نظارت تصویری را بدون دردسر کنید – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – فناوری داهوا آفریقای جنوبی


منبع: https://www.securitysa.com/17369R

در ذخایر طبیعی، از دوربین های بازدارنده فعال PTZ 4G برای گشت زنی در مناطق وسیع استفاده می شود. چراغ ها و صداهای هشدار دهنده برای دور کردن مزاحمان فعال می شوند. علاوه بر این، ویژگی‌های دقیق و آثار مزاحمان را برای جستجو و نجات بعدی ارائه می‌کند.

فناوری جدید DPT می تواند چارچوب هدف ردیابی را با دقت بیشتری محاسبه کند. قادر به ردیابی اهداف کوچکتر و بهبود بیشتر فاصله ردیابی است که در شرایط ایده آل می تواند به 1500 متر برسد. به عبارت دیگر، تا زمانی که هدف در محدوده مانیتورینگ قرار دارد، دوربین های PTZ قادرند حرکت کامل آن را با دقت بالایی ردیابی کنند.

نظارت تصویری را بدون دردسر انجام دهید

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دوراملاک مسکونی (صنعت)

Auto Tracking 3.0 جدید انواع فناوری های هوش مصنوعی را بر اساس الگوریتم 2.0 ارتقا داده است، از جمله PFA 3.0، الگوریتم تطبیق دهنده سرعت، الگوریتم تطبیق با موقعیت و الگوریتم تداخل فیلتر. عملکرد ردیابی در هر سه حوزه ای که مشتریان روی آنها تمرکز می کنند، مانند انواع هدف، جزئیات واضح و ردیابی دقیق، بیشتر بهبود می یابد.

Auto Tracking 3.0 یک الگوریتم ردیابی مبتنی بر هوش مصنوعی توسط Dahua برای سیستم PTZ این شرکت است. وقتی هدفی قانون IVS را فعال می‌کند، دوربین از ویژگی‌های چرخش افقی/عمودی و زوم برای قفل کردن هدف متحرک در مرکز صفحه استفاده می‌کند. کل فرآیند ردیابی پایدار، واضح و روان است.

فناوری فوکوس PFA 3.0 یکپارچه‌سازی عمیق الگوریتم‌های هوشمند و الگوریتم‌های فوکوس را محقق می‌کند و به طور موثر خروجی فوکوس را در حین ردیابی و گرفتن بهبود می‌بخشد و فوکوس صاف را ارائه می‌دهد.

در مسیرهای آبی، دوربین‌ها می‌توانند کشتی‌ها را ردیابی کنند تا به اپراتور کمک کنند تا شماره کشتی را ببیند و مدیریت کشتی را آسان‌تر کند. علاوه بر این، دوربین‌های PTZ می‌توانند سطح آب را تشخیص دهند و هنگامی که اجسام شناور را شناسایی می‌کنند، زنگ هشدار را به صدا در می‌آورند.

از طریق آموزش تعداد زیادی از تصاویر هدف، Auto Tracking 3.0 ارتقا یافته ردیابی بهینه چهار نوع هدف را ارائه می دهد. علاوه بر اهداف انسان، کشتی و وسیله نقلیه، ردیابی هواپیما را از طریق سیستم عامل سفارشی نیز فراهم می کند.

برخی از سناریوهای کاربردی

الگوریتم تطبیقی ​​با موقعیت، فناوری تشخیص هدف مبتنی بر یادگیری عمیق و فناوری موقعیت یابی سه بعدی را ادغام می کند و هدف را در مرکز تصویر با نسبت مناسب نگه می دارد، در حالی که بزرگنمایی یا کوچکنمایی می کند.

الگوریتم تطبیقی ​​با سرعت می تواند سرعت چرخش دوربین PTZ، زوم و نوردهی تصویر را با توجه به سرعت هدف تنظیم کند و کل فرآیند ردیابی را حتی زمانی که هدف یک خودروی سریع در حال حرکت است، مداوم، روان و بدون تغییرات ناگهانی کند.

الگوریتم فیلتر تداخل می تواند جهت حرکت، اندازه گام و سرعت هدف را با توجه به ویژگی های بردار حرکت هدف به طور دقیق تخمین بزند. هدف را می توان به طور مداوم ردیابی کرد، حتی در صحنه های پیچیده با انسداد، درهم تنیدگی، تغییرات نور و غیره.

در فرودگاه‌ها، دوربین‌های PTZ که از الگوریتم Auto Tracking 3.0 استفاده می‌کنند برای ردیابی خروج و فرود هواپیما برای ایمنی هوانوردی نصب می‌شوند. ارابه فرود به دقت نظارت می شود تا از عملکرد عادی اطمینان حاصل شود.

داهوا همیشه بر نوآوری فناوری های جدید برای ارتقای تجربه کاربری و ارائه راه حل های هوشمندتر برای مشتریان در صنایع مختلف تمرکز می کند. این سازمان به ماموریت خود یعنی ایجاد جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر پایبند خواهد بود.وام)