نسخه چاپی اکتبر 2022 | امنیت حرفه ای


پس زمینه ساخت نسخه چاپی اکتبر 2022 از مجله امنیت حرفه ای مرگ، دوره سوگواری و تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم بود. علاوه بر این که جلد اول را به ادای احترام به اعلیحضرت تبدیل کردیم، در ویژگی اصلی خود در جستجوی کیف، عملیات قابل توجهی را که برای مدیریت صف های خیرخواهان ادای احترام می کردند، ابتدا در ادینبورگ و سپس لندن، درج کردیم.

در آنجا مانند موارد بیشماری، افرادی که وارد یک سایت می شوند، ملزم به جستجوی افراد یا وسایل خود در صورت وجود اقلام ممنوع هستند. آنچه ممنوع است بستگی دارد – الکل، چاقو یا پرچم اعتراض، یا کیسه های بالاتر از اندازه معین؟ آیا افسران امنیتی که جست و جوها را انجام می دهند، به اندازه کافی از آنچه به دنبال آن هستند مطلع هستند و در صورت یافتن آن چیزها چه باید بکنند؟ آیا عملیات امنیتی با خدماتی که مشتری فکر می‌کند دریافت می‌کند و هزینه آن را پرداخت می‌کند، مطابقت دارد؟

ما دومین مقاله از سری سه مقاله را برای شما آورده ایم که بازدید روزانه ما از نیروگاه هسته ای جدید را پوشش می دهد هینکلی پوینت سی در سامرست به عنوان مهمان مدیر امنیت سایت فرانک کانن (که از آن زمان در شام سالانه او را دیده ایم متخصصان امنیتی خبره، و در نمایشگاه بین المللی امنیت در المپیا؛ اما آنها برای نسخه چاپی نوامبر هستند).

ما از بازگشت استیو کالینز، مربی ایمنی شخصی و آگاهی از سلاح استقبال می کنیم PS5، که مواد آموزشی را با هدف کودکان تهیه کرده است. مانند همیشه، هدف ما ارائه چیزی برای همه کسانی است که در امنیت خصوصی در جزایر بریتانیا هستند، صرف نظر از بخش یا پیشینه – از این رو مروری بر مستند اخیر ITV در مورد پیشگیری از خسارات خرده فروشی، پخش نادر و دلسوزانه امنیت در تلویزیون در اوج زمان. سند استراتژی امنیت دریایی دولت بریتانیا؛ مطالعه موردی در دوربین مدار بسته دولت محلی؛ به روز رسانی توسط تونی ایموسی از انجمن پژوهشگران بریتانیا (ABI) کد حفاظت از داده که او تهیه کرده است. و واقعیت افزوده چگونه ممکن است به نظر برسد.

به علاوه کلمات و تصاویر از جفت رویداد امنیتی بیست و یک ماه گذشته، در بلفاست (تصویر) و دوبلین، که هر کدام به خوبی حضور داشتند. و مجله MD Roy Cooper صفحه شایعات درباره و برای توزیع کنندگان، تولید کنندگان و نصب کنندگان محصولات امنیتی. می‌توانید مجله را به‌عنوان یک سند آنلاین و نسخه‌های گذشته در بخش «مجله» این وب‌سایت بخوانید. یا آدرس پستی خود را به [email protected] ایمیل کنید تا یک نسخه چاپی برای اشتراک درخواست کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/october-2022-print-edition/