مکان های CyberEPQ | امنیت حرفه ای


موسسه خبره امنیت اطلاعات (CIISec) و دپارتمان دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش (DCMS) برای کمک به 300 دانش آموز برای شروع مشاغل در امنیت سایبری همکاری می کنند. CIISec’s Cyber ​​Extended Project Qualification (CyberEPQ)، که توسط DCMS پشتیبانی می شود، صلاحیت ها و پشتیبانی بدن حرفه ای infosec را ارائه می دهد. این طرح برای دانش‌آموزان سال‌های 12 و 13 (نفر ششم) در ده مقام شهرداری انگلیسی آزاد است. برای اطلاعات بیشتر در مورد CyberEPQ، مراجعه کنید https://cyberepq.org.uk/.

آماندا فینچ، مدیرعامل CIISec گفت: “ما می خواهیم در صنعت تنوع ایجاد کنیم و جذب دانش آموزان با توجه به آینده شغلی آنها راهی عالی برای انجام آن است. سایبر در حال تغییر است. نقش‌های بیشتری وجود دارد که نیاز به مهارت‌های متنوع‌تری نسبت به قبل دارد: از دانش فنی گرفته تا حل مسئله و مهارت‌های افراد. در عین حال، تهدیداتی که همه ما با آن روبرو هستیم دائما در حال تغییر و تحول هستند. در مقابل این پس‌زمینه، ما به افرادی با پیشینه‌های مختلف، با تجربیات و دیدگاه‌های متفاوت نیاز داریم تا به هر چالشی که صنعت با آن مواجه است، رسیدگی کند. با این مکان‌ها، ما مشتاقانه منتظر استقبال از متقاضیان جدید در اولین قدم‌هایشان به سمت کاری هستیم که همیشه یک شغل جالب، چالش برانگیز و مهم‌تر از همه ارزشمند بوده است.»

بودجه DCMS صلاحیت CyberEPQ و هزینه ثبت نام City & Guilds را پوشش می دهد و مکان ها برای سال های تحصیلی 2022-23 و 2023-24 باز هستند. این مدرک مبتنی بر چارچوب مهارت های خود CIISec، آموزش هایی را در سراسر طیف سایبری، از تاریخچه محاسبات و رمزنگاری تا پزشکی قانونی دیجیتال و عامل انسانی در سایبر، ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین به برنامه توسعه CIISec دسترسی خواهند داشت که برای حمایت از مشاغل در تمام مراحل، از کارآموزی تا موقعیت های اجرایی طراحی شده است.

نیکی بادیلی، رهبر Cyber ​​EPQ، CIISec، گفت: «ما خوشحالیم که از ورودی‌های جدید به CyberEPQ استقبال می‌کنیم، که معتقدیم یکی از بهترین نقاط شروع برای جوانان برای شروع توسعه حرفه‌هایشان است. این صلاحیت در را به روی جوانان با هر پیشینه ای باز می کند تا تجربیات و دانش خود را به صنعت بیاورند. با دادن فرصت به دانش‌آموزان برای درگیر شدن با وظایف واقعی امنیت سایبری، ما همچنین به ایجاد مهارت‌های عملی آن‌ها کمک می‌کنیم که همگی بر اساس چارچوبی که صنعت به رسمیت می‌شناسد اندازه‌گیری می‌شود. جاه طلبی آنها هرچه که باشد، ما می توانیم به جوانان در سفرشان کمک کنیم تا نقشی را که برایشان مناسب است بیابند.»

اطلاعات بیشتر در مورد CIISec، چارچوب مهارت های آن و مزایای عضویت در https://www.ciisec.org/. CIISec برای نظرسنجی سالانه خود از متخصصان امنیت سایبری، موارد ارسالی را می پذیرد. برای شرکت مراجعه کنید www.surveymonkey.co.uk/r/CIISec2022.

زمینه

DCMS 30 مکان CyberEPQ را در هر یک از این مناطق شهرداری تامین مالی کرده است:

کمبریج شایر و پیتربورو؛ منچستر بزرگ؛ مقامات لندن بزرگ؛ منطقه شهر لیورپول؛ شمال تاین؛ یورکشایر جنوبی؛ Tees Valley; وست میدلندز; غرب انگلستان؛ و یورکشایر غربی برای اطلاعات بیشتر در مورد بودجه DCMS، یا درخواست برای موقعیت، با [email protected] تماس بگیرید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/cyberepq-places/