نرم افزار جدید مدیریت مشاغل | امنیت حرفه ای


نصب کننده آتش نشانی و امنیتی مستقر در میدلندز، راه حل های امنیتی ماکائو، گزارش می دهد که راندمان مهندسان نصب و نگهداری خود را بین 35 تا 40 درصد بهبود بخشیده است، که معادل ظرفیت اضافی حدود 4000 شغل در سال است، پس از نصب یک نرم افزار مدیریت شغل جدید، از BigChange. ردیابی یکپارچه خودرو و برنامه‌ریزی هوشمند کار اجازه می‌دهد تا با در نظر گرفتن مکان، حجم کاری مهندس، مجموعه مهارت و موجودی موجود، منابع مناسب به هر شغل اختصاص داده شود.

کارت های شغلی قابل تنظیم و یک کتابخانه آنلاین از مشخصات تجهیزات و تاریخچه موقعیت مکانی کارایی را بیشتر افزایش می دهد زیرا مهندسان می توانند در صورت نیاز با استفاده از تلفن همراه خود به اطلاعات خاص سایت دسترسی پیدا کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند به‌روزرسانی‌های دقیق، از جمله عکس‌های مهر شده با تاریخ و زمان جغرافیایی، برای کارکنان و مدیریت دفتر پشتیبان و گزارش‌دهی بعدی به مشتری ارائه دهند.

درباره راه حل های امنیتی Macaw

شرکت نصب از بررسی‌های اولیه سایت و طراحی سیستم، راه‌حل‌هایی از جمله هشدارهای مزاحم، دوربین مدار بسته HD، کنترل دسترسی، دوربین مداربسته مستقر سریع و نظارت تا نگه‌داری کلید، تیم‌های واکنش اول، واحدهای K9 و رابط پلیس را ارائه می‌دهد. در میان مشتریان خانه سازان ملی، شرکت های ساختمانی، زیرساخت های حیاتی و صاحبان خانه های فردی هستند. بازدید کنید https://macawss.com/.

دومینیک کاترمول، مدیر مهندسی Macaw مستقر در بیرمنگام، گفت: «BigChange از دیدگاه ما برای ارائه بالاترین استاندارد امنیت با اجرای راه‌حل‌های مؤثر که از طریق یک سرویس اختصاصی به فرد آرامش خاطر را به ارمغان می‌آورد، پشتیبانی می‌کند و با آن همسو می‌شود. ما می دانیم که به سختی سطح توانایی سیستم را خراشیده ایم و مشتاقانه منتظر بررسی عملکردهای اضافی از جمله پورتال رزرو آنلاین و ادغام مالی هستیم.

درباره BigChange

این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا مشاغل را بر اساس داده های بلادرنگ مانند مهندس، تجهیزات و موجودی انبار اختصاص دهند. کاربر می‌تواند مسیرهای شغلی، گردش کار، ارزیابی ریسک دیجیتال و گواهی‌های ایمنی را از طریق اپلیکیشن موبایل BigChange با مهندسان به اشتراک بگذارد. مشتریان می توانند با یک پورتال رزرو آنلاین بصری قرار ملاقات رزرو کنند.

اطلاعات بیشتر در صفحات «هزینه بودجه» نسخه چاپی ماه می مجله امنیتی حرفه ای.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/new-job-management-software/