نام تجاری Kidde | امنیت حرفه ای


Kidde Engineered Systems، شرکت محصولات حفاظت از آتش و ایمنی جان، هویت برند تجاری Kidde Commercial خود را اعلام کرده است. این شرکت بخشی از شرکت چند ملیتی Carrier Global Corporation است.

Kidde Commercial در 19 و 20 آوریل در نمایشگاه Proteger در لیسبون، پرتغال از قابلیت‌های راه‌حل‌های آتش‌سوزی تجاری جامع و نام تجاری جدید خود رونمایی خواهد کرد.

آرمان سعیدنیا، مدیر کل Commercial Fire EUA گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که در این زمان هیجان انگیز و متحول کننده، معرفی Kidde Commercial را در اروپا و آفریقا رهبری می کنم. همانطور که نیازهای مشتریان ما پیشرفته تر می شود، ما تعهد خود را برای ارائه یک تجربه مشتری برتر با راه حل های متمایز تحت نام تجاری جدید Kidde Commercial افزایش می دهیم و سطح بالایی از مشارکت را از طریق پشتیبانی قوی مشتری ارائه می دهیم.

این شرکت گفت که به تغییر برند جهانی خود در سراسر ایالات متحده، آمریکای لاتین، اروپا، آفریقا، آسیا و مناطق خاورمیانه ادامه خواهد داد. Kidde Commercial توسط محصولات آتش نشانی منطقه ای و ایمنی جان از Aritech، Kilsen، و Ziton Fire پشتیبانی می شود. Kidde Commercial اینها را تحت نام تجاری خود متحد می کند. بازدید کنید FireandSecurityProducts.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/fire/kidde-rebrand/