نصب ولز بدون کاغذ می شود | امنیت حرفه ای


آتش و امنیت ComLink مهندسان را به دستگاه‌های تلفن همراه مجهز کرده است که در زمان واقعی با نرم‌افزار پشتیبان همگام‌سازی می‌شوند و کاملاً بدون کاغذ هستند. ComLink از زمان معرفی فناوری مبتنی بر ابر، ناوگان خدمات میدانی خود را دو برابر کرده است.

ComLink شروع به بررسی سیستم ها در سال 2019 کرد. تعدادی از سیستم ها مورد بررسی قرار گرفتند و BigChange پلت فرم انتخاب شده؛ اجرا در اوایل سال 2020 آغاز شد. BigChange یک پلت فرم مدیریت شغل است که شامل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، زمان‌بندی شغل، ردیابی زنده، مدیریت منابع میدانی، امور مالی شغلی و هوش تجاری است.

تام جیمز، مدیر ComLink گفت: «BigChange با حذف کاغذبازی با یک سیستم بلادرنگ که همه می‌توانیم 24 ساعته به آن دسترسی داشته باشیم، تجارت ما را کاملاً متحول کرده است. BigChange کنترل نهایی را با اطمینان از اینکه همه کارها انجام می شود – و به درستی انجام می شود، فراهم می کند زیرا رعایت در آتش و امنیت بسیار مهم است.

“در نگاه کردن به سیستم های موجود، BigChange یک برنده آشکار بود. با این حال، بسیار مهم ما احساس کردیم که شرکت آینده نگر، توجه و جاه طلب است. آنها ارزش های ما را به اشتراک گذاشتند و این برای چیزی که می دانستیم یک شراکت تجاری کلیدی خواهد بود، مهم بود. انتقال از کاغذی به دیجیتال بسیار ساده‌تر از آنچه ما انتظار داشتیم انجام شد و پشتیبانی مشتری عالی بود – هر چیزی که ما درخواست کرده بودیم تحویل داده شد.

از آنجایی که ComLink یک سرویس تماس 24 ساعته را ارائه می‌کند، مهندسان تبلت‌های مقاومی دارند که گزارش‌های شغلی دیجیتال را جایگزین بسته‌های کاغذی کردند. مهندسان می‌توانند ببینند چه مشاغلی در راه است و سپس به همه چیز 24/7 دسترسی داشته باشند، مخصوصاً زمانی که در تماس‌های شبانه مفید هستند.

تام جیمز گفت: “با رشد کسب و کار، مسیر را از دست می دادیم. قطعات در حال گم شدن بودند، کارها فاکتور نمی شد و به طور کلی کنترل لازم را نداشتیم. BigChange همه اینها را تغییر داد و ما را دوباره کنترل کرد. این سیستم به ما اجازه داده است تا کارایی، بهره وری، انطباق و مدیریت خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیم. ما بدون نیاز به افزایش منابع اداری اداری، مشاغل را در روز دو برابر کرده‌ایم.»

برنامه BigChange ETA زنده و ممیزی زمان ورود و خروج را که به کارت شغلی خاص مرتبط است، ارائه می دهد. این برنامه همچنین برای ضبط بازرسی ون استفاده می شود. این محصول همچنین رفتار رانندگی را برای برجسته کردن شتاب، ترمز و سرعت بیش از حد کنترل می کند.

به گفته جیمز، بیشترین تأثیر در نهایت بر خدمات مشتری و رقابت تجاری بوده است. او گفت: «BigChange به ما این قابلیت را می‌دهد که نیازهای هر مشتری را برطرف کنیم و با حفظ کسب‌وکار بسیار بهتر و ارجاع‌های خوب، قراردادهای بزرگ‌تر و چند سایتی را که قبلاً از دسترس ما خارج بودند، به دست آورده‌ایم. اندازه کسب و کار در 18 ماه از زمانی که ما با BigChange شروع به کار کردیم دو برابر شده است. و ما فقط ویژگی‌های ارائه شده توسط سیستم را واقعاً لمس کرده‌ایم – اکنون مأموریت ما این است که کمی با اتوماسیون بیشتر فرآیندها پیش برویم و از ویژگی‌های بیشتری بهره ببریم تا بتوانیم توسعه آینده را پشتیبانی کنیم.

درباره ComLink

این شرکت مستقر در کارمارتن، عمدتاً به مشتریان تجاری در یک حوضه آبریز یک ساعته در جنوب و غرب ولز خدمات ارائه می دهد. این شرکت در سال 2017 تاسیس شد و در زمینه نصب و سرویس اعلان حریق، سیستم های امنیتی، دوربین مدار بسته HD و درب های اتوماتیک تخصص دارد. ComLink بیست و دومین شرکت با رشد سریع در ولز در سال 2021 شد. یک سال قبل از آن، این شرکت در بخش کسب و کار کوچک در جوایز کسب و کار غرب ولز برنده شد. بازدید کنید https://comlinkfs.co.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/welsh-installer-goes-paperless/