نسخه نوامبر 2022 | امنیت حرفه ای


هر ماه، نسخه‌ای از مجله امنیتی حرفه‌ای وسیله‌ای برای شماست تا خود را در مورد صنعت خود آگاه کنید و به برخی از سؤالات پاسخ دهید. به برخی سؤالات توجه کنید، نه همه آنها، زیرا تغییرات سریع در راس سیاست بریتانیا، مجله را تحت تأثیر قرار داد.

در نسخه چاپی نوامبر 2022، ما حدس زدیم که فشار دولت لیز تراس بر رشد اقتصادی چه معنایی برای کمپین یک وظیفه محافظت می کند، فقط برای اینکه لیز تراس در زمانی که مجله در کنار چاپخانه بود استعفا داد. ما همچنین سخنرانی‌های سوئلا براورمن، وزیر کشور را به نمایش گذاشتیم، فقط برای اینکه او استعفا داد – و سپس به آن سمت بازگردد تا مجله روی میزها فرود آید.

از جمله سوالاتی که می توانیم پاسخ دهیم؛ اگر شما در میان 200000 یا بیشتر خوش گذرانی در آن بودید جشنواره گلاستونبری در تابستان، معنای واقعی پشت سر اینکه یک مهماندار به شما در حالی که از یک میدان به میدان دیگر راه می رفتید، به شما یک امتیاز پنج پیشنهاد می داد، چه بود؟

ما همچنین یک ویژگی سه قسمتی اصلی را در فرانک کانن، مدیر امنیت سایت در نیروگاه هسته ای جدید هینکلی پوینت C در سامرست و پیمانکار امنیتی (نگهبانی و فنی-الکترونیکی) G4S تکمیل می کنیم. در آن فصل آخر، تمرکز ما بر روی کنترل دسترسی و نظارت تصویری است. جدای از محیط طولانی – که شامل کانال بریستول است و دارای یک مسیر عمومی ساحلی است – نصابان باید سرپا بمانند، با توجه به اینکه سایت ساختمان برای همیشه در حال تغییر است و نیاز به تجهیزات امنیتی در مکان‌های مختلف دارد، که ممکن است مجبور به ملاقات باشند. الزامات مختلف

ما همچنین نگاهی اساسی به بخشی می اندازیم که برای ما نسبتاً جدید است. خودفروشی با حسن نیت از مرکز دریافت زنگ هشدار Doncaster DSOC ما در انواع مختلف سایت‌های خود ذخیره‌سازی گشتی می‌زنیم و می‌بینیم که چگونه امنیت – در عین حفظ راحتی برای مشتریان خود فروشگاه – به یک نقطه فروش تبدیل می‌شود.

همچنین مصاحبه خود را با مشاور سیمون وایت هاوس تکمیل می کنیم. بررسی کنید که بخش‌های امنیتی پردیس دانشگاه در پاییز امسال برای محافظت از تازه‌کاران چه کرده‌اند. با چند مدیر امنیتی پردیس در مورد روش قفل کردن صحبت کنید. و در مورد افزایش تخلفات ثبت شده در مسابقات فوتبال و اطراف آن فکر کنید. به علاوه یک سگ ربات؛ ویدئوی بدن پوشیده؛ با حسن نیت از موسسه امنیت، سالانه حرفه ای امنیت خبره شام در لندن؛ و افراد عادی مانند جمع آوری دوربین های مداربسته دولتی محلی، و صفحه شایعات مجله MD Roy Cooper برای نصاب ها، تولید کنندگان و توزیع کنندگان.

می‌توانید نسخه «تلنگر» نوامبر 2022 و نسخه‌های گذشته را در قسمت «مجله» وب‌سایت به‌طور رایگان بخوانید. اگر می‌خواهید برای اشتراک به نسخه چاپی نگاه کنید، آدرس پستی خود را به [email protected] ایمیل کنید.

نسخه دسامبر پس از انتشار پیش‌بینی شده گزارش‌های نهایی توسط استعلام منچستر آرنا; در ماه نوامبر مصاحبه ای با فیگن موری، مبارز قانون مارتین داریم.

عکس از مارک رو; Monster on front در Weston super Mare را ببینید. نمای به سمت نقطه هینکلی
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/november-2022-edition/