نسل بعدی نقطه فروش – شماره 7 2022

با راه‌حل مناسب، هر خرده‌فروشی می‌تواند SoftPOS را به فروشگاه‌های خود معرفی کند و روش‌های پرداخت متعدد را از طریق کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی، کیف پول‌های موبایل، پوشیدنی‌ها و موارد دیگر بپذیرد. مستقیماً به ریل‌های پرداخت کارت موجود می‌آید و در عین حال به مشتریان اجازه می‌دهد تا در مکان‌های جدید دور از تالار ضربه بزنند و بروند.

نسل بعدی نقاط فروش

شماره 7 2022 تجاری (صنعتی)خدمات امنیتی و مدیریت ریسک, محصولات

Halo Dot با شناخت پتانسیل و دامنه رو به رشد بازار اروپا، کسب‌وکاری را در آمستردام ادغام کرده است که متعهد به ایجاد یک اکوسیستم SoftPOS برای شرکا و خریداران اروپایی است. این شرکت قبلاً پیشنهاد SoftPOS خود را بر پایه‌ی محکمی ساخته است و این راه‌حل را به بازاری خواهد برد که همیشه تشنه نوآوری و راحتی مشتری است.

مانند نتفلیکس که متوجه شد DVD در راه خروج است، SoftPOS در حال بالا رفتن از دیوارهای سنتی فناوری و رویکردهای پرداخت است. دو دلیل کلیدی برای این وجود دارد – «ضربه بزنید و بروید» روی دستگاه تلفن همراهی که نیازی به سرمایه گذاری مصرف کننده یا شرکت در هیچ فناوری اضافی یا گران قیمت ندارد. و استفاده از آن برای مشتریان بدون انجام هیچ کاری خارج از عادات پرداخت معمولی «tap and go» آسان است.

SoftPOS در حال حاضر هنوز چیزی شبیه به یک رقیب جدید در بازار است، اما ارائه دهندگان بیشتر و بیشتری در رویدادها ظاهر می شوند و دست خود را بالا می برند. این فناوری با تغییرات اساسی در نیازهای مشتری سازگار شده است و به سمت پذیرش جریان اصلی حرکت می کند، زیرا بازیگران صنعت آن همچنان به نوآوری فناوری و دسترسی به آن ادامه می دهند.

اطلاعات بیشتر را در www.halodot.ioمنبع: https://www.securitysa.com/17989R

همانطور که کریگ لپن، رئیس توسعه کسب و کار در Halo Dot اشاره می کند، حرکت به سمت فناوری بدون تماس به تاجران و خریداران اجازه می دهد تا بدون نیاز به سخت افزار POS گران قیمت، پرداخت های کارت مشتری را افزایش دهند، و این از سال 2023 به جریان اصلی تبدیل خواهد شد. به عنوان یک برنامه آزمایشی توسط Visa و Mastercard برای آزمایش فناوری SoftPOS، ارزش و آمادگی خود را برای راه حل های دنیای واقعی ثابت کرده است.

این ویترین نهایی از این است که چگونه نوآوری ها در فناوری می توانند کل صنعت را تغییر دهند و این دقیقاً همان کاری است که نقطه فروش نرم افزار (SoftPOS) انجام می دهد. SoftPOS تغییرات مثبتی را در صنعت پرداخت طی چند سال آینده ایجاد خواهد کرد.

سخت است باور کنیم که یک کسب و کار سفارش پستی DVD معنای پخش محتوای دیجیتال را برای عصر جهانی دوباره تعریف کرده است. و با این حال، این دقیقاً همان کاری است که نتفلیکس انجام داده است. از آغاز پستی فروتنانه خود در سال 1998، این سرویس استریم اکنون نامی شناخته شده و حضوری جهانی است.

Leppan می‌گوید: «بازار اروپایی در حال حاضر نگاه خود را به سمت SoftPOS سوق داده است، زیرا مشتریان و شرکت‌ها تشخیص می‌دهند که چگونه اکوسیستم پرداخت را آسان می‌کند. “این یک راه حل قابل اعتماد با سابقه اثبات شده است و به شرکت ها اجازه می دهد تا از طریق راه حلی که زندگی آنها را آسان تر می کند به تعامل با مشتری بپیوندند.”