نام تجاری Norbain جدیدترین کاتالوگ | امنیت حرفه ای


توزیع کننده کسی هویت برند تازه ای را راه اندازی کرده است، از جمله لوگوی جدید، در تصویر. شرکت مستقر در برکشایر می گوید که در سال های اخیر تغییرات قابل توجهی داشته است و این تغییرات بهتر منعکس کننده اخلاق شرکت است.

این تغییر نام تجاری زمانی انجام می شود که این شرکت آخرین کاتالوگ خود را برای سال 2022/23 منتشر می کند – به عنوان راهی برای یافتن طیف وسیعی از محصولات ارائه شده از تامین کنندگان در سراسر صنعت امنیت. مدیر عامل مارک فیلد می‌گوید: «هدف ما این است که با صرف زمان برای درک نیازهای مشتریان، زندگی آنها را آسان‌تر کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که خدمات عالی را در هر مرحله ارائه می دهیم و معتقدیم که ارائه این خدمات با کارمندان ما شروع می شود. به همین دلیل است که ما متعهد به ایجاد محیطی در اینجا در Norbain هستیم که به حمایت از اهداف همه کمک می کند.

یک برند جدید، تازه‌تر و قوی‌تر برای برجسته کردن ارزش‌های اصلی ما و منعکس‌کننده کامل موقعیت فعلی ما در بازار و آرزوهای ما به‌عنوان یک توزیع‌کننده امنیتی برای سال‌های آینده لازم بود.

“توزیع همچنان نقش اساسی در صنعت امنیت در ارتباط موفقیت آمیز مشتریان با مارک های امنیتی مناسب ایفا می کند. ما می‌خواهیم به وضوح نشان دهیم که چگونه مشتریان می‌توانند به ما اعتماد کنند تا به آنها کمک کنیم تا تجارت را ساده و مؤثر انجام دهند.”

کاتالوگ 2022/23 در وب سایت شرکت و در صورت درخواست از طریق تیم مدیریت حساب توزیع کننده به صورت نسخه چاپی موجود است. می توانید مستقیماً از طریق ایمیل: [email protected] یا تلفن: 0118 912 5000 تماس بگیرید. www.norbain.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/norbain-rebrand-latest-catalogue/