نسخه چاپی ژانویه 2023 | امنیت حرفه ای


در حال حاضر بر روی میز و رایگان در دسترس برای خواندن آنلاین است نسخه چاپی ژانویه 2023 از مجله امنیتی حرفه ای، راهنمای برتر شما برای صنعت امنیت خصوصی بریتانیا، صرف نظر از علاقه، پیشینه یا بخش شما.

نوبت سال زمانی است که خود را تازه کنید و حساب کنید، و این در مصاحبه های ما، به ویژه با یکی از پیش بینی کنندگان در کنترل ریسک ها. ما همچنین نظراتی را از دیگر مشاوران پیش‌بینی ریسک، به عنوان مثال از زمان راه‌اندازی، برای شما آورده‌ایم سیبیلین پیش‌بینی سال 2023، در شبی که مقامات آلمان برای مقابله با یک توطئه راست افراطی دست به دستگیری زدند.

درک و پیش‌بینی جهانی دشوار است، جایی که شخصیت‌هایی مانند شاهزاده هاینریش سیزدهم را می‌توان به طور قابل اعتمادی به عنوان طراحان حمله به رایشستاگ برلین در نظر گرفت، و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا توسط کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا متهم به تحقیق در مورد حمله 6 ژانویه به برلین شد. به گفته رئیس آن کمیته، بنی تامپسون، کنگره ایالات متحده، احضار یک گروه اوباش به واشنگتن دی سی، بخشی از «تلاش چند مرحله‌ای که توسط دونالد ترامپ برای لغو انتخابات 2020 و جلوگیری از انتقال قدرت طراحی و هدایت شد». خلاصه مطالب جامع آن کمیته گزارش 800 صفحه ایاز نظر وضعیت امنیتی کنگره ایالات متحده و داستان انسانی محافظت از سیاستمداران در برابر معترضان خشمگین «توقف دزدی»، به نسخه چاپی فوریه مجله امنیتی حرفه ای مراجعه کنید).

استدلال مشاوره‌های ریسک برای امنیت شرکتی این است که یک عملکرد اطلاعاتی، چه برون‌سپاری یا داخلی، برای درک تهدیدها به منظور آماده‌سازی به موقع برای آنها، چه در دنیای فیزیکی و چه در فضای سایبری، مورد نیاز است.

به علاوه ما در رویدادهای صنعت پایان سال در لندن آنجا بودیم: مانند گردهمایی عصرانه ای که ترتیب داده شده بود IFPO مرد بریتانیایی مایک هرست؛ مجمع عمومی بخش انگلستان از ASIS انگلستان (که در میان جوایز دیگر میزبان دومین اهدای جوایز سالانه به یاد دیو کلارک، پیشرو فقید صنعت بود). و مجمع عمومی موسسه مدیریت امنیت هتل.

از جمله موضوعاتی که در این ماه پوشش داده شد: نظارت از راه دور (ما در صبحگاه باز اخیر مانیتورینگ ARC در بریستول بودیم و از ایان پاتون، در تصویر سمت چپ در Corps Monitoring، درباره استفاده شرکت بازیافت فلز سیمز از Corps Monitoring در گلاسکو شنیدیم)، ایمنی دانش آموز، پیشگیری از ضرر، حفاظت از داده ها؛ نحوه برخورد پلیس با بخش مراقبت های بهداشتی در مورد موارد سلامت روان. و با حسن نیت فرانک کانن، کارمند سابق امنیتی نیروگاه هسته ای هینکلی پوینت C که اکنون مشاوری در حوزه امنیت سایت های ساخت و ساز بزرگ است، توصیه هایی در مورد آنچه که کاربران نهایی انجام می دهند و نمی خواهند از یک فروشنده بشنوند، از او گرفته شده است. گفتگوی آنلاین یک ساعته بسیار چشمگیر با الف موسسه امنیت حضار.

در سمت نگهبانی، جلسه Zoom را با MD شرکت قرارداد مدیریت و امنیت تأسیسات برگزار کردیم ABM انگلستان، که در میان چیزهای دیگر چیزهای جالبی در مورد عوارض کارآموزی برای گفتن داشت – آیا نیروی کار FM یا امنیت شما به اندازه کافی از آن استفاده می کند؟!

اگر مایلید یک نسخه چاپی از مجله را با هدف عضویت ببینید، نام و آدرس پستی خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید. می توانید نسخه های قبلی مجله را در این آدرس بخوانید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/january-2023-print-edition/