نابرابری های منطقه ای گسترده در اعتماد مصرف کننده – شماره 4 2023

در بریتانیا، بی اعتمادی قابل توجهی نسبت به خدمات دیجیتال در مقایسه با سایر نقاط جهان وجود داشت، به ویژه در مورد دستگاه های اینترنت اشیا و شهرهای هوشمند. اگرچه تعداد کمی می توانند اصطلاح «اینترنت اشیاء» را تعریف کنند (20%)، پاسخ دهندگان بریتانیایی در بین هر گروهی از پاسخ دهندگان به احتمال زیاد پاسخ دادند که فناوری های هوشمند زندگی را بهبود نمی بخشد (17٪ در مقابل میانگین جهانی 10٪). به طور مشابه، در حالی که تنها 21٪ احساس می کردند که می توانند تعریف کنند که یک شهر هوشمند در مقایسه با 31٪ در سطح جهانی چیست، 24٪ هیچ مزیتی برای شهر هوشمند در مقایسه با میانگین جهانی 12٪ مشاهده نکردند.

در سایر زمینه‌ها، بریتانیا نشانه‌های دلگرم‌کننده‌تری از خود نشان داد. تنها 2 درصد تحت تأثیر یک حمله دیجیتال «بسیار مضر» قرار گرفته اند، در مقایسه با میانگین جهانی 5 درصد و نرخ 9 درصد در ایالات متحده، و آنها بالاترین سطح اعتماد را به مؤسسات مالی خود برای ایمن نگه داشتن داده های خود دارند. (72%).

با توجه به این موضوع، Utimaco اولین نسخه خود را در سال جاری منتشر کرد سری حلقه های اعتماد در سال 2022، بر روی نمونه ای از بریتانیا (بریتانیا)، اسپانیا و آلمان متمرکز شد تا ادراکات مصرف کنندگان را در مورد خدمات دیجیتالی که هر روز استفاده می کنند، آشکار کند. این تحقیق یک تناقض اصلی را در زندگی دیجیتال پیدا کرد. مصرف کنندگان در مورد پیشنهادات دیجیتال، از وسایل نقلیه متصل گرفته تا خدمات سلامت دیجیتال، بسیار مشتاق بودند، اما آنها به همان اندازه مراقب خطرات امنیتی پیرامون این خدمات دیجیتالی بودند.

• 41% از پاسخ دهندگان بر این باورند که یک دنیای متصل زندگی روزمره آنها را آسان تر می کند.

تحقیقات امسال نشان داد که این تضاد اصلی همچنان باقی است، اما با گسترش دامنه جغرافیایی به ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا)، مکزیک و سنگاپور، Utimaco درک خود را از اعتماد در زندگی دیجیتال عمیق تر کرده است. پژوهش جدید بانکداری، اینترنت اشیا (IoT) و شهرهای هوشمند را مورد مطالعه و تمرکز قرار داد و نکات کلیدی زیر را از سراسر جهان یافت:

Utimaco وایت پیپر جدیدی منتشر کرد حلقه های اعتماد 2023: بررسی اعتماد مصرف کننده در جامعه دیجیتال، که نگاهی عمیق به نحوه نگاه مصرف کنندگان به اعتماد در دنیای دیجیتالی فزاینده دارد.

ما به خود می بالیم که مکالمه را حول اعتماد دیجیتال هدایت می کنیم. در Utimaco، ما نقش خود را نه تنها ایجاد سخت‌افزار و نرم‌افزاری می‌دانیم که ریشه اعتماد را در دنیای دیجیتال فراهم می‌کند، بلکه همچنین در ارتباط با مشتریان خود در مورد زمینه اجتماعی آن فناوری است. به طور خلاصه، تمام سیستم‌های امنیتی در جهان موثرتر خواهند بود، اگر کاربران نهایی بدانند و به آنها اعتماد کنند. “ما می بینیم حلقه های اعتماد مجموعه ای از تحقیقات به عنوان ابزاری حیاتی برای تست دما اعتماد دیجیتال در سراسر جهان و منبعی ارزشمند برای هر شرکتی که در سطح بین المللی کار می کند.

• 36% از پاسخ دهندگان قربانی از دست دادن داده ها، سرقت هویت یا کلاهبرداری دیجیتال شده اند.

در حالی که فقط چند دهه پیش اینترنت چیزی بود که فقط از طریق کامپیوترهای شخصی بزرگ و غیر متحرک قابل دسترسی بود، امروزه در همه جا وجود دارد. اتصالات دیجیتال فقط در دستگاه های تلفن همراه متعلق به 66٪ از جمعیت جهان نیست – آنها در خیابان ها، وسایل نقلیه، سیستم های ترافیکی و در ده ها مکان در سراسر خانه ما هستند. مصرف‌کنندگان فقط نیاز ندارند به اینکه بانکشان پول و داده‌هایشان را ایمن نگه می‌دارد اعتماد کنند، بلکه باید اعتماد کنند که آسیب‌پذیری حریم خصوصی در لامپ‌هایشان وجود ندارد.

برای دانلود یک کپی از حلقه های اعتماد 2023: بررسی اعتماد مصرف کننده در جامعه دیجیتال، بازدید کنید:منبع: https://www.securitysa.com/19933R

• تنها 19 درصد از پاسخ دهندگان نگران امنیت داده های خود نیستند.

اختلافات منطقه ای گسترده در اعتماد مصرف کننده

شماره 4 2023 اخبار، امنیت سایبری