میز نگهبانی | امنیت حرفه ای


ویدکس محصول ورودی درب، VX2300، اکنون دارای یک واحد نگهبانی برای نصب در اندازه کوچک و متوسط ​​سیستم ویدئو دو سیمه است.

واحد CST2310 را می توان برای حداکثر 200 آپارتمان استفاده کرد، با گوشی و هندزفری گفتار و صفحه کلید کنترل لمسی با نور پس زمینه و صفحه نمایش ال سی دی 3.5 اینچی با اطلاعات روی صفحه نمایش در مورد ورودی ها و آپارتمان ها و مرحله تماس در هنگام ورود. پیش رفتن. این واحد همچنین می تواند تماس های ورودی ها را دریافت یا رهگیری کند، از آپارتمان ها تماس بگیرد و دریافت کند و خروجی ها را فعال کند، درها و دروازه ها را باز کند و زنگ های زنگ آپارتمان ها را دریافت کند.

جیمز گری، مدیر فروش ملی در Videx، در تصویر، می‌گوید: «بهبود سیستم ویدیویی VX2300 ما، استفاده از آن را آسان‌تر می‌کند و کنترل دسترسی را ارائه می‌دهد که برای نیازهای کاربر راحت‌تر و انعطاف‌پذیرتر است. برنامه نویسی نام آپارتمان و ورودی را می توان از طریق نرم افزار برنامه نویسی رایگان انجام داد که می تواند از طریق USB مستقیماً به واحد دربان متصل شود. همچنین می‌توان از آن برای فعال کردن تماس بین دو آپارتمان و فعال کردن درها و دروازه‌ها بدون نامگذاری استفاده کرد و آن را به یک راه‌حل ورود ایده‌آل تبدیل کرد که بسیار امن و در عین حال بسیار راحت است.»

CST2310 دارای سه حالت کار است: حالت روز، که در آن تمام تماس ها از آپارتمان ها و ورودی ها توسط دربان شنود می شود. حالت شب که در آن تماس‌های ورودی می‌توانند مستقیماً به آپارتمان‌ها بروند مگر اینکه به دربان هدایت شوند و تماس‌های آپارتمان‌ها توسط دربان دریافت شود. و یک حالت خاموش که در آن تماس ها از ورودی به دربان در حالی که دربان خارج از وظیفه است می رود.

برای توزیع کنندگان Videx مراجعه کنید https://www.videxuk.com/distributors/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/desk-mount-concierge-unit/