مواجهه با آینده – SMART Access & Identity 2023 – Suprema

این به اعتماد و اعتماد به رهبرانی مربوط می شود که تخصص لازم برای حرکت در امواج را با جلوتر ماندن از منحنی ها دارند و به سرعت با راه حل های عملی وارد بازار می شوند.

• Suprema اخیراً مطابق با ISO/IEC 27001 و ISO/IEC 27701، گواهینامه های استاندارد بین المللی برای سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) مجدداً تأیید شده است.

• ثبت نام سلفی موبایل برای ورود آسان و موثر کاربران و بازدیدکنندگان.

• استفاده از الگوهای بیومتریک، به جای تصاویر، از به خطر افتادن هویت شما جلوگیری می کند.

• داده های شما در حین حمل و نقل و در حالت استراحت با استفاده از گواهی ها، TSL و استانداردهای رمزگذاری پیشرو بین المللی رمزگذاری می شوند.

حریم خصوصی، GDPR، POPIA؟ Suprema، اهمیت داده‌های شما، حریم خصوصی شما و خطر افشای هویت‌های شما را درک می‌کند.

لمس، بدون لمس، بدون مشکل: از آنجایی که هر دری یکسان نیست، ارزیابی نیازها در هر یک به شما امکان می دهد تصمیمات بهتری را متناسب با نیازها و جیب خود بگیرید. دستگاه‌های Suprema به شما اعتبارنامه‌های چهره، اثر انگشت، تلفن همراه، QR، RFID و PIN یا هر ترکیبی از آنها را ارائه می‌دهند.

طراحی و معماری سیستم نیز انتخاب شماست. Suprema سیستم های متمرکزی را ارائه می دهد که داده ها را در کنترلرهای بیومتریک رمزگذاری شده متمرکز با استفاده از خواننده های برده مدیریت می کند. یا، سیستم های غیرمتمرکز، مستقل از در دسترس بودن شبکه، کنترل دسترسی ایمن کاربران در درب. انتقال داده ها از لبه به کارت یا تلفن همراه نیز یک گزینه است (الگوی چهره در تلفن همراه اواخر امسال منتشر خواهد شد).


منبع: https://www.securitysa.com/18457R

در سفری به آینده به Suprema بپیوندید.وام)

• اعتبار موبایل برای حذف هزینه و خطر امنیتی کارت ها.

در این روز و عصر پر هرج و مرج که فردا چیزی را به ارمغان می آورد که هرگز انتظارش را نداشتیم و در آن باورهای دیروز ما به چالش کشیده می شود، وقتی که در پیچیدگی این مسائل غرق شده ایم، چگونه انتخاب درستی انجام دهیم؟

• مهاجرت از لمس به غیر لمسی، کارت به اعتبارنامه تلفن همراه، RFID به BLE، سرور به ابر؟ مشکلی نیست: نیازی به پاره کردن و تعویض نیست، این کار را با سرعت خود انجام دهید، همه زیر یک چتر، با مهاجرت بدون درز.

راحتی که کاربران را جذب می کند

بدون محدودیت در راه حل های نرم افزاری. راه حل مبتنی بر وب Suprema BioStar 2 را از رایگان تا شرکتی، T&A انتخاب کنید. یا یکپارچه سازی ویدیویی، بدون هزینه های مکرر. از طرف دیگر، هر ارائه‌دهنده دسترسی یا زمان می‌تواند به‌طور یکپارچه Suprema را با انواع SDK و APIها و پشتیبانی مهندسی محلی رایگان برای توسعه سریع در سیستم‌های خود ادغام کند. چند نمونه: Avigilon، ERS، Impro، Jarrison، Gallagher، Genetec، Lenel، Nutun، Paxton، ProWatch.

• رابط مدیریتی زیبا و قدرتمند مبتنی بر وب، پیاده سازی های محلی یا مبتنی بر ابر، قابل دسترسی از هر کجا.

• تشخیص چهره از طریق قدم زدن، به طوری که هرگز نیازی به توقف ندارید.

Suprema به عنوان یک رهبر اثبات شده، تخصص و منابع لازم را دارد تا در کنار حفظ کیفیتی که به آن شهرت دارد، پیشروی کند. طیف گسترده دسترسی و T&A Suprema; محصولات به شما این آزادی را می دهند که سیستم خود را مطابق با نیاز خود بسازید.

مواجهه با آینده

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

BioStation 3 جدیدترین تجربه دسترسی درب سوپرما است. این ترمینال فیوژن فیس برای هر در و هر کسب و کاری مناسب است. هوش مصنوعی سریع و هوشمند آن دسترسی به صورت ترکیبی یکپارچه را ارائه می دهد، تطبیق چهره بصری و مادون قرمز را ترکیب می کند، راه حل های انعطاف پذیر را از طریق ثبت تصاویر سلفی فعال می کند، در حالی که فراتر از الزامات امنیتی با ضد جعل نمونه، و امکان دسترسی بدون درز در نور روشن و صفر را فراهم می کند. اعتبارنامه‌های متعددی که اعتبارنامه‌های تلفن همراه، QR، RFID، و/یا پین را ارائه می‌دهند، بیش از و بالاتر از تشخیص چهره پیشرو در صنعت داخلی Suprema. گزینه های Wi-Fi، و VoIP و RTSP، رابط تلفن تصویری یکپارچه و با قابلیت موبایل را فراهم می کنند. BioStation 3 به اخلاق Suprema برای آسان کردن دسترسی عمل می کند و همه گزینه های مورد نیاز را ارائه می دهد.

• الگو روی کارت یا اعتبارنامه جدید چهره-الگوی روی موبایل، به این معنی که کنترل کامل داده های خود را دارید.