نامه سرگشاده سوئلا براورمن | امنیت حرفه ای


سوئلا براورمن، وزیر کشور جدید که توسط نخست وزیر جدید لیز تراس به جای پریتی پاتل، وزیر کشور رژیم بوریس جانسون منصوب شده است، در نامه ای سرگشاده به “رهبران پلیس” کار خود را اعلام کرده است. مارک رو چند نکته از آن را برمی‌گزیند.

به محض اینکه پریتی پاتل در سال 2019 به سمت وزیر کشور منصوب شد، در مصاحبه ای با رسانه ها گفت که می خواهد جنایتکاران «به معنای واقعی کلمه احساس وحشت کنند». در پایان دوره کاری او، من آن بیانیه را به یاد آوردم، که به قدری از واقعیت عدالت کیفری دور بود، او را بی اعتبار کرد (اگرچه او قدرت دفتر را حفظ کرد).

پس سوئلا براورمن چطور؟ جدا از مرگ ملکه الیزابت دوم، در مقایسه با همه هوها در مورد اقتصاد و امور مالی ملی، تا کنون اطلاعات کمی در مورد امور داخلی شنیده ایم. در وب سایت وزارت خانه، یک 23 سپتامبر است.نامه ی سرگشاده” (“فقط از طریق ایمیل”) برای فرماندهان پلیس، پلیس و مأموران جنایت و موارد مشابه ارسال می شود.

بسیاری از آن امری عادی است: “باید اولویت های عمومی را ارائه کرد” …. “باید با قربانیان با احترامی که شایسته آنهاست رفتار کرد” …. کاهش جرم و جنایت یک تعهد کلیدی نخست وزیری است… نیاز به تمرکز مجدد بر روی مقابله با جرم و جنایت محله است. یک وزیر به سختی می خواهد بخواهد با قربانیان جنایت با بی احترامی رفتار شود، یا خواستار جنایت بیشتر شود؟

نکته اول: او می نویسد که “دلش گرفته بود تا یاد بگیرد که جرایم کلی، به استثنای کلاهبرداری و سوء استفاده از رایانه، در دهه گذشته کاهش یافته است، اما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا شاهد کاهش بیشتر باشیم”. او دارد یاد گرفت که از زمانی که وزیر کشور شد؟ او ادعاهای (مشکوک) ائتلاف و سپس دولت های تنها محافظه کار مبنی بر اینکه آنها جنایت را از سال 2010 کاهش داده اند را دنبال نکرده است؟

مسلما او از سال 2015 فقط نماینده مجلس بوده است. و در نسخه چاپی اکتبر از امنیت حرفه ای من این نگرانی را مطرح کردم که او و وزرای کوچکترش به عنوان وزیر یا حتی در پارلمان بی تجربه هستند، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که افراد باتجربه تر (به ویژه ترزا می) روی میزهای عوام نشسته اند. با این حال، او در رقابت رهبری حزب محافظه کار در تابستان به خوبی عمل کرد و شغل امور داخلی پاداش اوست. سیاست مدرن بریتانیا چنین است.

اما بقیه آن نقل قول مضحک است، زیرا کلاهبرداری و سوء استفاده از رایانه، که سال‌ها توسط آمارهای رسمی نادیده گرفته شده بود، پس از شمارش، تبدیل به جرم شماره یک جلد شد (و حتی پس از آن کم گزارش شده است و حتی نکته مهمی هم نبود. کوه یخ کلاهبرداری منجر به یک کلاهبردار در دادگاه می شود – چیزی که امنیت حرفه ای و جامعه مبارزه با کلاهبرداری سال ها بر آن تاکید کرده اند). برای سوئلا براورمن که بگوید جرم و جنایت در حال سقوط است – به جز بزرگترین جنایت – مانند کسی است که فصل گذشته در لیگ برتر دوم شد و بگوید که آنها لیگ را بردند، به استثنای منچسترسیتی.

نکته دوم. هنگامی که از پلیس می‌خواهد اقدامات بیشتری انجام دهد – برای قربانیان، واکنش به سرقت و رفتارهای ضد اجتماعی – می‌نویسد:

متأسفانه، این تصور وجود دارد که پلیس مجبور شده است زمان زیادی را صرف ژست‌های نمادین کند تا اینکه واقعاً با مجرمان مبارزه کند. این باید تغییر کند. ابتکارات در زمینه تنوع و شمول نباید بر پلیس عقل سلیم اولویت داشته باشد.

اکنون این بیانیه با بسیاری از افراد طنین انداز خواهد شد. در واقع دو هفته قبل، در طول دو رویداد امنیتی بیست در بلفاست و دوبلین، یک پلیس بازنشسته در گفتگو با من این نکته را دقیقاً بیان کرد. برای گرفتن تنها چند خبر اخیر. شرکت نظرسنجی Yougov دریافتند که ‘اکثر بریتانیایی ها بی اعتمادی به اینکه پلیس حتی به خود زحمت می دهد تا مجموعه ای از جنایات را به درستی بررسی کند، مهمتر از همه سرقت دوچرخه از فهرست 15 جنایت. در میان این 15 نفر، اکثریت فکر می کردند که پلیس با دزدی از خانه، کلاهبرداری های تلفنی یا اینترنتی و رفتارهای ضد اجتماعی – به عبارت دیگر، جرایم حجمی – به خود زحمت نمی دهد.

همانطور که Yougov نقل کرد، این به دنبال یک گزارش توسط بازرسی پلیس که “پاسخ پلیس به سرقت، سرقت و سرقت به اندازه کافی خوب نیست – و قربانیان با یک قرعه کشی کدپستی مواجه می شوند”.

برای بازگشت به سوئلا براورمن. او از ما می خواهد که فکر کنیم این یا-یا است. یا پلیس با دست روی پیشانی در حیاط ایستگاه پلیس ایستاده است و از خود می پرسد که آیا خطوط رنگین کمان روی خودروهایشان به اندازه کافی گشاد است یا اینکه «در واقع با جنایتکاران مبارزه می کنند».

فقط باید از یک پلیس پاسخگو بشنوید که اینطور نیست. یکی از آنها در نمایشگاه خدمات اضطراری اخیر در بیرمنگام NEC در میان مخاطبان بحث صنعت امنیتی در مورد اینکه آیا امنیت خصوصی چهارمین سرویس اضطراری است یا خیر (به عنوان یک کنار، احتمالاً گارد ساحلی HM را فراموش کرده است). پلیس پاسخگو از یک تماس 999 به تماس دیگر می شتابد. به برخی از آنها دیر یا اصلا دسترسی پیدا نمی شود. باز هم، امنیت حرفه ای نگرانی و ناامیدی از خرده فروشی ها به طور کلی و پیشگیری از ضرر و زیان خرده فروشی و افراد امنیتی به طور خاص را گزارش کرده است که دزدان مغازه را بازداشت می کنند و سپس مجبور می شوند آنها را رها کنند، زیرا پلیس برای دستگیری یا گرفتن جزئیات حضور نمی یابد. آیا سوئلا براورمن واقعاً این موضوع را به خاطر تنوع و شمول بیش از حد مقصر می‌داند؟ نه، زیرا او شامل کلمه “ادراک” است.

به عبارت دیگر، او از چیزی شکایت می کند که حتی خودش فکر نمی کند واقعاً بر پلیس تأثیر بگذارد. با این حال، سیاستمدار مدرن محافظه کار پس از برگزیت، چنین است که شعارها را به سیاست های برخاسته از حقایق واقعیت ترجیح می دهد. و کار کرده است. سوئلا براورمن از دادستان کل برنده ترفیع شد.

آیا سوئلا براورمن معتقد است که ژست‌های گوناگونی مانع پلیس می‌شود – که او را نادان می‌کند. یا او می داند که اینطور نیست، اما به هر حال این را گفت، زیرا نتوانست در برابر بیان یک نکته ارزان مقاومت کند؟

مشکل زمانی است که سیاستمدارانی با باورهای ثابت در تماس با واقعیت قرار می گیرند، مانند ترقه های ساده مرز ایرلند شمالی در وسط دریای ایرلند. یا شعار بسیار محبوب در رای گیری سال 2016 در مورد خروج از اتحادیه اروپا، “کنترل را پس بگیرید”. کنترل مرزی، در سواحل کنت، در دوور چگونه است؟ پاسخ پریتی پاتل به آن برون سپاری بود. به یک سیاستمدار محافظه کار استرالیایی الکساندر داونر، که به درستی گزارش داد؛ همانطور که در نسخه چاپی سپتامبر امنیت حرفه ای به جای: توجه به جزئیات آنچه در حال وقوع است، مهاجرت غیرقانونی در تمام ساعات و شرایط آب و هوایی در کانال و در ساحل، دیدن اینکه نیروهای مرزی مجهز، آموزش دیده اند و فرآیندهای لازم برای انجام کارشان داده شده است، و نظارت بی رحمانه برای دیدن که همه چیز بهبود می یابد، و بهبود می یابد.

به جای آن‌طور که آقای داونر می‌گوید، مانند دیپلماتی که تاکنون بوده است، نیروی مرزی در «سطح پایین‌تر از بهینه» کار می‌کند، زیرا برای همیشه در مدیریت بحران است. زیرا رهبران، از نظر سیاسی در نهایت وزیر کشور، کنترلی ندارند. ما منتظر نامه سرگشاده سوئلا براورمن به نیروی مرزی هستیم.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/suella-bravermans-open-letter/