نشست رهبری فکری OSPAs | امنیت حرفه ای


نسخه بریتانیا از جوایز عملکرد امنیتی برجسته (OSPA ها) با سازمان بازرسی امنیت ملی (NSI) پنجمین اجلاس رهبری فکری OSPAهای بریتانیا را در روز پنجشنبه، 23 فوریه، در هتل رویال لنکستر لندن، همان محل برگزاری در غرب لندن که در سال 2022 برگزار شد، برگزار می کنند.

بعدازظهر بستری را برای ارائه دهندگان امنیت و ذینفعان صنعت فراهم می کند تا از طریق جلسات پانل و ارائه از چهره های صنعت، درباره موضوعات موضوعی مؤثر بر بخش امنیتی بریتانیا بحث کنند. برنامه کامل در سال جدید اعلام خواهد شد، اما در این بین، سازمان های امنیتی و ذینفعان تشویق می شوند که تاریخ را حفظ کنند.

ریچارد جنکینز، مدیر اجرایی NSI، در تصویر، گفت: “ما مفتخریم که یک بار دیگر با OSPAs کار می کنیم تا اجلاس رهبری فکری 2023 را ارائه کنیم که به بازیگران کلیدی صنعت امکان می دهد دور هم جمع شوند و در بحث های موضوعی در مورد موضوعاتی که بیشترین اهمیت را دارند مشارکت کنند. بخش
هیچ رویداد دیگری چنین بستری را فراهم نمی کند و ما مشتاقانه منتظر استقبال از رهبران آینده نگر هستیم که این تاریخ برای آنها در تقویم غیر قابل از دست دادن است و کسانی که برای اولین بار در 23 فوریه به آن می پیوندند. ”

و موسس OSPA ها، پروفسور مارتین گیل از تحقیقات دائمی گفت: “ما هیجان زده هستیم که به برخی از مسائل مبرم زمان خود رسیدگی می کنیم، از جمله: چالش های خرید امنیت خوب. موانع توسعه قابلیت های بخش امنیتی؛ ما یک جلسه پرسش و پاسخ با یک مجرم سابق درگیر در فعالیت های تروریستی داریم. و همچنین ویژگی معمول «آنچه روسا می گویند». و اینها فقط چند دلیل برای بودن هستند. این رویداد را نباید از دست داد.”

جزئیات بیشتر

اخیراً فینالیست های OSPAهای 2023 بریتانیا بودند اعلام کرد. این اجلاس بعد از ظهر اتفاق می افتد و بسته می شود تا به کسانی که در آن زمان در مراسم شام جوایز شرکت می کنند، زمان مناسبی برای لباس پوشیدن برای عصر فراهم شود. بازدید کنید https://uk.theospas.com/attend/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/ospas-thought-leadership-summit-4/