نرم افزار مدیریت شغل | امنیت حرفه ای


نصاب و نگهبان درب اتوماتیک، راهبند و بولارد، ASE Autogate، با اجرای عملیات میدانی خود بر روی نرم افزار مدیریت مشاغل، کاغذبازی را کاهش داده و در هزینه ها صرفه جویی کرده است. شرکت خانوادگی و مستقر در یورکشایر در حال استفاده از BigChange اپلیکیشن موبایل

Simon Field، مدیر ASE Autogate می‌گوید: «آینده ما به کیفیت کار و کیفیت خدماتی که امروز ارائه می‌کنیم بستگی دارد. BigChange این را دریافت می کند و ابزارهایی را که برای تحقق وعده هایمان نیاز داریم در اختیار ما قرار می دهد. هیچ شغلی یکسان نیست و بنابراین هیچ روزی شبیه به هم نیست، اما با استفاده از BigChange می‌توانیم زمان و هوش حیاتی کسب‌وکار را ضبط، ثبت و به اشتراک بگذاریم، و اطمینان حاصل کنیم که همه از مهندسان گرفته تا کارکنان پشتیبانی و مدیریت تا انتها به سرعت و آگاه هستند. مشتری.” پیش از این، این شرکت یک CRM مستقل (مدیریت ارتباط با مشتری) و یک CRM ترکیبی عمومی و بسته منابع سازمانی را امتحان کرد.

فیلد گفت: «سیستم‌های قبلی ما دارای عناصری بودند که کار می‌کردند و عناصری که کار نمی‌کردند. آنها همچنین تحت حمایت قرار گرفتند.» BigChange CRM، زمان‌بندی کار، ردیابی زنده، مدیریت منابع، امور مالی شغلی و هوش تجاری را انجام می‌دهد. این شرکت اکنون می تواند قرار ملاقات های معمول تعمیر و نگهداری و خدمات را تا یک سال قبل برنامه ریزی کند. و دارای قابلیت مشاهده بلادرنگ مکان مهندسین و تقویم های بعدی است. کارکنان دفتر پشتیبان می‌توانند به تماس‌های اضطراری واکنش نشان دهند، منابع را تخصیص دهند و برنامه‌ها را بر این اساس تنظیم کنند.

ASE Autogate با انجام دو یا سه نصب و حداکثر 100 بازدید از تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا واکنشی در هفته فقط در بخش گیت خود (شرکت یک بخش درب را چند سال پیش راه اندازی کرد)، ASE Autogate در تلاش است تا کاغذ را از جریان کاری خود حذف کند. پیش از این، مهندسان شرکت در روز دوشنبه صبح وارد دفتر مرکزی شیپلی می‌شدند و برگه‌های شغلی یک هفته، ارزیابی ریسک و سایر اسناد مرتبط را جمع‌آوری می‌کردند. آنها اغلب تا بعد از ظهر جمعه برنگشتند. در آن زمان حجم کاغذبازی به شدت افزایش یافته بود و جزئیات تکمیل شده باید به صورت دستی در تعدادی از سیستم های مدیریت و حسابداری وارد می شد.

فیلد افزود: «استفاده از BigChange کل فرآیند، از درخواست اولیه، تا نقل قول، تکمیل کار، صورت‌حساب و خدمات مداوم، خودکار است و این امر اتکای ما به کاغذ را بسیار کاهش داده است. این باعث صرفه جویی در زمان ما، صرفه جویی در مصرف کاغذ و جوهر، صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش تاخیر در صورتحساب و به حداقل رساندن احتمال خطا می شود.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/job-management-software/