نظارت بر هوا با LifeQuality – شماره 1 2023 – سیستم های Ajax

با توجه به حافظه داخلی، LifeQuality می تواند برای اندازه گیری کیفیت هوا در مکان های دیگر، به عنوان مثال، گاراژ، مهدکودک، و خانه اقوام استفاده شود. حتی بدون ارتباط با هاب Ajax، مانیتور داده ها را به مدت سه روز ذخیره می کند. هنگامی که اتصال بازیابی می شود، تمام داده ها در هاب آپلود می شوند و کاربران می توانند آن را در برنامه مشاهده کنند.

بسیاری از مطالعات ثابت می کنند که سطح دی اکسید کربن به شدت بر عملکرد مغز تأثیر می گذارد. به ویژه بهره وری. به عنوان مثال، غلظت بالای CO2 می تواند سرعت فعالیت ذهنی را تا 60 درصد و توانایی تصمیم گیری های پیچیده را تا 50 درصد کاهش دهد. مشکل واضح است: هوای بد بهره وری را از بین می برد. این در مدارس، ادارات و حتی در ایستگاه فضایی آزمایش شده است. مدیر، سیستم های آژاکس.

SHT40 از Sensirion یک پلت فرم سنسور دیجیتال صنعتی برای اندازه گیری رطوبت نسبی و دما است. یک بخاری یکپارچه امکان تشخیص پیشرفته روی برد را فراهم می کند و عنصر حسگر برای شرایط سخت مانند محیط های متراکم طراحی شده است. SHT40 دقت تا 0.2 ± درجه سانتیگراد را تضمین می کند.

به غیر از برنامه، نشانگر LED دستگاه فورا سطوح دی اکسید کربن را گزارش می کند. کاربر فقط باید روی لوگوی آژاکس ضربه بزند. در صورت غلظت CO، زرد، قرمز یا بنفش می درخشد2 فراتر از هنجار تعیین شده است.وام)

دقت اندازه گیری درجه پزشکی

شاخص های کیفیت هوا در برنامه Ajax در کنار اطلاعات مربوط به دستگاه های امنیتی و اتوماسیون نمایش داده می شود. به لطف سرور Ajax Cloud، کاربران سیستم امنیتی می توانند از هر کجا به داده ها دسترسی داشته باشند. این شاخص ها با نمودارهایی حاوی تاریخچه برای چندین روز، یک هفته، یک ماه یا حتی یک سال همراه هستند که به درک پویایی کیفیت هوا کمک می کند. اعلان‌های فشاری به کاربران با توجه به آستانه‌های تعیین‌شده، آگاهی فوری از تغییرات محیطی می‌دهند.

LifeQuality به صراحت برای ایجاد یک سیستم نظارت بر کیفیت هوا طراحی شده است. مانیتور مجهز به شتاب سنج است که در صورت جابجایی به مکان دیگری به کاربران اطلاع می دهد. علاوه بر این، SmartBracket به نصب آسان آن بر روی دیوار در هر اتاق یا دفتر کمک می کند. LifeQuality تا سه سال روی باتری کار می کند، بنابراین نیازی به پریز برق در محل نصب نیست.

پایش هوا با LifeQuality

شماره 1 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/18557R

Ajax Systems LifeQuality را راه اندازی کرده است، یک مانیتور هوشمند کیفیت هوا که ترکیبی از دقت اندازه گیری درجه پزشکی و فناوری های امنیتی حرفه ای است. این دستگاه اطلاعات مربوط به آلودگی دی اکسید کربن، سطوح دما و رطوبت را در اختیار کاربران قرار می دهد و به خودکارسازی لوازم برقی مطابق با این شاخص ها کمک می کند.

LifeQuality دارای حسگرهایی است که در تجهیزات پزشکی حرفه ای استفاده می شود. Sunrise from Senseair یک حسگر مادون قرمز غیر پراکنده است که به طور مستقیم غلظت دی اکسید کربن را اندازه گیری می کند. برخلاف سنسورهای VOC، این نوع سنسور CO واقعی و دقیق را نشان می دهد2 داده ها بدون توجه به آلاینده های موجود در هوا، مانند ذرات معلق در هوا و بخار.