نسخه چاپی ژوئیه 2023 | امنیت حرفه ای


در حال حاضر فرود از طریق صندوق پست و به صندوق پست ایمیل است نسخه چاپی ژوئیه 2023 مجله امنیت حرفه ای

با ارائه برخی از جنبه‌های دوربین مداربسته فضای عمومی در ماه قبل، زمانی که در کنفرانس گروه کاربران دوربین مداربسته در نورث همپتون شایر شرکت کردیم، نگاهی به چگونگی ادامه سرمایه‌گذاری بخش عمومی در نظارت تصویری با بازدید از آن ادامه دادیم. شورای شهر ساوت اند اتاق کنترل در شهر اسکس، با حسن نیت بری دیویس، مدیر عملیات نظارتی. ما حتی نگاهی به داخل خودروی دوربین مداربسته جدید آنها انداختیم (تصویر مارک رو، مرکز ساوتند، تابلوهای مداربسته).

ما مثل همیشه آخرین اخباری را که بر امنیت خصوصی بریتانیا تأثیر می گذارد – اولین صبح ماه گذشته جلسات استماع شواهد توسط کمیته منتخب امور داخلی نمایندگان مجلس به شما ارائه می کنیم.بررسی قبل از قانونگذاریاز پیش نویس لایحه تروریسم (حفاظت از اماکن)، که وظیفه حفاظتی پیشنهادی را که به نام قانون مارتین نیز شناخته می شود، به قانون تبدیل می کند، یک الزام قانونی برای مکان ها و «مکان ها» برای مقابله با تروریسم. ماه گذشته نیز شاهد برگزاری آخرین استماع شواهد بود استعلام منچستر آرنا، برای دیدن آنچه که مقامات مختلف در مورد “توصیه های نظارت شده” (MRs) استعلام انجام داده اند. ما گزارش می دهیم که تنظیم کننده سازمان امنیت صنعت (است) از اینکه وزارت کشور تصمیم گرفته است مجوزهای اجباری به جای داوطلبانه کسب و کارهای امنیتی را ممنوع کند، “مأیوس” است، اگرچه این یکی از MR های متعدد تحقیق است که از سه جلد یافته های آن ناشی می شود.

ما در ناهار جوایز سالانه گروه ACS Pacesetters از شرکت‌های نگهبانی قراردادی دارای امتیاز بالا مورد تایید SIA بودیم، همیشه یکی از دل‌انگیزترین و تکان‌دهنده‌ترین مناسبت‌های تقویم، زمانی که «افسران امنیتی ممتاز» به‌خاطر نجات جان و تجلیل می‌شوند. اعمال دیگر همچنین ما از مهمان نوازی شبانه در مجلس اعیان لذت بردیم، زمانی که بدنه مهارتی مهارت‌ها برای امنیت، علاقمندان به صنعت را گرد هم آورد تا این نکته را در مورد نیاز به انجام کارهای بیشتر برای جذب جوانان بیشتر و به طور کلی استعدادهای بیشتر در این بخش مطرح کنند. ; و سپس آن افراد را حفظ کند.

آنچه بسیاری از این موضوعات را گرد هم می‌آورد، راه‌اندازی یک هیئت مهارت‌های تحت حمایت SIA در ماه گذشته در Canary Wharf در لندن و امضای «تعهد» توسط مدیران شرکت‌های امنیتی است. در ماه های آینده در مورد آن بیشتر خواهد شد، اما ما اولین اخبار آن را برای شما ارائه می کنیم.

لباس کار نیز پوشش داده شده است. را موسسه امنیت جایزه سالانه Wilf Knight; پیشگیری از ریزش مد لباس ورزشی؛ امنیت اطلاعات؛ و همانطور که در پخش شد IFSEC 2023 در لندن اکسل در ماه مه، کار توسط بازرس SSAIB و سایرین برای نشان دادن نشان نصب کنندگان امنیتی و آتش نشانی. چهار صفحه معمولی محصولات و خدمات جدید؛ و چهار صفحه «مصرف بودجه»؛ و مجله MD Roy Cooper صفحه شایعات برای نصاب ها، تولید کنندگان و توزیع کنندگان.

می توانید نشریه ماهانه را در بخش “مجله” وب سایت بخوانید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/interviews/july-2023-print-edition/