نظارت از راه دور برای بازیافت فلزات


از نسخه چاپی ژانویه 2023 مجله امنیتی حرفه ای:

همانطور که آخرین بار در نسخه فوریه 2022 نشان داده شد، ایان پاتون (تصویر سمت راست) به تجارت بازیافت فلز بازگشت. سیمز متالز به عنوان مدیر امنیتی او به ما گفته است که چگونه از نظارت از راه دور استفاده می کند – یک میز اختصاصی در یک ایستگاه نظارت (نظارت سپاه نزدیک فرودگاه گلاسکو، در تصویر) – برای افزایش امنیت و ایمنی، و صرفه جویی شش رقمی در نگهبانی.

اگر پوند و پنس شما را مانند سایر کاربران نظارت از راه دور یا در واقع خدمات دیگر متوجه نکند، ایان متوجه شد که استفاده‌های بیشتر از نظارت، حتی مواردی که او انتظارش را نداشت، بیشتر شده است: «این یک چشم بوده است. برای من باز است، کارهایی که می توانیم انجام دهیم.» از آنجایی که سیمز بین‌المللی است، یک ایده این است که سایت‌های آمریکایی در «زمان توقف» بریتانیا نظارت خواهند شد. در حالی که یان به طور قابل‌توجهی نمی‌خواست صرفه‌جویی دقیقی را برای استخدام نگهبانان کمتر انجام دهد، این مبلغ برای دوربین مداربسته و ارتقاء حصار ظرف 12 ماه و بیشتر پرداخت می‌شود. “و پس‌اندازهای زیادی در راه است.”

ایان بیش از 20 سال است که در امنیت خصوصی به سر می برد و در واقع پسری دارد که راه صنعت او را دنبال می کند، و مدت زمان ایان در صنعت اخیراً از بیش از 20 سال او به عنوان یک (Strathclyde، اکنون بخشی از پلیس اسکاتلند) پلیس مانیتورینگ از راه دور برای نسل خوبی نیز وجود داشته است، اگرچه کیفیت تصویر دوربین و تجزیه و تحلیل در آن زمان بسیار بهبود یافته و امکان پذیرتر و قابل اطمینان تر شده است.

مرور

چیزی که قدیمی و بدیهی است خطر سرقت است، با توجه به اینکه مس با بالاترین کیفیت در حال حاضر می تواند 7 هزار پوند در هر تن قیمت داشته باشد. بنابراین سارقان می توانند با یک بار که باعث ضرر پنج رقمی می شود، فرار کنند. ایان احساس می‌کند که این پروژه را نه سال پیش آغاز کرده است. برای یادآوری آن زمان، تقریباً زمانی است که بریتانیا شاهد اجرایی شدن قانون فروشندگان ضایعات فلزی در سال 2013 بود، راه مقامات برای پیگیری شرکت‌های بدون سوال و پول نقد در بازار – تاکید سیمز این چیزی نیست جز آن این قانون از جمله موارد دیگری را ملزم می کرد که یک فروشنده نام و آدرس کامل شخص فروشنده را تأیید کند. با این حال، آنچه هیچ رژیم اجرایی نمی تواند تأثیر بگذارد، قیمت جهانی فلز است. اگر فلز ارزشمندتر باشد، برای مجرمان ارزش بیشتری دارد.

پس از پیوستن مجدد به سیمز، وظیفه ایان توسعه استراتژی بود که از دارایی ها محافظت کند. او ابتدا تمام 25 سایت بریتانیا را بررسی کرد تا تأیید کند که چه چیزی مورد نیاز است و دقیقاً چه کاری را شرکت برای دفاع در برابر سارقان انجام می دهد، چه خارجی و چه داخلی. بسیاری از سایت ها ایزوله و بدون ساعات کاری آسیب پذیر هستند. دسترسی اغلب برای پلیس یا خدمات نگهدارنده کلید دشوار است. در حین بررسی دوربین مداربسته در حال استفاده در سایت ها بود که بخشی از طرح تجدید نظر شده ایان شروع به آشکار شدن کرد. سایت ها از انواع مختلف دوربین مداربسته استفاده می کردند. برخی نظارت شدند و برخی دیگر نظارت نشدند. ایان به یاد می آورد که حفاظت محیطی اغلب بسیار خوب بود. اما اغلب از عدم مراقبت رنج می برد. همچنین در طی این بررسی، خطر آشکار آتش سوزی در سایت ها پس از یک آتش سوزی به خصوص بزرگ و پرهزینه در ناتینگهام آشکار شد.

فلز می تواند بسوزد

ممکن است به این ایده بخندید که فلز می تواند بسوزد. با این حال، هر سایت بازیافت ممکن است لوازم خانگی کوچک (SDA) را در خود جای دهد و بسیاری از آنها حاوی باتری های لیتیومی هستند که بسیار قابل احتراق هستند و می توانند با کمی تلاش یا هشدار مشتعل شوند. در حالی که بخشی از فرآیند بازیافت، حذف و برخورد ایمن با وسایل است، آتش سوزی ممکن است قبل از انجام این کار، در انبارها رخ دهد. آتش سوزی می تواند در عرض چند دقیقه اتفاق بیفتد و در مدت ده یا ۱۵ دقیقه از کنترل خارج شود.

بیشتر در مجله ژانویه، که می توانید آزادانه آنلاین بخوانید. بازدید کنید https://library.myebook.com/professionalsecurity/january-2023/4554/#page/32.

می توانید سایر نسخه های قبلی ماهنامه چاپی را در اینجا بخوانید
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/remote-monitoring-for-metal-recycling/