نسخه چاپی ژوئن 2023 | امنیت حرفه ای


در حال حاضر فرود بر روی میز و رایگان برای خواندن آنلاین است نسخه چاپی ژوئن 2023 مارک رو، سردبیر مجله امنیت حرفه ای می نویسد.

مانند همیشه، ما منبع اصلی اخبار و دیدگاه ها در مورد آنچه در امنیت خصوصی در جزایر بریتانیا می گذرد هستیم. ما یک سخنرانی اخیر توسط رئیس اجرایی تنظیم کننده بریتانیا، اداره صنعت امنیت (Security Industry Authority) را برای شما آورده ایم (استو چشم انداز نظارت تصویری با توجه به اینکه کمیسر دوربین مداربسته، ناظر سیستم های دوربین، که اخیراً نقش خود را گسترش داده و شامل بیومتریک می شود، در حال از بین رفتن است – به این معنی که تمام کارهای داوطلبانه که توسط چهره های صنعت برای مشاوره در مورد استانداردها انجام می شود، انجام می شود. بدو به هدر بده

در مورد نظارت تصویری، ما چند مکان را معرفی می کنیم که در کنفرانس اخیر توسط گروه کاربران دوربین مداربسته مورد مطالعه قرار گرفتند – چگونه و چرا شهر اکستر سیستم قدیمی دوربین مدار بسته خود را به روز کرده است. و اینکه چگونه دوربین‌های دولتی محلی و اتاق کنترل در آکسفورد (تصویر؛ خوابگاه‌های دانشجویی) برای پلیس موهبت بود. Project Valiant، در اصل توسط پلیس دره تیمز برای مبارزه با شکارچیان جنسی در اقتصاد شبانه کار می کرد، پروژه ای که سایر نیروهای پلیس در حال انجام آن هستند.

ما جدیدترین موارد مربوط به وظیفه حفاظتی پیشنهادی را آورده‌ایم، و بررسی سرویس افشا و ممنوعیت (DBS) برای وزارت خانه چه معنایی برای ناظران درب و قیمت درخواست‌های مجوز SIA آنها دارد.

علاوه بر محصولات و خدمات جدید و عملیات، ما برخی از سؤالات را در نظر می گیریم که ممکن است معمولاً به وجود بیایند، اما به یک فناوری ساده یا پاسخ دیگری نمی رسند. مانند؛ چگونه می توان با دم دریچه ای مبارزه کرد، که به موجب آن مزاحمان – برای هر هدفی، دزدی یا جاسوسی شرکتی – از طریق کنترل دسترسی و چرخ گردان و سایر اقدامات امنیتی، در یک دفتر یا ساختمان دیگر سر می زنند؟ در بخش سایبری، چگونه می توان افرادی را که فکر می کنند همه چیز را می دانند و عادت به مشاوره گرفتن ندارند – مانند نمایندگان مجلس – متقاعد کرد که در فضای آنلاین ایمن تر رفتار کنند؟

به‌علاوه همه افراد معمولی، مانند چهار صفحه «صرف بودجه»، چهار صفحه از محصولات جدید، و صفحه شایعات روی کوپر درباره نصب‌کنندگان، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات امنیتی و درباره آن. و بازگشت به صفحه نقد کتاب، از جمله کتاب مایک کرول، ظهور امنیت.

اگر می‌خواهید برای اشتراک به نسخه چاپی مجله نگاهی بیندازید، آدرس پستی خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید. می توانید نسخه های قبلی ماهنامه را در بخش “مجله” وب سایت بخوانید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/june-2023-print-edition/