، هتل ها می توانند ایمنی مهمانان، بازدیدکنندگان و کارکنان را تضمین کنند و برای رویارویی با چالش های امنیتی منحصر به فرد امروزی بهترین آمادگی را داشته باشند. SALTO به لطف قابلیت های یکپارچه سازی انعطاف پذیر و قوی با ارائه دهندگان سخت افزار و نرم افزار شخص ثالث، به امنیت قابل اعتمادی دست یافته است. آنها با هم یک اکوسیستم امنیتی ایجاد کرده اند که دسترسی ایمن، راحت و بدون درز را برای مهمانان در سراسر ملک فراهم می کند.

حفاظت از افراد و دارایی‌ها یک چالش منحصر به فرد برای هر کسب‌وکار مهمان‌نوازی امروزی است: هتل‌های لوکس تا متوسط، هتل‌های زنجیره‌ای مستقل و بزرگ، کشتی‌های کروز، و هتل‌های کنفرانس و کنفرانس.

SALTO داده هایی را در مورد الگوهای حرکت مهمانان و کارکنان در دنیای واقعی ارائه می دهد و اطلاعات ارزشمندی را برای هدایت پروتکل های امنیتی هوشمندتر و بهبود جریان دسترسی کلی ارائه می دهد. با راه‌حل‌های مهمان‌نوازی SALTO، می‌توانید نوآوری‌های ایمنی و خدمات مهمان را فعال کنید و فرصت‌های ارزش افزوده‌ای را برای هدایت کسب‌وکار برای هتل خود، بهبود سفر مهمان و پیکربندی مجدد عملیات هتل ایجاد کنید.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/16863R

• اتاق‌های مهمان هوشمند، راحتی مدرن شخصی‌سازی شده (چراغ، گرمایش و تهویه مطبوع) را از طریق یکپارچه‌سازی فناوری درون اتاق ارائه می‌دهند.