نتایج Mitie | امنیت حرفه ای


عملکرد قوی در شش ماهه اول سال نشان‌دهنده حرکت زیربنایی خوب در تمام بخش‌ها، پیمانکار مدیریت تسهیلات (FM) است. میتی در انتشار plc گفت نتایج برای نیمه اول سال 2022

حفاظت امنیتی و امنیت مرتبط بخشی از بازوی “خدمات تجاری” PLC است. درآمد امنیتی 30 درصد کاهش یافت، از 572 میلیون پوند به 398 میلیون پوند، که دقیقاً به دلیل پایان کار فقط برای کووید، «کوتاه مدت و حاشیه بالاتر» بود. به طور مشابه درآمد تمیز کردن 4 درصد کاهش یافت. به طور کلی، درآمد خدمات تجاری 24 درصد کاهش یافت، از 775 میلیون پوند به 592 میلیون پوند. خدمات تجاری سه قرارداد مهم را در سه ماهه اول بسیج کرد. برای BAE Systems، توسعه دهنده املاک Hammerson و (در بخش امنیتی) John Lewis Partnership و خرده فروشی Poundland با تخفیف.

فیل بنتلیمدیر اجرایی گروه، در تصویر، گفت: «برنده‌های قراردادهای جدید، خریدهای اخیر و قیمت‌گذاری بیش از آن جایگزین افزایش درآمد کوتاه‌مدت قراردادهای مرتبط با کووید در نیمه اول سال گذشته شده است. در حالی که فشارهای تورمی به دقت مدیریت می‌شوند، استراتژی ما باعث رشد درآمد و صرفه‌جویی در هزینه‌ها از طرح‌های افزایش حاشیه می‌شود.

در شش ماه اول سال، ما ۱۹ میلیون پوند در سه کسب‌وکار در حال رشد سریع و با حاشیه بالا سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و با نگاهی به آینده، همچنان شاهد فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری در رشد آینده از طریق خریدهای «پیچ و مهره» هستیم. ما 70 میلیون پوند را از طریق برنامه بازخرید سهام و سود نهایی سال مالی 22 به سهامداران برگرداندیم و در حال افزایش سود موقت خود به 0.7 پنس برای هر سهم هستیم.

“مثل همیشه، ما از 68000 همکارمان به خاطر تلاش سختشان در تمام قراردادهایمان، از جمله بسیج رکورد تعداد قراردادهای جدید در نیمه اول سال جاری، تشکر فراوان داریم. ما همچنان بر روی اطمینان از اینکه Mitie یک “کارفرمای منتخب” است با ارائه بسته مزایای کارمندان پیشرو در بازار متمرکز هستیم. با بحران فعلی هزینه های زندگی، تعدادی از ابتکارات با تمرکز بر حمایت از همکاران کم دستمزد ما در نیمه دوم راه اندازی شده است.

اگرچه فشارهای تورمی در نیمه دوم ادامه خواهد داشت، اما از نظر تاریخی عملکرد نیمه دوم ما قوی‌تر است، با افزایش درآمدهای حاصل از پروژه‌ها، کار فصلی زمستانی و افزایش پس‌اندازهای افزایش حاشیه که در طول سال به وقوع می‌پیوندد. بنابراین انتظار داریم سود عملیاتی را قبل از سایر موارد حداقل 145 میلیون پوند برای سال مالی 23 ارائه کنیم [financial year 2023]”

در این گزارش آمده است که خرید شرکت مشاوره Emma Shaw، Esoteric، موقعیت Mitie را به عنوان “تجارت پیشرو اطلاعاتی و امنیتی در بریتانیا” تقویت کرده است. در مورد امنیت با استفاده از اینتل، این گزارش می‌گوید که خدمات اطلاعاتی Mitie (MIS) ثابت می‌کند که «مزیت قابل توجهی در برنده شدن و حفظ قراردادها در بخش‌های مختلف»، به‌ویژه خرده‌فروشی، است. در مورد خرده‌فروشی، این گزارش از آغاز توافق‌نامه اشتراک‌گذاری داده‌ها بین مشتریان عمده خرده‌فروشی و مرکز ملی جرایم تجاری پلیس، برای مقابله با باندهای جنایی سازمان‌یافته و پربار، و به‌طور کلی تر به عنوان یک انجمن استقبال کرد.

در مورد Protect Duty، که به موجب آن مکان‌ها و صدها هزار PAL (مکان‌های در دسترس عموم) مسئولیت قانونی برای محافظت در برابر اقدامات تروریستی دارند، این گزارش می‌گوید که MIS زمانی که شرکت پیش‌بینی می‌کند «در موقعیت خوبی برای کار با مشتریان قرار دارد». ، وظیفه در سال 2023 به قانون تبدیل می شود.

درآمد نیم سال 1922.9 میلیون پوند بود. این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 1912 میلیون پوند “کمی جلوتر” توصیف شد. این شرکت به از دست دادن درآمد ناشی از قراردادهای کوتاه مدت مرتبط با COVID مانند مدیریت مراکز تست کووید و هتل های قرنطینه اشاره کرد. در مورد استراتژی، شرکت گفت که “رشد درآمد تک رقمی متوسط ​​تا بالا” (شامل تورم) و حاشیه سود عملیاتی 4.5 تا 5.5 درصد در میان مدت (حاشیه سود عملیاتی واقعی برای اولین بار) را هدف قرار داده است. نیمی از سال 3.5 درصد بود).

در سمت “کربن زدایی”، اگرچه چنین تجارت کربن زدایی هنوز کوچک است، اما این شرکت اهداف “صفر خالص” مشتریان بخش دولتی و خصوصی را راهی برای به دست آوردن و حفظ قراردادها می داند. این شرکت گفت که برای شارژ خودروهای الکتریکی و پنل های خورشیدی، پیمانکارانی از مشتریان فعلی مانند Network Rail و Amazon دارد.

این شرکت گفت که بسته 10 میلیون پوندی “پشتیبانی زمستانی” از مزایای جدید را برای “کمک به بحران هزینه های جاری زندگی” مانند پاداش های یکباره، حذف هزینه های استفاده از حقوق و دستمزد و تخفیف های خرده فروشی راه اندازی کرده است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/mitie-results-5/