مهندس پشتیبانی فنی | امنیت حرفه ای


شرکت محصولات نظارت تصویری IDS محمد هشی متخصص فناوری اطلاعات و فناوری تصویری را به عنوان مهندس پشتیبانی فنی منصوب کرده است.

این شرکت می‌گوید، علی‌رغم بادهای معکوس بازار، با وجود پروژه‌های بزرگی که اخیراً در مراقبت‌های بهداشتی، مهمان‌نوازی و توسعه‌های کاربری مختلط تأیید شده است، محمد که در تصویر دیده می‌شود، به شرکت کره‌ای جنوبی می‌پیوندد، در زمان رشد مداوم در بریتانیا. محمد پس از یک دوره کارآموزی فناوری اطلاعات در کالج Uxbridge، در غرب لندن، در شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های بزرگ، اخیراً به مدت شش سال در نقش پشتیبانی فنی مشتری برای تامین‌کننده امنیت Wavestore کار کرده است.

IDIS اضافه می کند که دانش عملی او در مورد فناوری اطلاعات و امنیت، و تجربه کار با تیم های مهندسی در پروژه های متوسط ​​و سازمانی، به طور ایده آل او را برای این نقش کلیدی قرار می دهد.

محمد می‌گوید: «IDIS برای راه‌حل‌های ویدیویی سرتاسر مورد اعتماد است، که یکپارچه کار می‌کنند و عملکرد قوی ارائه می‌کنند. این هیجان انگیز است که بخشی از تیم بریتانیا باشید و از مشتریان خود در طراحی، ارائه و بهره برداری از فناوری IDIS حمایت کنید.

و جیمز مین، مدیر عامل IDIS اروپا می‌گوید: «در حالی که به گسترش حضور خود در بازارهای کلیدی عمودی ادامه می‌دهیم، خوشحالیم که از محمد به تیم IDIS استقبال می‌کنیم. تجربه فنی او به شرکای ما کمک می‌کند تا راه‌حل‌های قدرتمندی را با مزایای کم هزینه کل مالکیت ارائه دهند.»

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/technical-support-engineer/