نسخه جدید VMS و پلتفرم تجزیه و تحلیل


جدید از دیجیفورت نسخه 7.4 VMS (نرم افزار مدیریت ویدیو) و پلت فرم تجزیه و تحلیل آن است. این به توسعه دهندگان ارائه می دهد که بیشتر در راه LPR (تشخیص پلاک) و انتخاب موتورهای ضبط پلاک.

LPR به عنوان یک ماژول در Digifort می آید. این موتور از سه موتور تشخیص برای ضبط پلاک استفاده می کند که برای معیارهای مختلف حرکت خودرو و پیکربندی شماره پلاک بهینه شده است. این بدان معناست که موتوری که سازندگان می‌گویند برای وسایل نقلیه سریع در بزرگراه‌ها مناسب است، با موتوری که برای وسایل نقلیه ساکن در پارکینگ‌ها و محوطه‌های جلوی گاراژ استفاده می‌شود، متفاوت است.

نیک باودن، دکتر Digifort انگلستان، گفت: “ماژول LPR Digifort صفحات را می گیرد و آنها را به عنوان ورودی یا خروجی از یک منطقه پیکربندی شده در میدان دید دوربین تعیین می کند. در برنامه‌های پارکینگ، این اجازه می‌دهد تا تاریخ‌ها و زمان‌های ورود و خروج خودرو، مدت اقامت، تعداد، اشغال پارکینگ و میانگین اشغال خودرو ردیابی شود. دروازه ها و موانع را می توان به طور خودکار برای وسایل نقلیه مجاز با استفاده از یک پایگاه داده مدیریت شده مرکزی باز کرد. اقامت های بیش از حد را می توان برای تهیه بلیط شناسایی کرد و اقامت های کوتاه مدت یا چندین بار ورود به پارک خودرو توسط یک وسیله نقلیه را می توان به عنوان فعالیت مشکوک برای بررسی تعیین کرد. موتورهای پیشرفته تر LPR از مدیریت ترافیک در زمان واقعی در بزرگراه ها پشتیبانی می کنند و صفحات وسایل نقلیه سریع السیر را ضبط می کنند. در اینجا، ضبط صفحه همچنین می تواند چندین خط ترافیک، تراکم ترافیک بالا و چندین نوع وسیله نقلیه را در بر بگیرد.

پل Digifort LPR، یک ماژول اضافی، به پایگاه‌های داده خارجی پیوند می‌دهد تا اطلاعات بسیار جامع‌تری درباره خودرو و مالک ارائه دهد. بسته به پایگاه داده، این می تواند شامل اتومبیل های دزدیده شده، پلاک اشتباه، رنگ نادرست وسیله نقلیه و موارد دیگر باشد. هشدارها را می‌توان برای مشاهده کلاینت‌ها، دیوارهای ویدئویی، دستگاه‌های تلفن همراه و ARC برای پاسخگویی اپراتور در زمان واقعی با یک دنباله حسابرسی کامل تحت فشار قرار داد.

بازدید کنید www.securitybuyinggroup.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/new-version-of-vms-and-analytics-platform/