نرم افزار BIM برای درب هتل


در تصویر دو هتل چند میلیون پوندی جدید وجود دارد – هتل پارک و هتل فانوس در پیگنتون، دوون، در کنار یکدیگر در ساحل روبروی اسکله، توسط گروه تجاری مستقر در سنگاپور، گروه عطر.

Kay Elliott Architects از نرم افزار Openings Studio BIM Project Specification Group، واحدی از ASSA ABLOY Opening Solutions انگلستان و ایرلند برای صرفه جویی در زمان و هزینه در طول فرآیند طراحی استفاده کرد. بنابراین، محصولات برای بیش از 1000 در، از جمله بسته‌کننده‌های درب DC300G-HF، DC500 و DC135، مبلمان درب J1000، و سیستم کلید اصلی Key Prime، با ارزش قراردادی بیش از 60،000 پوند مشخص شدند.

Openings Studio یک ابزار نرم افزاری BIM است که برای برنامه ریزی و تجسم درب ساخته شده است. یک معمار می تواند از این ابزار در هنگام طراحی، نصب و مدیریت بازشوهای درب استفاده کند. در غیر این صورت، تعیین هزار درب می تواند زمان بر باشد. با استفاده از روش‌های سنتی، اطلاعات در زمان‌بندی‌ها و اسناد جداگانه ارائه می‌شود که به اپراتور Revit نیاز دارد تا به‌طور دستی ایجاد و به‌روزرسانی کند و شخص دیگری نیز خطاها را بررسی کند.

با توسعه یک پروژه، اطلاعات ممکن است قدیمی شود و نیاز باشد که برخی از درها علامت گذاری شوند و دوباره برای مشاوره ارسال شوند و احتمال خطای انسانی همچنان باقی بماند. از این رو، کی الیوت معماران شروع به همکاری نزدیک با گروه مشخصات پروژه ASSA ABLOY برای ادغام Openings Studio با مدل Revit خود کردند و به آن‌ها اجازه می‌داد تمام اطلاعات مربوطه و برنامه‌های آهن‌فروشی را در یک مکان واحد، تحویل داده شده در یک سند، پیدا کنند.

دیوید شیلدز، مدیر مشخصات ملی، ASSA ABLOY Opening Solutions انگلستان و ایرلند، گفت: «از آنجایی که استودیو Openings هر درخواستی را پرچم‌گذاری می‌کند و به‌طور خودکار در زمان زنده به‌روزرسانی می‌شود، مشاهده هرگونه اختلاف و تغییر در برنامه‌ها آسان است. با اشتراک‌گذاری مجدد اطلاعات مدل، به ما در ASSA ABLOY نیز اجازه می‌دهد تا تغییرات و بازخوردهای معماران را مشاهده کنیم.»
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/bim-software-for-hotel-doors/