نصب کننده 35 سال در تجارت تجلیل می کند


یک نصاب خانوادگی آتش نشانی و امنیتی که در این ماه 35 سال فعالیت خود را جشن می گیرد، رشد 20 درصدی گردش مالی خود را در سال گذشته گزارش کرده است. سیستم های MES در Nuneaton، در تصویر، گردش مالی به 1.9 میلیون پوند رسیده است. به بیش از 96 درصد از کارهای تکراری یا مبتنی بر ارجاع اشاره می کند.

این شرکت اخیراً دو کمک مالی به ارزش بیش از 11000 پوند از برنامه حمایت از کسب و کار کاونتری و وارویک شایر دریافت کرده است که بخشی از آن از طریق صندوق توسعه منطقه ای اروپا (ERDF) تأمین می شود. اولین کمک مالی 9274 پوندی به سرمایه گذاری کلی 46370 پوندی برای خرید و برندسازی دو ون جدید کمک کرده است. این شرکت همچنین اخیراً یک کارآموز را ارتقاء داده و دو نقش جدید – هماهنگ کننده خدمات و مهندس خدمات – برای پاسخگویی به تقاضا ایجاد کرده است.

اندی مورگان این شرکت را در سال 1988 به عنوان یک پیمانکار جوان برق راه اندازی کرد. شرکت مورد تایید SSAIB اکنون مدارس و کالج‌ها، شوراها، خرده‌فروشانی مانند Aldi، خانه‌سازان، و مکان‌های تفریحی، از جمله باغ‌وحش Twycross در نزدیکی خود را در میان مشتریان خود به حساب می‌آورد.

همچنین از SMEها و شرکت های جهانی، از جمله متخصص زنجیره تامین GEFCO، که اخیراً از MES Systems یک سیستم کنترل دسترسی بیومتریک را در مرکز لجستیک 220000 فوت مربعی خود در کاونتری نصب کرده است، مراقبت می کند. این شرکت سیستم های کنترل دسترسی، دوربین های مدار بسته صنعتی و سیستم های اتوماسیون دروازه، اعلام حریق یکپارچه و نظارت بر هشدار نفوذی را ارائه می دهد. ریچارد مورگان پسر اندی اکنون مدیر عامل است. او پس از تکمیل سطوح A به این تجارت پیوست.

ریچارد گفت: “ما به ارزش های سنتی خود و اعتماد مشتریان به ما بسیار افتخار می کنیم. این مراقبت اضافه ای است که آنها قدردانی می کنند، مانند کار انعطاف پذیر در خارج از ساعات کاری خرده فروشان برای کاهش زمان خرابی و تخصیص مهندسان به مشاغل خاص تا همیشه تداوم وجود داشته باشد.

ما همچنین از طریق طرح کارآموزی خود از نسل بعدی حمایت می کنیم و در سال گذشته، هم یک شاگرد آتش نشانی و هم کارآموز امنیتی را پذیرفتیم که با ما از کالج کلاس ششم شروع کرد و یک کارآموز برای تیم فروش ما برای کمک به حمایت از برنامه رشد پایدار ما.

MES Systems که توسط منشور کسب و کار خوب تایید شده است، از جامعه نیز پشتیبانی می کند. زمانی که پناهگاه حیات وحش Nuneaton و Warwickshire هدف دزدان و خرابکاران قرار گرفت، این شرکت سیستم دوربین مدار بسته خیریه را به صورت رایگان نصب کرد. زمانی که پنجره‌های مدرسه بریل کربی – ساختمانی اجتماعی برای تفریح ​​و آموزش عمومی – شکسته شد، شرکت سیستمی را به صورت رایگان نصب کرد و زنگ هشداری را اهدا کرد و آن را در یک خانه محلی نصب کرد که در برنامه “خانه‌های بهتر” با کارول ظاهر شد. ووردمن.

این شرکت که دارای یک نمایشگاه و پیشخوان تجاری در واتلینگ کورت، Ptarmigan Place است، همچنین از سازمان هایی مانند مری آن ایوانز آسایشگاه، 11th Nuneaton Scout Group، Myton Hospice و Nuneaton Town Football Club پشتیبانی می کند.

ریچارد گفت: «ما سیستم دوربین مداربسته Nuneaton Town FC را به صورت رایگان ارتقا دادیم و یکی از حامیان شرکت Myton Hospices هستیم و از آسایشگاه های Coventry، Warwick و Rugby مراقبت می کنیم. در واقع، ما امسال چالش Three Peaks را برای خیریه انجام می دهیم. کارمندان ما همچنین می‌توانند یک روز در سال با حقوق کامل برای انجام کار داوطلبانه یا شرکت در یک فعالیت سودمند جامعه به عنوان بخشی از اعتبارنامه Thrive at Work ما وقت بگذارند.

همانطور که سی و پنجمین سالگرد خود را جشن می‌گیریم، می‌خواهیم از مشتریان و تیم خود برای تبدیل شرکت ما به آنچه امروز است تشکر کنیم.

بازدید کنید www.mes-systems.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/alarms/installer-hails-35-years-in-business/