میمون یا درخت؟ هشدار کاذب که هزینه بر است – شماره 3 2023 – چشم نگهبان


منبع: https://www.securitysa.com/19045R

میمون یا درخت؟ هشدار کاذب که هزینه دارد

شماره 3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

تیلور می گوید: «یکی دیگر از مزایای این بیماری، از بین بردن خطر «سندرم گرگ گریه» است که می تواند فرد را در معرض خطر قرار دهد. «زنگ هشدار یک فرد می‌تواند همچنان به صدا درآید و شرکت امنیتی فقط آن را نادیده می‌گیرد و فکر می‌کند که این درختی است که به فرد گفته‌اند باید قطع کند. سپس، زنگ هشدار به صدا در می آید و درخت نیست، اما شرکت امنیتی آن را نادیده می گیرد. این وضعیت به نفع هیچ‌کس نیست، بنابراین داشتن نرم‌افزاری که بتواند درخت را در مقابل تهاجم تشخیص دهد، حیاتی است.»

اولین مزیت حرکت به یک محیط امنیتی مبتنی بر نرم افزار، صرفه جویی در هزینه است. مصرف‌کنندگان برای پیام‌های امنیتی پول بیشتری نمی‌پردازند، در نهایت با هر زنگ خطر کاذب پرش نمی‌کنند، و لزوماً مجبور نیستند دوربین‌های جدیدی بخرند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند. نرم‌افزارهای مدرن نسبت به سیستم‌های دوربین قدیمی‌تر و با مشخصات پایین‌تر، بدون به خطر انداختن توانایی آن‌ها در به حداقل رساندن رویدادهای نادرست، می‌بخشند، که پیاده‌سازی و استفاده از آن را بسیار مقرون به صرفه‌تر می‌کند.

تیلور نتیجه‌گیری می‌کند: «مجرم‌ها به خوبی از این واقعیت آگاه هستند که اکنون خانه‌ها مملو از کالاهای خوشمزه است که به اندازه کافی محافظت نمی‌شوند. “این خطرات غیرضروری را برای زندگی و دارایی ایجاد می کند که می توان با افزودن فناوری که برای بهبود امنیت طراحی شده است، کاهش داد. برای خانه‌ها، نرم‌افزار و دوربین‌ها نقطه شروع محکمی هستند. برای محیط‌های شرکتی یا املاک، این ابزارها را می‌توان با برنامه‌های کنترل دسترسی، برنامه‌های کاربردی مدیریت بازدیدکننده و سایر راه‌حل‌هایی که می‌توانند امنیت را به طور کامل بهبود بخشند، تقویت کرد.

همانطور که رادنی تیلور، مدیر عامل Guardian Eye اشاره می کند، این هشدارهای ثابت بر هزینه شرکت تأثیر می گذارد، که سپس به مصرف کننده می رسد و در نهایت به یک مشکل گران برای همه تبدیل می شود.

صدای زنگ هشدارها و حصارهای برقی صداهای آرامش بخش حومه آفریقای جنوبی است که در آن میمون ها بیهوش می شوند، صاعقه به درختانی برخورد می کند که روی دیوارها می افتند و حصارهای برقی را خراب می کنند، باد می وزد و عنکبوت ها روی حسگرها می دوند. اگر زنگ خطر کاذب نباشد، خبر جعلی است و هر بار که زنگ هشدار به صدا در می آید، صاحب خانه استرس می گیرد و شرکت نگهبانی وقت را تلف می کند.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از این نرم‌افزار برای ارتقای سیستم‌های خود و کاهش دفعات هشدارهای نادرست و پیام‌های امنیتی استفاده کنند. در واقع، این رویکرد مدرن به ایمنی می‌تواند نیاز به نگهبانان گشت سنتی را کاهش دهد و پروتکل‌های واکنش شرکت امنیتی را تکمیل کند.

عامل دیگری که اخیراً به ارزش افزوده قابل توجهی تبدیل شده است، روند کار از خانه است. پس از کووید-19، بسیاری از مردم با استفاده از تجهیزات شرکتی پرهزینه به کار از خانه خود ادامه می دهند. اغلب، مردم امنیت بسیار کمی برای محافظت از آنها یا ژنراتورهای گران قیمت، لپ تاپ ها، رایانه ها و چاپگرهایشان دارند. خطرات به طور قابل اندازه گیری افزایش یافته است، اما مردم در امنیت متناسب سرمایه گذاری نکرده اند. محیط‌های پرخطر واقعاً می‌توانند از این چشم سوم بهره ببرند که به همه کاربران امکان مشاهده یک ملک و هشدارها را می‌دهد و شرکت‌های امنیتی می‌توانند از آن برای محافظت بهتر از دارایی و دارایی‌های آن استفاده کنند.

در کشوری که ایمنی در اولویت است، فناوری می‌تواند تحریکات میمون‌ها و درختان را از بین ببرد و رویدادهای نادرست آن‌ها را با هشدارهای قابل اعتماد جایگزین کند که باعث صرفه‌جویی در هزینه و بهبود ایمنی می‌شود.

او می‌افزاید: «ارزیابی هر زنگ هشدار برای شرکت‌های امنیتی گران‌تر می‌شود. به همین دلیل است که تغییری به سمت نوآوری‌های فناوری صورت گرفته است که برای حذف این رویدادهای نادرست طراحی شده‌اند. یکی از این نوآوری‌ها نرم‌افزاری است که برای فیلتر کردن صداهایی که آلارم‌ها را به صدا در می‌آورند، طراحی شده است تا سیستم امنیتی تنها تهدیدات واقعی را شناسایی کند.

در گذشته، دسترسی به نرم افزارهای هوشمند منحصر به سیستم های گران قیمت با دوربین ها و پلتفرم های پیشرفته بود. امروزه، این راه‌حل‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر و در دسترس‌تر شده‌اند و می‌توان آن‌ها را در سیستم‌های امنیتی پیاده‌سازی کرد که از دوربین‌های ارزان‌قیمت گرفته تا بهترین‌هایی که بازار می‌تواند ارائه دهد، استفاده می‌کنند. شرکت‌های امنیتی می‌توانند نرم‌افزار را در تمام دوربین‌های یک ملک بارگذاری کنند و از آن برای کاهش رویدادهای نادرست و بهبود شناسایی تهدید واقعی بدون نیاز به ارتقاء همه دوربین‌ها و سیستم‌های خود استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر با Guardian Eye تماس بگیرید 0000 805 87 27 +، www.guardianeye.co.zaوام)

سپس ارزشی وجود دارد که بتوانیم یک رویداد را به صورت بصری بررسی کنیم تا ببینیم آیا ارزش نگرانی دارد یا خیر. آرامش خاطر این پیشنهادها را نمی توان با رند سنجید، اما مطمئناً در ارزش. اگر کاربر دور باشد، می تواند ببیند چه چیزی باعث ایجاد زنگ هشدار شده است و از راه دور سیستم را غیرفعال کند یا به امنیت اطلاع دهد. همین امر در مورد املاک و بلوک های اداری شرکت ها نیز صدق می کند – یک هشدار می تواند توسط پرسنل امنیتی در محل ارزیابی شود تا سطح تهدید را تعیین کند. نرم افزار اساسا وارد می شود و هر محیطی را بدون اضافه کردن بار مدیریتی غیر ضروری به صاحب خانه، مدیر املاک یا صاحبخانه، ایمن تر و قابل مدیریت تر می کند.

تیلور می‌گوید: «چه یک مشتری شرکتی یا یک مصرف‌کننده، این نوع فناوری واقعاً می‌تواند نحوه ایمن‌سازی و مدیریت محل‌ها را تغییر دهد. «بیشتر راه‌حل‌ها با یک برنامه تلفن همراه ارائه می‌شوند که مالکان، مدیران املاک یا مستاجران می‌توانند از آن برای مدیریت هشدارها، دوربین‌ها و ارتقاها استفاده کنند. اینها یک راه سریع و آسان را برای کاربران برای ارزیابی یک هشدار قبل از درگیر شدن شرکت امنیتی ارائه می دهند. اگر هشدار نادرست باشد، آنها می توانند رویداد را بدون متحمل شدن هزینه یا سرپرست رد کنند. برخی راه‌حل‌ها یک کلیپ ویدیویی کوتاه از هر چیزی که زنگ را به راه انداخته است ارائه می‌دهند تا کاربر بتواند فوراً ببیند آیا مشکلی وجود دارد یا خیر.