نرم افزار نظارت JVA Perimeter Patrol 6 – Residential Security Handbook 2022: Smart Living – Stafix

JVA همچنین یک برنامه یکپارچه سازی سطح بالا (HLI) را ارائه می دهد که در ارتباط با یک ماژول JVA TCP/IP به کاربران اجازه می دهد تا کنترل چندین سایت گشت محیطی را تقریباً از هر کجای دنیا در دست بگیرند. سیستم HLI به شخص اجازه می‌دهد تا سیستم‌های حصار برقی JVA را از داخل محیط شخصی شخصی سازی، نظارت و کنترل کند، نرم‌افزاری که از طریق یک اتصال TCP/IP رمزگذاری شده به گشت‌زنی محیطی JVA متصل می‌شود.

شروع با پانل JVA Mimic Perimeter Patrol – یک بسته plug-and-play که با یک سیستم شبکه JVA موجود ارتباط برقرار می کند و یک طرح جغرافیایی را روی یک صفحه نمایش می دهد – تا JVA Perimeter Patrol 6 که اتصال به رایانه، ارتباطات TCP/IP، SQL را اضافه می کند. گزینه های پایگاه داده و سرویس گیرنده/سرور، این محصولات تقریباً برای همه چالش ها راه حل هایی را ارائه می دهند.

• IDS: تشخیص نفوذ.

• سیستم های امنیتی پارادوکس: تشخیص نفوذ سازگار با محصولات JVA.

Stafix Electric Fence and Security Centres، توزیع‌کننده آفریقای جنوبی طیف نرده‌های برقی JVA Security Systems از انرژی‌زاها و سیستم‌های مانیتورینگ، اکنون آخرین بسته نرم‌افزار JVA Perimeter Patrol 6 را برای راه‌حل‌های حصار امنیتی الکتریکی مستقل و Piggyback در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

• فناوری داهوا: نظارت (CCTV).

نرم افزار مانیتورینگ JVA Perimeter Patrol 6

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم


منبع: https://www.securitysa.com/17358R

• Sentian (شریک Vumatel): تنها ارائه دهنده حصار برقی SA که دوربین های VumaCam را با JVA PP6 ادغام می کند.

Perimeter Patrol 6 اتصال رایانه شخصی، ارتباطات و کنترل را به حصار برقی امنیتی شما اضافه می کند و به شما آرامش خاطری می دهد که می توانید بررسی کنید که نرده شما در هر کجا که هستید کار می کند.

• شبکه بی سیم Todaair: تایید ICASA.

همه سیستم‌ها قادر به ثبت رویدادهای سفارشی هستند که آن را به ابزاری ارزشمند برای نظارت بر هوشیاری نگهبانان امنیتی، شرایط هشدار، وضعیت ولتاژ خطوط حصار، وضعیت باتری، وضعیت دروازه‌ها، پرتوهای بی‌سیم Roboguard، ضبط دوربین‌های مدار بسته از دوربین‌ها و هر وسیله دیگری که ممکن است در سیستم گنجانده شود و نیاز به توجه فوری محافظان فعال دارد.

• CathexisVision: پلتفرم VMS آفریقای جنوبی.

برای اطلاعات بیشتر با مراکز حصار و امنیتی استافیکس الکتریک تماس بگیرید. +27 11 397 3507، [email protected]، www.stafix.co.zaوام)

• Roboguard: پرتوهای بی سیم در فضای باز.

• Olarm: در حال حاضر یکپارچه سازی با PP6 نهایی شده است.

بسته JVA Perimeter Patrol 6 (PP6) در حال حاضر با پلتفرم های زیر ادغام می شود: